Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-01-2020, 12:53   #61
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: Chłodnica do 2017 2.0 Ecoboost z USA

Półosie nie pasują, sanki pasują, nie mają tylko tych bolców wystających z przodu.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2020, 19:24   #62
Matt1987
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 25-01-2020
Skąd: Grzegorzew
Model: Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 18
Domyślnie Odp: jakie części europejskie pasują do wersji amerykańskiej

Whacz przód od Europy będzie pasować do wersji usa 2.0 ecooboos? I czy jeżeli pasuje to musi być od wersji 4x4?
Matt1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2020, 08:31   #63
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: jakie części europejskie pasują do wersji amerykańskiej

Wahacz przód EU i USA jest taki sam. Co do napędu to na raczej nie ma różnicy czy jest to napęd 2x4 czy 4x4.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2020, 09:27   #64
sewen
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-09-2012
Model: kuga
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie 2,7 Sport i 3,5 USA

Witam
Zamierzam kupić Edga 2.0tdci 210 EU lub 2,7/3,5 USA, i tu pojawia się moje pytanie. W związku z tym że mało jest ogłoszeń europejkich Sportòw mieszczących się w moim budżecie (ok100 tys.) Czy jest jakiś wielki problem w dostępności do części (eksploatacyjnych - filtry klocki tarcze itp) do wersji USA?

Oraz co myślicie o tym autku:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Pozdrawiam
sewen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2020, 21:02   #65
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: jakie części europejskie pasują do wersji amerykańskiej

dam radę. zanim wrzucisz ogłoszenie, poproś o VIN i zdjęcia sprzed naprawy od sprzedającego, jak nie dostaniesz zdjęć odpuść sobie auto. jak już znajdziesz fajną sztukę to wtedy poproś o opinię.a tak to szkoda czasu na zabawy w kotka i myszkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2020, 00:25   #66
Waldemarros
ford::average
 
Avatar Waldemarros
 
Imię: Waldi
Zarejestrowany: 15-10-2017
Skąd: podkarpackie
Model: Ford Edge Sport
Silnik: 2.7 EB @ 320 KM
Rocznik: 2017
Postów: 137
Domyślnie Odp: 2,7 Sport i 3,5 USA

Cytat:
Napisał sewen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Zamierzam kupić Edga 2.0tdci 210 EU lub 2,7/3,5 USA, i tu pojawia się moje pytanie. W związku z tym że mało jest ogłoszeń europejkich Sportòw mieszczących się w moim budżecie (ok100 tys.) Czy jest jakiś wielki problem w dostępności do części (eksploatacyjnych - filtry klocki tarcze itp) do wersji USA?

Oraz co myślicie o tym autku:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Pozdrawiam
Wydaje mi się, że dużego problemu z częściami nie ma. Właśnie jestem na kupnie tarcz i klocków - ponieważ potrzebuje na już, to korzystam z Allegro. Gdybym miał więcej czasu kupiłbym przez sieć w USA i poczekał 3 tygodnie na dostawę (przesyłki lotnicze są dużo droższe).
Co do materiałów eksploatacyjnych typu olej, filtry, to jest tego pełno, natomiast trzeba dobrze szukać, aby nie dać się skroić cenowo tylko dlatego, że masz wersję USA -sporo sprzedawców jedzie na tym patencie, aby zarobić maks ile się da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do ogłoszenia - podobno w USA do świateł ksenonowych nie potrzeba spryskiwaczy reflektorów - egzemplarz na wskazanej aukcji ich nie ma, a więc przegląd roczny lub upierdliwy policjant i masz po dowodzie rejestracyjnym - samochód nie jest w pełni przystosowany do jazdy na polskich drogach (nikogo nie będzie obchodzić, że taki kupiłeś). Jeżeli w ogóle chodzi o wersje sport, to wydaje mi się, że ma inny zderzak z przodu - chyba, że na początku produkcji klepali od innych wersji w co wątpię. W środku masz Sync2 - pewnie szukałbym z Sync3 - choć zmienić to żaden kłopot. Czasem warto się zastanowić czy nie zwiększyć budżetu, aby mieć samochód, o którym marzysz, niż realizować marzenia na siłę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A najważniejsze to co kolega powyżej napisał - poproś o nr VIN i wrzuć w google - bez problemu znajdziesz zdjęcia i informacje z USA, na których będziesz widział stan pojazdu przy sprzedaży - zobaczysz co było robione, to będziesz mógł ocenić jak zostało zrobione - od tego bym zaczął zakup samochodu z zza oceanu...
Natomiast w kwestii wyboru modelu - sport 2,7 AWD jest niesamowity Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Waldemarros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2020, 09:47   #67
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: 2,7 Sport i 3,5 USA

Cytat:
Napisał Waldemarros Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do ogłoszenia - podobno w USA do świateł ksenonowych nie potrzeba spryskiwaczy reflektorów - egzemplarz na wskazanej aukcji ich nie ma
Zgadza sie - w USA xenony nie posiadają spryskiwaczy (chyba że na życzenie specjalne klienta) a w omawianym egz. to światła zwykłe EU halogenowe.
Co do zderzaka - to wersja EU bądź przerobiony z USA bo posiada halogeny nie występujące w USA. NIe da się w zderzak USA wsadzić halogenów.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2020, 14:41   #68
Waldemarros
ford::average
 
Avatar Waldemarros
 
Imię: Waldi
Zarejestrowany: 15-10-2017
Skąd: podkarpackie
Model: Ford Edge Sport
Silnik: 2.7 EB @ 320 KM
Rocznik: 2017
Postów: 137
Domyślnie Odp: 2,7 Sport i 3,5 USA

Cytat:
Napisał danwit2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a w omawianym egz. to światła zwykłe EU halogenowe.
Co do zderzaka - to wersja EU bądź przerobiony z USA bo posiada halogeny nie występujące w USA. NIe da się w zderzak USA wsadzić halogenów.
o Xenonach napisałem, bo w ogłoszeniu jest taka informacja. Natomiast co do zderzaka to właśnie o to mi chodziło, że nie jest to wersja od Sporta
Waldemarros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2020, 14:46   #69
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: 2,7 Sport i 3,5 USA

Cytat:
Napisał Waldemarros Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o Xenonach napisałem, bo w ogłoszeniu jest taka informacja. Natomiast co do zderzaka to właśnie o to mi chodziło, że nie jest to wersja od Sporta
A od czego?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2020, 14:48   #70
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: 2,7 Sport i 3,5 USA

Cytat:
Napisał Waldemarros Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o to mi chodziło, że nie jest to wersja od Sporta
No właśnie jest to zderzak od Sporta tylko że z wersji EU
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.