Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-03-2020, 10:46   #1
dodo02
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 23-02-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 1.6 eb
Rocznik: 2012
Postów: 90
Domyślnie Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Cześć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety zaraza pokrzyżowała moje plany kupna samochodu i wymusiła dalsze poszukiwania. Jednocześnie teraz zaczyna mi doskwierać brak auta z dzieciakami.

Chciałem Was prosić o ocenę tego ogłoszenia oraz, jeśli tu można, od razu rozkodowanie VIN i sprawdzenie zaległych akcji serwisowych.
Rejestracja: KHL999 (szwecja),
Data pierwszej rejestracji: 2009-06-25 (na ogłoszeniu jest błąd, ta jest ze szwedzkiej strony),
VIN: WF0GXXGBBG9B03948.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zdjęć niestety mało.
Jeszcze go nie widziałem na żywo. Sprzedawca twierdzi, że niczego mu nie brakuje, wszystko jest sprawne, czyste, pachnące itp. tylko zrobić przegląd olejowy. Samochód przyjechał w lutym w naczepie, więc domyślam się, że nie był dokładnie sprawdzony mechanicznie. Podobno wszystko sprawne, tylko czujniki parkowania do sprawdzenia, bo nie zadziałały - możliwe, że wyłączone.

Od strony prawnej zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na stronie szwedzkiego urzędu jako właściciel widnieje firma-komis (jedna osoba) jako właściciel. Auto obecnie wg rejestru miało już 10 właścicieli/współwłaścicieli. Auto ma status zawieszonego jeśli dobrze rozumiem, z ważnym ubezpieczeniem (pewnie na wyjazd). Sprzedaż jest na VAT-marżę. Już o to pytałem w poprzednim wątku, ale czy tu konkretnie trzeba dokładniej sprawdzić kwestie VAT-u? Sprzedający twierdzi że auto jest po prywatnej osobie i że w Szwecji nie da się zrobić żadnego wałka. Pewnie na żółtym dowodzie zobaczę listę poprzednich właścicieli ale tylko z imienia i nazwiska, a nie czy były to firmy.
Na car.info którego nie znałem widać prywatnych właścicieli.
Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc, jutro prawdopodobnie jadę go obejrzeć.

I jeszcze jedno. Wczoraj pytałem o to w innym wątku, ale chyba rzadko ktoś tam teraz zagląda - polecicie jakieś miejsce na południu Warszawy, Piaseczna lub w sensownej odległości od Góry, gdzie można dobrze sprawdzić stan techniczny przed przeglądem i ewentualne błędy komputera, lub jest tu na forum jakaś osoba która mogłaby pomóc (oczywiście szanuję cudzy czas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )?

Rozkodowanie VIN już mam dzięki uprzejmości kolegii @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] :
Kod:
Mondeo 2007-2014, 2.0L Duratec FFV DOHC (145PS), Panther Black Metalik
Numer VIN: WF0GXXGBBG9B03948
Numer rejestracyjny: KHL999 ()
Data pierwszej rejestracji:
Kraj zarejestrowania: SE

Zmień wybrany pojazd
Główne funkcje
Data produkcji: 29.05.2009
Model pojazdu: Mondeo 2007-2014
Typ nadwozia: Kombi
Wersja: Seria 66
Silnik: 2.0L Duratec FFV DOHC (145PS)
Przekładnia: 5-biegowa ręczna - MTX75
Napęd: LHD FWD
Norma emisji spalin: Etap IV ograniczania emisji
Klimatyzacja: Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.
Obszar: (+)"S"
Lakier: Panther Black Metalik
Materiał we wnętrzu: Alcantara / Ebony

