Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-11-2004, 18:17   #1
jokrzycho
ford::advanced
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-09-2004
Skąd: Karczew
Model: SEAT Toledo III
Silnik: 1.9 TDi
Rocznik: 2008
Postów: 222
Domyślnie nowy diesel

Witam,
niedawno przeglądałem ofertę niemieckiego Forda i niestety :cry: zobaczyłem, że oni oferują oprócz diesla 1.4 nowego 1.6 o mocy 90 KM i momencie 210 Nm. I to jest to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) . Przy czym katalogowe zużycie paliwa to tylko 0.2 l oleju więcej niż w 1.4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W naszych ofertach nie ma jeszcze tego silnika, ciekawe o ile będzie droższy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
jokrzycho, FFu"100" 1.4 TDCi
jokrzycho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2004, 10:13   #2
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Silnik ten debiutował w C-MAXie i nowym Focusie - wiadomo powstał również we współpracy z koncernem PSA (już jeździ w Peugeotach 307 i 407 oraz w Citroenach Picasso i najnowszym C4). A co najciekawsze jest oferowany również jako wersja 110-konna!! 8-)

P.S. Tak przy okazji oferty na rynek niemiecki - proponuję wejść na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Tam klikając sobie [i]weiter[/b] (dalej) przechodzimy przez wersje wyposażenia, silnika i dochodzimy do kolorów!! Co powiecie na nowe odcienie Fusiona?? Już widzę zawiedzone miny posiadaczy Oysterków... ;( Ciekawe swoją drogą jakby wyglądał Fusion w kolorze Exotic-Gelb Metallic (kolor coś troszeczkę podobny do Pandy chyba... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2004, 13:27   #3
jokrzycho
ford::advanced
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-09-2004
Skąd: Karczew
Model: SEAT Toledo III
Silnik: 1.9 TDi
Rocznik: 2008
Postów: 222
Domyślnie

Witam,
zawsze musimy się czuć jak ubogi krewny Europy :cry: Konfigurator jest dobry i pouczający. Ja jak kupowałem swojego FFu, to miałem do wyboru jedną sztukę (chodziło o diesla) i w wersji "100". Był jeszcze jeden, ale "x100"- oczywiście droższy. Mogłem poczekać na innego, ale długo, bo ponad dwa miesiące i w wersji innej. Ale z tego co zauważyłem nie dotyczy to tylko Ford'a. Inne firmy oferują góra trzy wersje w różnych kolorach i można dołożyć dywanik, radio, centralny zamek i może coś jeszcze. I to ma być wolny rynek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
jokrzycho, FFu"100" 1.4 TDCi
jokrzycho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2004, 17:33   #4
florek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-03-2004
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie

Dla mnie ciekawa jest cena ESP 385 EURO to daje jakies 1600 PLN, u nas ponad 5000 PLN.

MF
__________________
Fusion 1,4 TDCi FX Gold
https://www.interni.pl
florek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2004, 19:20   #5
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie

Cytat:
Napisał jokrzycho
Witam,
zawsze musimy się czuć jak ubogi krewny Europy :cry: Konfigurator jest dobry i pouczający. Ja jak kupowałem swojego FFu, to miałem do wyboru jedną sztukę (chodziło o diesla) i w wersji "100". Był jeszcze jeden, ale "x100"- oczywiście droższy. Mogłem poczekać na innego, ale długo, bo ponad dwa miesiące i w wersji innej. Ale z tego co zauważyłem nie dotyczy to tylko Ford'a. Inne firmy oferują góra trzy wersje w różnych kolorach i można dołożyć dywanik, radio, centralny zamek i może coś jeszcze. I to ma być wolny rynek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A mało to dealerów. Mi pod dom przywieźli z Rzeszowa, bo tam znalazłem sensowną Fiestę.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2004, 12:23   #6
jokrzycho
ford::advanced
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-09-2004
Skąd: Karczew
Model: SEAT Toledo III
Silnik: 1.9 TDi
Rocznik: 2008
Postów: 222
Domyślnie

witam,
właśnie w tym problem, że mało! Ja do najbliższego i jedynego w okolicy mam 20 km. W warszawie jest raptem chyba z 6-ciu. Ja mieszkam pod Warszawą, a pracuję jeszcze dalej i nie mam kiedy zwiedzać!
__________________
jokrzycho, FFu"100" 1.4 TDCi
jokrzycho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2004, 07:40   #7
Hektor
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: Pabianice
Postów: 84
Domyślnie

Ładne ceny zbudowałem sobie trenda 1,6 disel bez bajerów wyszło 17000 euro x 4,2 =71400 całkiem miły fusionik w cenie mondka.
__________________
Ford Fusion 1,6 16 V
Hektor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2004, 10:04   #8
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Ceny na rynek niemiecki są odpowiednio skalkulowane do standardów tamtego rynku, dlatego też takie ceny!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla porównania mój Fusion 1.4 TDCi z takim wyposażeniem, jakie posiada kosztuje w Polsce troszeczkę ponad 59.000 złotych. W niemieckim konfiguratorze wyszło 18.155 Euro, co daje ponad 76.000 złotych... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nieźle!! 8-)
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.