Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-03-2018, 16:36   #981
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Nagraj jeszcze raz wszystko na pena i instaluj

hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2018, 19:48   #982
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Co do tego waze to będzie super jak będzie w aplikacjach dostępny o tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


mogli by w sumie wprowadzić żeby te wielkie guziki się chowały i wysuwały się w przypadku naciśnięcia na ekran bo tak to zajmują one ekran tylko niepotrzebnie
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2018, 18:26   #983
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Wracając do Sygic'a to nie orientujecie się co ile wychodzą aktualizacje map???

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2018, 20:03   #984
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Kilka razy w roku. Zwykle co kwartał
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2018, 08:54   #985
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Jechałem wczoraj w trasę ponad 600km, trasę która jeździłem sporo. Na próbę odpaliłem sygica, w połowie trasy przełączyłem na google. Algorytm wyznaczania tras w Sygic jest tragiczny, jedyne co to można dodawać punkty przez jak się chce inna trasę. Ale gdybym wiedział jak chce jechać to bym navi nie używał. Graficznie itd fajnie ale algorytm tras ją dyskwalifikuje.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2018, 09:10   #986
m4gg
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-06-2017
Skąd: Radom
Model: S-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
iOS 11.2.6 próbowałem kilka razy po podłączeniu kablem w CarPlay nie widać Synic.
Jakieś rady?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
m4gg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2018, 09:28   #987
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Wyłącz CarPlay w Syncu i podłącz kabel, po pewnym czasie powinna się pojawić ikona na Syncu.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2018, 10:51   #988
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Masz złego Sygica, musisz mieć Car Navigation Sygic Car Navigation: GPS & Maps — Sygic a. s.

Bump: https://itunes.apple.com/us/app/car-navigation-gps-maps/id820326185?mt=8
hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2018, 15:44   #989
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał _fenix_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Dziala poprawnie tylko na wersji 2.0
Przypadek kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] został całkowicie wyjaśniony...
Kolega ma założonego APIM przerobionego z wersji EU bez navi, ale z 2GB RAM. Kto w kwietniu 2017 lutował flash 64GB w miejsce 16GB i do tego robił to tak dość niestarannie, że ESN w sofcie nie zgadzał się z ESN na obudowie wszyscy zainteresowani wiedzą... Nie będę czynił dodatkowej reklamy wykonawcy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam 4 takie urządzenia (ja nie "puszczałem" ich dalej w obieg...) - wszystkie mają miłą cechę "znikania" RAMu po aktualizacji na wersje softu wyższe od 2.0.
Trochę byłem sfrustrowany własnymi stratami finansowymi związanymi z wejściem w posiadanie tak licznej grupy urządzeń "słabo zbywalnych"... Tak było do dzisiaj...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Otóż dziś zalazłem sposób jak takie urządzenia "na stałe" przywrócić do pełnej funkcjonalności!
Umiem naprawić urządzenie Sync3 EU wersja bez navi (16GB flash), ale z 2GB RAM aby normalnie dawło się przerobić na pełną wersję 64GB EU navi i dawało się update'ować do dowolnej wersji!

Tak więc, jeśli kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] chce pozostać przy swoim urządzeniu, to mogę mu "uzgodnić" ESN z obudową i do tego "naprawić" możliwość update do 3.0Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To samo dotyczy przypadku Mirka @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - jeśli będziesz chciał mieć to navi (a masz na pewno takie właśnie urządzenie - EU nonnavi z 2GB RAM) - to można doprowadzić to do ładu... Niestety po drodze okazało się, że używanie navi z pendrive dla urządzeń z mniejszym flash niż 32GB nie jest jednak możliwe, więc musiał byś i tak mieć jeszcze zamieniony flash 16GB na 64GB... Tak czy inaczej u Ciebie Mirku wbudowana navi jest "uruchamialna"...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 03-04-2018 o 07:12
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2018, 15:58   #990
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Wielkanocne cudaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a raczej zajączek nową myślą oświecił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zatem , alleluja i do przodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.