Mniej ważne funkcje
Z Przednimi Fartuchami Przeciwbłotn
Bez ukł.ułatw.ruszan.na wzn.(HLA)
Ze standardow drzwiami tylu nadwoz
Wyprodukowany W Zakładzie Genk
Bez układu podwójnego ryglowania
Bez pakietu wyp. specj.
Bez opcji flotowych
Bez wielofun.pak.do celów marketin.
Poziom marketingowy 1
(-) SVP
Z elektroniczna kontr.statecznosci
Zestaw - naprawa opon
Z Centralnym Zamkiem
Z Szybami Tylnymi Sterow. Elektr.
Szyba barw.nieb - Kompl.
Szyba przedn.barw.nieb
Z Ogrzewanš Szybš Przedniš
Z popielniczkš w konsoli
Bez schowka pasażera o reg. temp.
Z jednokolorowš tablicš rozdz.
Z przednimi dywanikami podlogowymi
Z tylnymi dywanikami podlogowymi
Bez osłon przeciwsłonecznych
Z panelem poszycia drzwi wersja 5
Bez podpory ładunku
Less Rear Screen Sun Blinds
Krata wlotu pow. lakierowana
Bagażnik dachowy - Srebrne relingi
Elektr.Regulowane Lusterko Wsteczne
Podw.lust.zewn.-el./podg./pam./skł.
Z 4-kierun.regul.zagłów. przedniego
Bez specjaln. pokrow.przedn.siedzeń
Bez specjaln. pokrowc.tyln. siedzeń
Tylny œr.podłokiet.ze schowkiem
Z ręcznie reg. podporš lędŸw. pas.
Ogrzew.siedz. kier.-zmien.temp.
Z ogrzew.siedz.pasaż.-zmien.temp.
Bez ogrzewanych tylnych siedzeń
Bez zintegrow. fotelika dziecięcego
Elekr.regul.siedz.kierow.z pamięciš
Z reczn.2-kier.reg. siedz.pas
Bez podłokietników tylnych siedzeń
Bez sprzegu przyczepy
Klamka zewnętrz. w kolorze nadwozia
Ze skórz galka dzwigni zm. biegów
Elek.ryglow.drzwi z elek.zwalnian.
System bezkluczykowy
Z f.rozr.bez klucz.
Z automat.wycieraczkš szyby przedn.
Z Ogrzew. Dyszami Spryskiwaczy
Ze Spryskiwaczem Reflektora
Bez Szyberdachu
Kurtyna powietrzna lewa
Kurtyna powietrzna - prawa strona
Podusz.powiet.ochrony kolan-kierow.
Z bocznš podusz.pow.- str. kierowcy
Z bocznš podusz.pow.- str. Pasażera
Bez wył. pod. pow. pas.
Bez koła zapasowego
Ze Standard.Amortyzatorami Tylnymi
Obr.ze stopu 17 X 7,5 Styl 2
Bez kola zapasowego
Bez kołpaków kół
Nieblokujšce nakrętki kół
Z Zawieszeniem Standardowym
Klasa obciaz.przedniej sprezyny-I
Klasa obciaz.tylnej sprezyny-O
Ze wspomag. awaryjnym hamulców
Bez osłon ochronnych
Sportowe siedzenie przednie
Z kan.tyln./ Sł.B
Bez czujn.fil.pow.
Z 70-l. zbiornikiem paliwa
Bez zest.przyg. do poj.zasil. gazem
Kierownica
Ze Sterowaniem Prędkoœciš
Bez Nagrzewnicy Pomocniczej
Konwencjonalne wskaŸniki - Poziom 3
Bez Autoalarmu
Z ukladem wspomag.przy parkow.tylem
Z przedn.ukł.pomocy przy park.
Akumulator 80 AH
Bez dod. odtwarzacza CD
Tylko interfejs telef. BT/VC
Antena dachowa
Bogate wyp. z CD i radiem AM/FM
Pakiet wyposażenia systemu ICE 60
Z 8 głoœnikami serii z bog.wyp.
Moduł aktywowany głosem - Brytyjski
Bez kamery
Reflektor ksenonowy
Ze Œwiatłami Do Jazdy Dziennej
Z Przednimi Lampami Przeciwmgieln.
Ze swiatlami progowymi
Z oœw.wnętrza typu
2/3 Row Curt Lamp/2 Row Map Light
Z autom. reg. poz. œwiec. reflekt.
Z automatycznym wł./wył.reflektorów

Zaległe akcje serwisowe
Nie znaleziono żadnych komunikatów akcji serwisowych


Ostatnio edytowane przez dodo02 ; 22-03-2020 o 23:33
dodo02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2020, 23:31   #2
dodo02
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 23-02-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 1.6 eb
Rocznik: 2012
Postów: 90
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Byłem, zobaczyłem i... no cóż. Przynajmniej według mnie jako laika to nie jest auto, które nie wymaga od razu wkładu. Cena bazowa i tak przekracza mój budżet i raczej odpuszczę, bo chyba za dużo trzeba by od razu włożyć.

