Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-10-2021, 21:11   #1
pikpaw
ford::amateur
 
Imię: pawel
Zarejestrowany: 23-12-2019
Model: galaxy
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie benzyna 2.0 duratec he slabo przyspiesza

Witam ,może ktoś cos pomoże .Posiadam forda galaxy 2008 ,występuje dziwna sprawa z nim .Jazda nim jest spoko ale jest problem z mocą ,otóż jeździ niby normalnie ale jak go przeciągnę powyżej 4500 obr to dostaje kopa ,dużo większe przyspieszenie -efekt jakby turbo dziury .Oczywiście zagazowany ale to problem jest i na benzynie i na gazie tak samo. Hamowałem go hamownią do kola i wyszedł bardzo plaski wykres mocy ,natomiast powyżej 4500 zaczęło rosnąć ,finalnie ma niby 165 KM ale powyżej 5500 .Może uda mi się dołączyć wykres .Miałem wymieniony rozrząd ale przed wymiana tez tak było tylko było głośniej .Jest jeszcze dosyć głośno w kabinie powyżej 2000 obr. to tez chyba nie normalne .Wymieniłem wszystkie poduszki ale nie ma poprawy .Gdzie szukać przyczyny ,czy to klapy może w kolektorze się wieszają .Może ktoś miał cos podobnego ?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1634933173010.jpg (97.5 KB, 12 wyświetleń)

pikpaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.