Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-09-2007, 21:06   #11
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afrika
Jedyny plus ABC Fokusa to tanie oryginalne cześci.
Ja wiem czy tak tanio na pewno taniej niż w aso ale drożej niż np u Jacka.
Ja jak byłem w ABC Focus to Pan w sklepie był miły i nawet potem zwrot ode mnie przyjął jak wyszło ,ze nie jest mi potrzebna jedna cześć a mechanicy nawet szukali mi śruby do zwrotnicy w używkach ,zeby dosztukować bo nwe sa w komplecie z amorami. i pomimo tego ,ze nie znaleźli to naprawde szukali przymnie i przymierzali (zaznaczam ,że auta u niech nie naprawiałem a mechanicy byli dwaj młodzi)

__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2007, 09:45   #12
aaalata
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 04-06-2007
Skąd: kraków
Model: mondeo
Silnik: 1.8 TD - Endura DE
Rocznik: 1999
Postów: 53
Domyślnie

W sprawie mojej ciągle-nie-naprawionej przekładni kierowniczej odwiedziłem również abc focus
Pan w sklepie bez patrzenia wydał wyrok: przekładnia - regeneracja - firmowo z gwarancją (chyba) 1000 zeta
Ja mówię, że mi poprzedni mechanik mówił, że luz może być na kolumnie kierownicy w miejscu, gdzie kolumna przechodzi przez firewall (nie wiem jak to się fachowo nazywa, jest tam taki łącznik, przegub, z kwadratem...)
Pan w sklepie - nie ma szans

A młody mechanik w serwisie (abc focu nadal) rozkręcił, sprawdził (ten właśnie łącznik - dostępny od wnętrza auta w okolicy pedałów). Po 30 minutach było sprawdzone (w mojej obecności). Faktycznie był ok.

Ide do sklepu, mówię, że niestety Pan miał rację, ale narazie na przekładnie mnie nie stać.
- Ile płacę?
- Zero.

Także to był mój jedyny kontakt z abc focus - i przyznaję pozytywny.
Zal pozostaje, że to przekładnia.
aaalata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2007, 11:46   #13
Schem
ford::professional
 
Avatar Schem
 
Zarejestrowany: 03-10-2007
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.0 I6
Rocznik: 1994
Postów: 1,390
Domyślnie

Witam,

na Piastowską dzwoniłem kilka razy - ceny jak w ASO. Na razie z usług nie skorzystałem

W ABC Focus wymieniałem rozrząd w foce i sprawa zrobiona czysto, szybko i fachowo. Byłem i patrzyłem. Pół godziny i po sprawie. Chłopaki uprzejme (umówiłem się przez telefon na sobotę rano. Byłem przed otwarciem. Jak przyjechali wszyscy powiedzieli "dzień dobry", mechanik jak się przebrał to wyszedł, zapytał czy ja na przegląd, "proszę wjechać" Elegancja.

Kilka części kupiłem w ASO - czasami cena jest ta sama co gdzie indziej a mają w magazynie. Nie mają, to za 2-3 ściągną nawet z Niemiec.
__________________
Czarny Ciągnik 4.0 na lifcie 3.5'' i 265/75R16 Cooper Discoverer STT

Fordy otaczają mnie
Schem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2010, 19:42   #14
zig713
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-06-2009
Model: Mondeo MK1
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1995
Postów: 5
Domyślnie Odp: S&S Kraków Piastowska

Posypał mi się katalizator, więc jeździłem i pytałem tu i tam. Mało który sklep sprzedaje "coś takiego" a przydrożni mechanicy mówią "wstawić kawołek rury i bedzie. Od bidy uniwersalny katalizator (około 300zł) ale o też nie wiadomo ile na tym pojedzie a oryginalne części to przecież grube tysiące". W końcu jakoś znalazłem serwis, w którym powiedzieli, że wspawają (koszt ok. 50 zł jeśli wszystko będzie pasować) jak im przywiozę części ale nigdzie katalizatora nie mogłem znaleźć. No i trafiłem do S & S. Niby przypadkiem ich zauważyłem mimo że przejeżdżam koło nich codziennie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powiedziałem jaka jest sprawa i za 400 zł będę miał nowy katalizator oraz gwarancję na części i na usługę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W środę opiszę wrażenia po naprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zig713 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 18:20   #15
maximus_t2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2006
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.6 benzyna 125 KM
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie Odp: S&S Kraków Piastowska

no i jak wrazenia ? ja na pewno do aso jezdzil nie bede (ostatnio zmienilem na mk4).
maximus_t2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 09:17   #16
XeNeS
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-04-2010
Skąd: Kraków
Model: Fiesta
Silnik: 1.25 Zetec
Rocznik: 1996
Postów: 2
Domyślnie Odp: S&S Kraków Piastowska

A czy ktoś może zaproponować jakiś dobry zakład w okolicach Matecznego (ew. ciut dalej) ? Do zrobienia jest Fiesta i strzelony przewód hamulcowy z tylu...

Z góry dziękuję za namiary.

Pozdrawiam,
XeNeS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 10:03   #17
pit_TD
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-03-2010
Model: mondeo
Silnik: czysty, sprawny :P
Rocznik: mk2
Postów: 11
Domyślnie Odp: S&S Kraków Piastowska

potwierdzam że ceny mają zawrotne (jak w ASO), poza tym nie umieją zdiagnozować usterki w aucie a mimo to biorą niemałe pieniądze. osobiście NIE polecam
pit_TD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 10:26   #18
Ofaniel
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-03-2010
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 74
Domyślnie Odp: S&S Kraków Piastowska

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zależy z czym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak coś jest grubszego jak np to sprzęgło to na ul. Przewóz za robotę wzieli 200zł + części które mogłem sobie sam oczywiście przywieść swoje.

Na przewoz? Nie czasem do Bonara? Ja bym polemizowal i z tym wyborem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ofaniel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 13:56   #19
kuwejt
ford::beginner
 
Avatar kuwejt
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 09-03-2010
Skąd: Sochaczew
Model: C max Titanium
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 14
Domyślnie Odp: S&S Kraków Piastowska

Cytat:
Napisał XeNeS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ktoś może zaproponować jakiś dobry zakład w okolicach Matecznego (ew. ciut dalej) ? Do zrobienia jest Fiesta i strzelony przewód hamulcowy z tylu...

Z góry dziękuję za namiary.

Pozdrawiam,
spróbuj na Wadowickiej 8.
kuwejt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 14:17   #20
XeNeS
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-04-2010
Skąd: Kraków
Model: Fiesta
Silnik: 1.25 Zetec
Rocznik: 1996
Postów: 2
Domyślnie Odp: S&S Kraków Piastowska

Dziekuje ale juz po zawodach. Autko stoi i sie robi na Malborskiej u Klimończyka.

A co do tej Wadowickiej 8 - jak sa dobrzy i czy bardzo sie cenia?
XeNeS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.