W środku samochód bardzo ładnie zadbany, czysty, przygotowany. Jedno otarcie tapicerki jakby jakąś białą farbą i złuszczony uchwyt drzwi pasażera. Schowek z tyłu w tunelu środkowy dziwnie się otwiera i zamyka (ciężko). Trochę przetarty mieszek drążka zmiany biegów. Wszystko co mogłem sprawdzić jeśli chodzi o działanie sprawdziłem. Otwiera się, zapala, 3xgniazdka działają, radio ok, nie podłączałem telefonu. Jedno zastrzeżenie i dwie uwagi do wnętrza poniżej. Brak zestawu naprawczego w bagażniku czy dojazdówki - był hak i trójkąt oraz styropian. Dwa kluczyki, oba działają, oba uruchamiają zapłon. Lusterka się składają/rozkładają przy otwieraniu drzwi i świecą. Zamek kierowcy ciężko bo ciężko, ale działa na awaryjnym kluczyku schowanym w pilocie.

Test Convers+ nie pokazał żadnych błędów, ale też miał wyzerowane średnie itp.

Miałem okazję przejechać się 10 min tam i z powrotem po wiejskiej betonowej drodze i jechało się bardzo dobrze (max 100 km/h). Hamulce w porządku, z przodu tarcze prawie jak nowe, ABS-u nie sprawdziłem. Silnik zapala od razu bez żadnego problemu (zanim go uruchomiliśmy stał co najmniej 40 min w temperaturze ok 2oC. Szybko doszedł do temperatury ok 90 (nie przyglądałem się bardzo) i trzymał ją zarówno na postoju (długo) jak i podczas przejażdżki. Nie miałem niestety okazji prowadzić go i ostro hamować na równej drodze, więc nie wiem czy prosto jeździ.

Olej pod korkiem w porządku, ale na pewno nie jakiś świeży, zresztą było mówione że do wymiany. Sprawdzałem i po rozgrzaniu i po jeździe i wyglądał ok na moje oko. Zapach chyba ok. Ale za to poziom płynu chłodniczego grubo poniżej MIN. Wężyk od zbiornika wyrównawczego miękki.

Ale co jest nie tak, a zastanawia...
  • Wyciek na łączeniu skrzyni i silnika, oraz gdzieś na środku. Auto od spodu było czyste i suche, silnik już chwilę pracował jak to zobaczyłem i było to bardzo świeże. Nigdzie indziej nie widziałem, żeby coś było zamazane lub mokre, ale ciężko coś zobaczyć.
  • Nie potrafię określić co ze spalinami - po uruchomieniu nic nie kopciło. Zapach mało benzynowy. Wydech z wierzchu trochę okopcony i był przetarty, w środku sadza,ale nie potrafię powiedzieć czy tak wygląda olej.
  • Parę dziwnych miejsca na lakierze na tylnym zderzaku - złuszczenia, jakieś nierówności, szczególnie po stronie pasażera przy nadkolu.
  • Niedopasowany zderzak po stronie kierowcy między nadkolem a reflektorem - odstaje nieco od reszty bryły. Sama osłona wewnętrzna nadkola też jakoś dziwnie niedopasowana.
  • Jak na moje niedoświadczone oko to klapa bagażnika minimalnie przesunięta w prawo. Dodatkowo wydawało mi się, że po naciśnięciu otwarcia nie od razu się zwolniła, ale to żona głównie nią machała. Nie wpadłem na pomysł podniesienia styropianu pod zapas.
  • Nie działa w ogóle system czujników parkowania - przycisk nie reaguje, nie świeci się. Ani na wstecznym, nic, zero dźwięków. Byłem o tym uprzedzony zanim przyjechałem.
  • Tunel środkowy (podłokietnik, uchwyt na kubki, schowek) nie posiadał jednej śruby mocującej z tyłu od strony kierowcy, więc jak przez przypadek się o niego oparłem to się wszystko przechyliło.
  • Z tyłu fotela pasażera materiał na dole nie był zaszyty. Wyszło przez przypadek, ale był rozpruty, tak że mogłem zobaczyć spory kawał pianki. Raczej samo się nie zrobiło. Nie wiedziałem wtedy żeby przypatrzeć się szwom.
  • Wlew był na pewno lakierowany. Nawet ja to widziałem.
  • Wzdłuż drzwi przednich i tylnych pasażera ślad jakby ktoś przejechał wózkiem sklepowym czy kluczykiem. Jakoś to było zabezpieczone, ale nie wiem jak. Ogólnie lakier wydawał się na pierwszy rzut oka bardzo ładny, ale potem mnie tknęło w domu, że nie było żadnych rysek po myciu itp, a samochód ma 11 lat.
  • Ta osłonka słupka między drzwiami po stronie kierowcy miała wklęśnięcie widoczne pod światło, jakby ktoś piłką, albo głową walnął Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  • Znaczek FlexiFuel ledwo się trzyma - nie wiem czy to oryginalna taśma dwustronna, taka piankowa, ale miałem wrażenie, że zaraz go zdmuchnie wiatr.
  • Numerów szyb jakoś nie mogłem ogarnąć (nie przygotowałem się), ale przednia i wszystkich drzwi Saint Gobain (tu numery były chyba ok), a tylna i boczne bagażnika Pilkington. Wszystkie z logo FORD - czy to normalne że są różni producenci?
  • Zapłon jest Key-less, ale w kierownicy jest zaślepka z miejscem do otwarcia. Myślałem że jest tam awaryjnie zwykła stacyjka jak piloty nie działają, ale nie ma tam nic. Jest plastikowa kostka, ale bez pinów. To normalne?
  • Przednia szyba ma co najmniej trzy spore ślady po kamieniach - wydawało się jakby uszkodzenie przechodziło na wylot, chociaż od spodu nic nie czułem pod palcem. Bardzo rzucają się w oczy - dwie u kierowcy, jedna u pasażera + trochę małych kamyków. Wydaje mi się, że trzeba by ją wymienić. Dodatkowo szyba drzwi kierowcy ma rzucające się w oczy rysy akurat jak się patrzy w lusterko.
  • Tylna szyba też trochę porysowana.
  • Wydaje mi się, że grzanie przedniej szyby mogło nie działać - z jednej strony było zimno i wietrznie, z drugiej było ostre słońce. Mi się wydawało, że taka szyba powinna być gorąca od środka. Nie mogłem znaleźć gdzie się włącza podgrzewanie lusterek, które miało być.
  • Tylne nawiewy w słupkach nie dmuchały specjalnie ciepłym powietrzem, ale może tak ma być.

