Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-05-2020, 10:16   #1
swiety_76
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 04-01-2013
Skąd: Łódź
Model: Focus MK2 & MK3
Silnik: 1,6
Rocznik: 2007 & 2011
Postów: 96
Domyślnie LED Philips Ultinon 2 za fabryczne H7 mijania

Jak w temacie chodzi mi po głowie myśl zamiany fabrycznych H7 w światłach mijania na jedne z lepszych i droższych LED Philips Ultinon 2.

Wiem że to nie jest legalne to darujcie sobie komentarze o tym.

Chyba wszyscy chwalą sobie idealne odcięcie - to nie tanie chińskie ledy.

Natomiast niektórzy użytkownicy tych ledów narzekają na zakłócenia radia.
Pojawiają się głosy że tak naprawdę dużo więcej światła niż oryginale oświetlenie te ledy nie dają
Również niektórzy w różnych pojazdach mają problemy z zamknięciem od tyłu ze względu na długość.

Czy ktoś montował te Ledy w Focusie (mk2) i czy mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami ?

Są jeszcze Philipsy Ultinon pierwszej generacji o połowę tańsze

swiety_76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2020, 10:48   #2
tyrlas1
ford::average
 
Avatar tyrlas1
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 18-08-2019
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 EB , 182 KM
Rocznik: 2011
Postów: 88
Domyślnie Odp: LED Philips Ultinon 2 za fabryczne H7 mijania

Tez badałem temat tych zarówek(FF mk3). Jeśli chodzi o odciecie to zgłebialem jak to wyglada, i wyglada dobrze, ale tylko w przypadku soczewek,wtedy mozna brac smialo(tak jaki chciales,pomijam legalność). Jeśli masz zwykły halogen tak jak ja,to odcięcie jest znikome i to jest jeden z powodow ze olałem temat. Jeśli chodzi o szumy w radiu tez o tym czytalem. Poczytaj tez o temperaturze w reflektorze,podobno w czasie chlodow/zimy reflektor nie jest ogrzewany od srodka i zamarza. Ja uzywałem philips white vision, teraz philips racing vision i to jest max cp mozna legalnie wyciagnac z halogenow. Jest jeszcze to,ale koszt 4 tysiecy troche przerazaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tyrlas1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2020, 11:50   #3
xczar0
ford::beginner
 
Imię: Cezary
Zarejestrowany: 17-04-2016
Skąd: Tychy
Model: Fiesta mk 5 (2001-2008)
Silnik: 1.3 duratec
Rocznik: 2006
Postów: 33
Domyślnie Odp: LED Philips Ultinon 2 za fabryczne H7 mijania

Cytat:
Napisał swiety_76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak w temacie chodzi mi po głowie myśl zamiany fabrycznych H7 w światłach mijania na jedne z lepszych i droższych LED Philips Ultinon 2.

Wiem że to nie jest legalne to darujcie sobie komentarze o tym.

Chyba wszyscy chwalą sobie idealne odcięcie - to nie tanie chińskie ledy.

Natomiast niektórzy użytkownicy tych ledów narzekają na zakłócenia radia.
Pojawiają się głosy że tak naprawdę dużo więcej światła niż oryginale oświetlenie te ledy nie dają
Również niektórzy w różnych pojazdach mają problemy z zamknięciem od tyłu ze względu na długość.

Czy ktoś montował te Ledy w Focusie (mk2) i czy mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami ?

Są jeszcze Philipsy Ultinon pierwszej generacji o połowę tańsze

Jak Cie ktoś kiedyś olśni przez niewypoziomowane ledy na leśnej drodze w nocy to też podaruj druciarzowi.
On tylko chciał, żeby jego strucel wyglądał tak jakby luksusowo.
Nie montuj ledow do halogenowych odbłyśników.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xczar0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2020, 12:28   #4
tyrlas1
ford::average
 
Avatar tyrlas1
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 18-08-2019
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 EB , 182 KM
Rocznik: 2011
Postów: 88
Domyślnie Odp: LED Philips Ultinon 2 za fabryczne H7 mijania

Tak,tez o tym myslalem. Ja swoje swiatla sprawdzam dwa razy w roku na stacji,podczas przegladu i pozniej na jesien. Ostatni raz w kwietniu na przegladzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Kolejna sprawa ze ktos moze sobie nie legalnie jezdzic,gorzej jak jest wypadek albo kolizja,nawet nie z mojej winy,a mialbym ledy i ktos sie przyczepi,to juz sie problem moze duzy robic. Wiec tak jak pisalem,zostaje narazie przy zarowkach + iles tam %. Kolejne auto na bank juz ksenony/oryg ledy.
tyrlas1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2020, 14:17   #5
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,553
Domyślnie Odp: LED Philips Ultinon 2 za fabryczne H7 mijania

Jeśli te ledy sieją zakłóceniami w zwykłych autach to w Focusie Mk2 musi być totalna sieczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Skoro radio jest w stanie zakłócić wsadzona do gniazdka ładowarka (nawet bez podłączonego telefonu) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.