Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-12-2018, 19:40   #581
ginter9
ford::amateur
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Transit
Silnik: 2.2TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aby podpowiedzieć coś mądrego, to najpierw Kolega się musi postarać i podać komplet informacji.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brakuje:
- "na telefonie zainstalowałem Android Auto w wersji xxx i uruchamia się/nie uruchamia się itd. itp."
- "używam oryginalnego kabla USB otrzymanego w pudełku z telefonem/używam badziewnego kabla USB, ale zawsze trzymam skrzyżowane palce by zadziałał..."
Sciągnąlem Android Auto 3.8 i nie uruchamia się, wyskakuje komunikat "wystąpił błąd, wygląda na to że Usługi Google Play w tej chwili nie działa".
Kabel używam nie oryg. ale markowy.

ginter9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2018, 19:47   #582
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Też miałem kabel markowy i... Musiałem kupić oryginalny Huawei i dopiero zadziałało.. Może w tym jest przyczyna
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2018, 20:15   #583
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał ginter9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sciągnąlem Android Auto 3.8 i nie uruchamia się, wyskakuje komunikat "wystąpił błąd, wygląda na to że Usługi Google Play w tej chwili nie działa"
ale w komórce już nie trybi( nie trzeba się łączyć z autem na kablu aby uruchomić) tak ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2018, 19:20   #584
hamsik
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-05-2018
Skąd: Zgierz
Model: Ford Fiesta Titanium
Silnik: 1.0EB 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Dużo mówi się o dobrych,markowych kablach USB. Podajcie jakieś typy tych dobrych , sprawdzonych kabli , które bez problemowo współpracują z naszym SYNC.
hamsik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2018, 19:25   #585
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

U mnie, jak już pisałem, zadziałało na oryginalnym kablu Huawei. Także tym dokupionym dodatkowo, gdyż potrzebowałem dłuższy.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2018, 19:30   #586
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał hamsik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Podajcie jakieś typy tych dobrych ,....
Recepta jest dość prosta (choć nie jest jedyna i uniwersalna...) - do frazy wyszukiwania na allegro dodaj sobie "w oplocie", potem weź te nie dłuższe niż 1m-1,20m (pewnie te 2m też zadziałają, ale po co komu 2m?) i z ceną przekraczającą 10zł.
Prawdopodobieństwo, że będzie Ci działał wyniesie jakieś 99%.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2018, 19:51   #587
hamsik
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-05-2018
Skąd: Zgierz
Model: Ford Fiesta Titanium
Silnik: 1.0EB 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Dzięki za odpowiedź.
hamsik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2019, 20:24   #588
michałek
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-01-2019
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4
Silnik: 150km EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 413
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał ginter9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sciągnąlem Android Auto 3.8 i nie uruchamia się, wyskakuje komunikat "wystąpił błąd, wygląda na to że Usługi Google Play w tej chwili nie działa".
Kabel używam nie oryg. ale markowy.
To akurat błąd w wielu telefonach, a rozwiązanie banalne. Trzeba nadać uprawnienia aplikacji "Usługi Google Play" chyba wystarczy tylko mikrofon ale ja dałem wszystkie.
michałek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2019, 10:59   #589
michałek
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-01-2019
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4
Silnik: 150km EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 413
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał elfi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też miałem kabel markowy i... Musiałem kupić oryginalny Huawei i dopiero zadziałało.. Może w tym jest przyczyna
Tutaj najlepiej sprawdza się metoda prób i błędów. Przyczyna to oczywiście chiński podjeście do solidności. Telefon zaczyna się od razu ładować, mierzy napięcie i w zależności od tego różnie się zachowa. Nowe telefony ładują się szybko a więc pobierają dużo prądu. Jak kabel wykonany jest z bardzo cieńkiego drucika (wystarczy taki przeciąć, żeby się przkonać, nawet czerwona i czarna żyła) a w dodatku coraz częściej nie jest to miedź tylko stal pomiedziowana chyba jednoatomową warstwą. Telefon zaczyna brać prąd, napięcie spada więc telefon stwierdza że komunikacji nie będzi itd. Do tego dochodzi rachityczność wtyczki którą może popłynać prąd powyżej 1A!? U mnie działa dobrze jakaś taniocha, sztywna, na opakowaniu było że USB2.0 ale działa. Mam moto X4 właśnie z turbo ładowaniem i gniazdem C.
michałek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2019, 19:36   #590
Peteeer
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-01-2019
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo 2018
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Serwus Szanowni,

Od niedawna jestem posiadaczem Mondzia z XII 2018 radiem SYNC 3 wersja 3.0 gracenote 1.1.1.1127. Próbowałem sparować telefon i uruchomić aplikacje mobilne przy użyciu Android Auto (niedostępne w polskim sklepie google, pobrałem na telefon przez inną stronę). Na panelu w aplikacjach mobilnych, radio nie widziało tej aplikacji. Widziało tylko FordPass, który do niczego nie służy. Nie wiem co mnie podkusiło ale zresetowałem radio i w panelu głównym zniknęła mi funkcja Android Auto Ustawienia.
Sprawdziłem aktualizację (po połączeniu z siecią Wifi) i nic to nie dało.
Czy w tym przypadku, aby przywrócić możliwość połączenia i funkcji android w radiu, muszę się udać do serwisu ? Jestem zielony w temacie obsługi tego radia. W Volvo mojej żonki, wszystko samo się paruje i działa samoczynnie i bez problemów :-/

Będę wdzięczny za pomoc. Jeśli jakiś screen jest potrzebny, proszę o informację. Please HELP :-)
Peteeer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.