Podsumowując nie wiem czy ja się za bardzo nie czepiam samochodu który ma 11 lat, ale głównie ze względu na te wyraźne ślady ingerencji w teoretycznie bezwypadkowy samochód trochę się zraziłem od razu. Szyba przednia pewnie do wymiany, nie wiadomo co z czujnikami parkowania (nie żebym kiedykolwiek korzystał, ale jak są), wycieki pod silnikiem, musiałbym kupić jeszcze komplet opon letnich i wraz z serwisem klimy oraz wymianą oleju i filtrów dochodzę do progu którego w ogóle nie zakładałem. Może po prostu za wysoko mierzę.

Dodatkowo na car.info ma dość długą historię zmian właścicieli i jeśli wierzyć tej stronce za każdym razem jak był w ogłoszeniach to poniżej średniej ceny i to chyba sporo.

Miałem jechać w tygodniu z sprzedawcą do warsztatu, żeby się wypowiedzieli fachowcy, ale chyba chwilowo odpuszczę i jeszcze poszukam. Albo zastosuję się do zaleceń i będę siedział na dupie w domu...

Co Wy o tym sądzicie. Czy w tej cenie przy tych zauważonych rzeczach warto się jeszcze nim interesować i jechać na dokładne sprawdzenie? Planowałem jechać do MTM Auto Serwis w Piasecznie. Niestety patrzę trochę przez pryzmat samochodów które od zawsze były w rodzinie i się o nie bardzo dbało do pewnego momentu. Może za dużo sobie wyobrażam po używanym samochodzie...
dodo02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2020, 07:12   #3
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Poczekaj chwilę, auta w związku z tą sytuacją mocno pójdą w dół .
26 tyś. Za 2009 rok to bardzo duża cena. Te silniki też mają problem z zapieczonymi pierścieniami więc trzeba uważać.
Popatrz sobie na strony z autami poflotowymi. Może będzie mniej z wypasu ale przynajmniej historia serwisowa itp.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2020, 22:01   #4
dodo02
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 23-02-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 1.6 eb
Rocznik: 2012
Postów: 90
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Dzięki za pobudzenie głosu rozsądku. Przeanalizowałem sobie jeszcze raz różne rzeczy i zmieniającą się sytuację. Pod Łodzią w tej samej cenie jest podobny egzemplarz, ale postanowiłem jednak na chwilę odłożyć emocje. Poza tym chyba wrócę jeszcze do tematu S-MAX-a. Ze względu na plany rowerowe, wydaje się jednak trochę lepszym rozwiązaniem. Koledzy z forum mieli rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dodo02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2020, 09:48   #5
czapaja
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-06-2012
Model: Foka
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Boże co ja czytam....11 letnie auto z TAKIMI wadami. Większość z tych wymienionych to typowe rzeczy w MK4. Duża ilość właścicieli w Szwecji jest iluzoryczna, bo tam kazdy pośrednik jest wpisywany jako właściciel auta. Ze względu na warunki klimatyczne jakie tam panują często auta są przelakierowane powtórnie albo przez odpryski albo przez korozję. Przednia szyba też jest często zmieniana, szczególnie w autach z południowej części Szwecji gdzie w zimie sypie śnieg drogi drobnym żwirkiem. Co do cen to pójdą ale do góry w związku z kursem euro.
czapaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2020, 10:34   #6
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poczekaj chwilę, auta w związku z tą sytuacją mocno pójdą w dół .
Tu raczej nie takie szybko hop, bo jeśli kurs euro utrzyma się, ceny pozostaną podobne.
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2020, 15:39   #7
dodo02
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 23-02-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 1.6 eb
Rocznik: 2012
Postów: 90
