Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-04-2011, 14:57   #1
woojtas88
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 10-03-2011
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 125 km
Rocznik: 2018
Postów: 17
Domyślnie Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Właśnie wczoraj wróciłem z wymiany klocków, tarcz, olej i filtr oleju. Pełna kultura, jeszcze w takim fajnym serwisie nie byłem, tanio, solidnie, tylko korki mega popołudniu.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

woojtas88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2011, 15:27   #2
Trans
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-04-2011
Skąd: Trzebnica
Model: Fusion
Silnik: Diesel
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Przy takich naprawach to każdy serwis jest dobry. Gorzej jakby chodziło o coś poważnego jak np. remont silnika czy naprawa instalacji elektrycznej. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trans jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2011, 16:56   #3
woojtas88
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 10-03-2011
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 125 km
Rocznik: 2018
Postów: 17
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Nie no jasne, ale chodzi o samo podejście do klienta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
woojtas88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2011, 22:55   #4
Dzagiel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-04-2007
Skąd: Rembertów
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Witam
Niedawno przesiadłem się z Essiego na Mondeo i jako że od ostatniego przeglądu minęło już 20k km czas udać się do warsztatu, Auto było do tej pory serwisowane w ASO, więc planowałem udać się do ASO Lipski a później pomyślałem o Abscar. Przeglądając różne fora wygląda na to, że zdania co do Abscaru są podzielone. Koniec końców nie wiem już gdzie oddać samochód, aby uzyskać klarowną informację co do stanu jego stanu, stąd prośba o pomoc?
Z góry dziękuję.

Ostatnio edytowane przez Dzagiel ; 10-04-2011 o 22:59
Dzagiel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2011, 23:47   #5
MaroX
ford::average
 
Avatar MaroX
 
Zarejestrowany: 22-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3 zombi
Silnik: 2.0 TDCI 141hp/330Nm
Rocznik: 2003 FL
Postów: 107
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Cytat:
Napisał Dzagiel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Niedawno przesiadłem się z Essiego na Mondeo i jako że od ostatniego przeglądu minęło już 20k km czas udać się do warsztatu, Auto było do tej pory serwisowane w ASO, więc planowałem udać się do ASO Lipski a później pomyślałem o Abscar. Przeglądając różne fora wygląda na to, że zdania co do Abscaru są podzielone. Koniec końców nie wiem już gdzie oddać samochód, aby uzyskać klarowną informację co do stanu jego stanu, stąd prośba o pomoc?
Z góry dziękuję.
Hej,
ABS Car mogę polecić. A opinię będą różne o każdym warsztacie, bo przy kilkuletnim aucie zawsze może się coś sypnąć czego za pierwszym razem wszystkiego nie wyłapią. A jak jeszcze natrafisz na szefa Pana Waldka Chmielewskiego to będzie dobrze.

Na Mondeo Klub Polska jest jeszcze zaufana osoba - Kolega Paolo z Legionowa, na Generał Roi 13, kom. 791 744 660. Też mogę go polecić, byłem u niego na ostatnim przeglądzie ze swoim "czarnuchem". Zjadł zęby na fordach. Dużo osób u niego serwisuje i leczy swoje eMKaczy i wszyscy są zadowoleni.
__________________
MK3 GHIA 2.0 TDCi 141 KM i 330 Nm by HEKO

Ostatnio edytowane przez MaroX ; 23-04-2011 o 23:51
MaroX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2013, 18:17   #6
arbi100
ford::amateur
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 05-04-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford Fusion
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Dzięki MaroX
arbi100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2013, 13:25   #7
majabato
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 02-10-2012
Skąd: W-wa
Model: S-Max
Silnik: 2.5 ST
Rocznik: 2009
Postów: 5
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Witajcie.
To mój pierwszy post na tym forum, ale od czegoś trzeba zacząć.
W ABSCAR serwisuję swojego focusa (2003r. 1.8TDDI) od 5 lat i nigdy nie poczułem się "źle obsłużony" :-)
Zawsze konsultują niestandardowy zakres napraw, częściej całkowity koszt okazywał się niższy, niż pierwotnie zakładałem. Dla mnie istotne, że praktycznie zawsze montowane były oryginalne części Morocraft oraz pełna f-ra VAT.

Teraz stoję przed zmianą na S-MAX 2.5T i też zamierzam dalej do nich jeździć.
majabato jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2013, 12:27   #8
drabin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-03-2013
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Witam.

Sprzedałem ostatnio Focusa którego serwisowałem u nich od 4 lat. Kupujący pojechał ze mną do "swojego" warsztatu dokładnie obejrzeć samochodzik (ja sam niczego nie ukrywałem i wszystko co wiedziałem dokładnie opisałem).

Okazało się, że spece z Instalatorów nie wykryli na ostatnim niedawnym przeglądzie, że rolka (dwumasowe coś) od alternatora jest w stanie agonalnym, poduszka pod silnikiem rozwalona.
Dodatkowo gość pokazał mi jak wymienili tylne zawieszenie - przewody hamulcowe poskręcane w baranki ocierające się o wszystko dookoła....
Nie powiem już, że ceny jak rachunki pokazałem to tylko wszyscy gwizdali z podziwu dla ABScara...

Miałem jeszcze historię ze sprzęgłem - po wymianie kompletu z dwumasą zaczęło mi się ślizgać po jakimś miesiącu. Pojechałem do nich i powiedzieli, że się zatarło. No cóż. Zdziwiłem się ale co tam - wymienili sprzęgło na nowe. Niestety poprzednie sam im dostarczyłem więc nie na gwarancji. Stare wziąłem na pamiątkę.
Jakiś czas później byłem w innym warsztacie po mojego ojca i pokazałem sprzęgło tamtemu specjaliście. Zerknął i stwierdził, że mi na odwrót tarcze założyli i to widać po wytarciu. Nie do udowodnienia oczywiście teraz...

Generalnie można do nich jechać jak chce się zrobić podstawowy przegląd z wymianą oleju itp. Poważniejsze rzeczy - omijać...
Chociaż pochwalę ich ze poradzenie sobie z przeciekającym podszybiem przy pasażerze - tu "Zbychu" poległ nawet.

Nie poradzili sobie także z brzęczeniem klimy w moim MK4 teraz - zasugerowałem im, że to maże napinacz. Potwierdzili, że rolka od napinacza. Wymieniłem, zapłaciłem i jak buczało tak buczy. To już ostatni raz do nich pojechałem. Teraz szukam czegoś w Ursusie...

Pozdrawiam.
drabin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2014, 14:10   #9
jonojono
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-09-2008
Skąd: wawa
Model: Mondeo [MK3]
Silnik: 2.0 TDCi [115KM]
Rocznik: 2006
Postów: 30
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

co do ich fachowości to nigdy nie miałem zastrzeżeń, ale są bardzo drodzy
jonojono jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2014, 18:18   #10
dudecki mk 4 1.8 tdci
ford::amateur
 
Imię: marcim
Zarejestrowany: 13-05-2014
Skąd: olsztyn
Model: ford mondeo
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 1
Angry Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

ABSCAR oszołomy nie jeżdzić tam
dudecki mk 4 1.8 tdci jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.