Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-05-2020, 08:21   #41
shadow23
ford::amateur
 
Imię: Łuk
Zarejestrowany: 25-06-2015
Skąd: Meksyk
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, ale w Edge...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Fusion tylko "ciach"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam, ma ktoś wiedzę jak wyłączyć forscan lub ucds obrysówki przednie w ford edge 2017 ? widziałem, że kolega tedi_k wspomniał coś na forum, że da się bez obcinania kabla w edge wyłączyć przednie obrysowe forscan, prośba o pomoc

shadow23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2020, 19:21   #42
JARASMAN
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-10-2013
Model: Ford Fusion
Silnik: Hybrid Energy Plug in
Rocznik: 2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał JARASMAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja mam inny pomysł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy tych obrysówek nie da się podłączyć pod kierunkowskaz, żeby migały razem z kierunkiem?
Ok, udało mi się podłączyć obrysówkę pod kierunkowskaz, teraz migają dwa kierunkowskazy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale wypas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oczywiście całą operacja na zdemontowanej lampie, dostęp po zdjęciu gumowej osłony na żarówkę H11 - trochę ciasno tam, ale da się temat ogarnąć.
W stronę kierunku i obrysówki idą 3 kabelki: masa, kierunek i obrysówka,

Sprawdzamy (mierzymy), który kabelek jest od czego i ciach obrysówkę, następnie obcięty kabelek obrysówki, który idzie w stronę obrysówki łączymy z kabelkiem kierunku i to wszystkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JARASMAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2020, 19:56   #43
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał JARASMAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok, udało mi się podłączyć obrysówkę pod kierunkowskaz, teraz migają dwa kierunkowskazy ale wypas
tak działa . Ciesze się Twoim szczęściem
Problem będize jak trafisz na policjanta upierdliwego ale wiesz jak szybko to w miare odkrecić (ta sytuację) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2021, 13:24   #44
sonrisa4000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-04-2021
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2017
Postów: 41
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Panowie a jak obeszliście temat postojówki połączonej z kierunkiem? Postojówka świeci na żółto i robi jako kierunek? jakie wyjscie z sytuacji?
sonrisa4000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2021, 14:56   #45
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,324
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Nie postojówka a obrys . Masz lampy przód asymetryczne ??? Jeśli nie to zmień na europę i będziesz miał po problemie z obrysem
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2021, 06:57   #46
sonrisa4000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-04-2021
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2017
Postów: 41
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Mam lampy amerykańskie soczewkowe i chodzi mi o zarówke kierunku a nie o obrys. Jak włączam światła postojowe to świeci ta żółta od kierunku (nie obrysówka bo to led) a jak włącze wtedy kierunek to ta sama żółta zarówka świeci pulsując. i chodzi mi o to jak to ktoś rozwiązał. czy mozna zrobić z obrysówki kierunek a ta zółta zarówke zamienic na białą i zakodować ją jako tylko postojówke czy jak to ktos rozwiązał
(lampe na europejska nie zamienie bo mam auto po lifcie i musiałbym tez zderzak zamieniać)

Bump: Mam lampy amerykańskie soczewkowe i chodzi mi o zarówke kierunku a nie o obrys. Jak włączam światła postojowe to świeci ta żółta od kierunku (nie obrysówka bo to led) a jak włącze wtedy kierunek to ta sama żółta zarówka świeci pulsując. i chodzi mi o to jak to ktoś rozwiązał. czy mozna zrobić z obrysówki kierunek a ta zółta zarówke zamienic na białą i zakodować ją jako tylko postojówke czy jak to ktos rozwiązał
(lampe na europejska nie zamienie bo mam auto po lifcie i musiałbym tez zderzak zamieniać)
sonrisa4000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2021, 07:35   #47
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,324
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

A nie jest to kwestia kodowania? U mnie mam dzienne białe w lampie soczewkowej a jak włączam kierunek to dzienne gaśnie i druga mi żółty kierunek . Nie są dostępne full led do polifta ?
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2021, 08:59   #48
sonrisa4000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-04-2021
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2017
Postów: 41
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

no bo masz dwie zarówki białą do dziennych i zółtą do kierunków a u mnie w lampie jest jedna zolta zarówka do postojówek i ta sama zółta do kierunków, dlatego pytam czy ktos w tych lampach ogarnął temat jak to zrobic zeby bylo ok
sonrisa4000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2021, 14:29   #49
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał sonrisa4000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...czy ktos w tych lampach ogarnął temat jak to zrobic zeby bylo ok
Jak tylko FORSCAN będzie umiał kodować "czysto elektryczne druty" (bez żadnego sterownika...) to natychmiast "ktoś ogarnie temat"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ponieważ wydaje się to raczej mało prawdopodobne - to było juz parę razy napisane - TEMAT OGARNIA SIĘ KOMBINERKAMI!

BTW - zresztą zupełnie BEZ SENSU - bo to są w pełni legalne "boczne światła pozycyjne". Zgodne z polskimi przepisami.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2021, 17:22   #50
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,324
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Wg tego co pisze to jemu ta żółta pulsuje jak włączy kierunek i wygląda na to że ktoś mu obrys podłączał pod kierunek a tak przynajmniej da się z opisu przeczytać
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.