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Cytat:
Napisał czapaja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Boże co ja czytam....11 letnie auto z TAKIMI wadami. Większość z tych wymienionych to typowe rzeczy w MK4. Duża ilość właścicieli w Szwecji jest iluzoryczna, bo tam kazdy pośrednik jest wpisywany jako właściciel auta. Ze względu na warunki klimatyczne jakie tam panują często auta są przelakierowane powtórnie albo przez odpryski albo przez korozję. Przednia szyba też jest często zmieniana, szczególnie w autach z południowej części Szwecji gdzie w zimie sypie śnieg drogi drobnym żwirkiem. Co do cen to pójdą ale do góry w związku z kursem euro.
Ja nie twierdzę, że to są TAKIE wady. To są zwykłe wady eksploatacyjne (te które jako laik mogłem ocenić gołym okiem). Po prostu to co sobie na wstępie wkalkulowałem znacznie powiększa wymagany budżet i wykracza poza moje założenia. A zostało jeszcze wiele rzeczy do sprawdzenia w warsztacie. Dla kogoś innego będzie ok. Może ktoś inny się skusi. Jak rozmawiałem ze sprzedającym wcześniej, to nie wspominał o tych rzeczach, więc tutaj czuję niedosyt. Warto było zobaczyć, ale dla mnie nie warto było dalej jeździć i sprawdzać w warsztacie.

Co do kamyków na szwedzkich drogach. Kiedyś byłem tam na obozie rowerowym i akurat w sierpniu łatali dziury w jezdni. Robią to w normalnym ruchu za pomocą takiego pojazdu który czyści dziurę, leje lepik, sypie żwir/wypełnienie i od razu suszy. I jedzie dalej do następnej dziury.
Dziury po remoncie nie są oznaczane więc wjeżdża się prosto w jeszcze ciepły lepik obsypany kamykami. Szyba to szyba, ale jak bolą nogi po czymś takim. Roweru nawet nie warto skrobać po tym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W każdym razie mi się akurat ta szyba nie podobała. Też zrozumiałem że często są wymieniane po imporcie.

A co do cen... dla mnie to nie jest najlepszy czas na wydanie większości oszczędności. Na razie poczekam...
dodo02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2020, 15:58   #8
kobrys
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2013
Skąd: Krosno
Model: Galaxy A8
Silnik: 2.0 EcoBlue 150km
Rocznik: 11.2018
Postów: 182
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Cytat:
Napisał dodo02 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dla mnie to nie jest najlepszy czas na wydanie większości oszczędności
Nigdy nie wydawaj CAŁYCH oszczędności na zakup samochodu - zawsze coś się pojawi i to mimo najlepszych intencji sprzedającego.
kobrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2020, 06:09   #9
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Cytat:
Napisał c-matix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu raczej nie takie szybko hop, bo jeśli kurs euro utrzyma się, ceny pozostaną podobne.
*
Skoro nie będzie popytu to będą schodzić z ceny.kurs euro nie będzie grał roli bp i tak po kolejne auta nie pojadą.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2020, 14:32   #10
lukeros
ford::advanced
 
Avatar lukeros
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 25-09-2013
Skąd: Lublin
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 EB 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 312
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 FlexiFuel - prośba o ocenę i sprawdzenie ogłoszenia

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro nie będzie popytu to będą schodzić z ceny.kurs euro nie będzie grał roli bp i tak po kolejne auta nie pojadą.
Może i z ceny będą schodzić, ale jak nie będą przywozić świeżych to i wybrać nie będzie z czego.
lukeros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.