Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-05-2017, 12:42   #11
Codee13
ford::average
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 31-01-2016
Skąd: Lędziny
Model: C-MAX, Grand C-MAX
Silnik: 1.8 Duratec HE, 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2004. 2015
Postów: 62
Domyślnie Odp: Czy mocowanie isofix jest takie samo jak w fokusie II

Potwierdzam iż mocowania isofix są w krańcowych tylnych fotelach nawet w wersji ze skórą. Dylemat następuje w momencie zakupu zestawu gdyż są dwie opcje - szablon i dwie zaślepki koszt na dziś 133 zł lub całe mocowanie, dwie śruby, dwie zaślepki za 70 zł.
Ta część tapicerki jest na tyle luźna że myślę wsadzić tam zaślepki - wtedy się napnie - zaznaczam wewnętrzny obrys zaślepki, wyciągam zaślepkę i tnę jak potrzebuję.

Codee13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 21:57   #12
jlm
ford::average
 
Avatar jlm
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 28-07-2015
Skąd: Śląsk
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2006
Postów: 151
Domyślnie Odp: Czy mocowanie isofix jest takie samo jak w fokusie II

Ja nic nie ciąłem, zamontowałem odchylając palcami tapicerkę, z tym, że mam bazę i jej nie przenoszę między autami. W służbowym jak już muszę to zapinam pasem bo i daleko nie jeżdzę
__________________
feel the difference
jlm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2020, 19:25   #13
Mariusz...3
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-10-2020
Model: C-max
Silnik: 18 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy mocowanie isofix jest takie samo w c-max jak w fokusie II

[QUOTE=legmar;1511095]Witaj
Generalnie te uchwyty powinny pasować z focusa II, jest tylko jeden problem. Jeśli masz niezależne każde z 3 siedzeń (przesuwne i składane) to możesz tylko pomarzyć o ISOFIX. Ja to przerabiałem u siebie. Nawet gość z ASO probówał mi to zamontować, ale się okazało że przy takiej konfiguracji siedzeń (podobno tylko wersja GHIA tak ma) nie da się zamontować tych mocowań. Ale jeśli komuś jednak udało się ten temat głębiej rozgryźć to również jestem zainteresowany.
Nic nie trzeba dokręcać w c max gia uchwyt isofix jest mocowany fabrycznie ciężko znaleźć ale nie trzeba rozcinać pokrowca tylko podnieść siedzenie i odpiąć pokrowiec i podłożyć go pod isofix mi to zajęło 10 min jest filmik po angielsku YouTube.

Bump: Jak ktoś ma problem z isofix ford c max gia 2003 proszę pisać
Mariusz...3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2020, 20:58   #14
Mariusz...3
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-10-2020
Model: C-max
Silnik: 18 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy mocowanie isofix jest takie samo jak FFII

W c max gia z trzema niezależnymi fotelami z tyłu jest system isofix wmontowany fabrycznie trzeba podnieść fotel boczny do góry odpiąć pokrowiec odsłonić gąbkę od dolnej części fotela wcisnąć ją pod system isofix to samo pokrowiec nic nietrzeba rozcinać tez czytałem że niema ze nie można ale okazało się że jest pod gąbką i pokrowcem wiec nie trzeba nic dokupywać wystarczy baza z fotelikiem ja mam c max gia 2003 rok odsłonięcie zajęło mi 10 min jest film na YouTube po angielsku jak coś to pisać
Mariusz...3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.