Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-12-2014, 07:42   #1
fordfocuscmax
ford::beginner
 
Avatar fordfocuscmax
 
Zarejestrowany: 21-01-2014
Model: Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07
Silnik: 1.6L Duratorq TDCi (110PS) - DV6
Rocznik: 2004
Postów: 22
Lightbulb Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Cześć,

Czy warto kupić "STN1170 ELM327 v3 Diagnoza OBD2 MS-CAN Ford polski" z zintegrowanym programowo przełącznikiem? Chodzi mi o zakup [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Czy ktoś miał styczność z tym kablem i ma ew. uwagi co do jego działania?

fordfocuscmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2014, 17:36   #2
sewenpamp
ford::advanced
 
Avatar sewenpamp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-06-2014
Skąd: Okolice KRK
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI & 2.0 163 KM 1.8TDCi - było
Rocznik: 1999 & 2011 2006-było
Postów: 319
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Cytat:
Napisał fordfocuscmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Czy warto kupić "STN1170 ELM327 v3 Diagnoza OBD2 MS-CAN Ford polski" z zintegrowanym programowo przełącznikiem? Chodzi mi o zakup [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Czy ktoś miał styczność z tym kablem i ma ew. uwagi co do jego działania?
Witam skontaktuj się z "arturo299", kiedyś z nim pisałem na temat interfejsu do forda właśnie tej firmy, która wystawiła ten sprzęt na alledrogo.
Na pewno Ci coś opowie na temat tego urządzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Ja osobiście myślałem o takim.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Miałem takie cudo od kumpla na parę dni i Forscan jak i ELMconfig śmiga, myślę że dostanę ten interfejsik od Mikołaja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez sewenpamp ; 03-12-2014 o 17:46
sewenpamp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2014, 09:15   #3
fordfocuscmax
ford::beginner
 
Avatar fordfocuscmax
 
Zarejestrowany: 21-01-2014
Model: Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07
Silnik: 1.6L Duratorq TDCi (110PS) - DV6
Rocznik: 2004
Postów: 22
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Cytat:
Napisał sewenpamp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja osobiście myślałem o takim.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Miałem takie cudo od kumpla na parę dni i Forscan jak i ELMconfig śmiga, myślę że dostanę ten interfejsik od Mikołaja
Dzięki! Tylko są pewne "kontrowersje" co do tego czy powstał sterownik w tej wersji elm 327 ver 1.5 a
Jest tam też w aukcji napisane, że przełącznik jest wbudowany a widać, że na wtyczce obd jest przełącznik...

Ostatnio edytowane przez fordfocuscmax ; 04-12-2014 o 09:19
fordfocuscmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2014, 19:04   #4
sewenpamp
ford::advanced
 
Avatar sewenpamp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-06-2014
Skąd: Okolice KRK
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI & 2.0 163 KM 1.8TDCi - było
Rocznik: 1999 & 2011 2006-było
Postów: 319
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Cytat:
Napisał fordfocuscmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki! Tylko są pewne "kontrowersje" co do tego czy powstał sterownik w tej wersji elm 327 ver 1.5 a
Jest tam też w aukcji napisane, że przełącznik jest wbudowany a widać, że na wtyczce obd jest przełącznik...
Myślałem, że o to właśnie chodzi z tym przełącznikiem że jest już wbudowany i nie trzeba samemu kombinować, czytałem gdzieś na forum, że trzeba taki przełącznik samemu wlutować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A Tobie chodzi o taki automatyczny, żeby nie trzeba było samemu przełączać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Dowiadywałeś się coś jeszcze na temat tego inerfejsu który ty sobie upatrzyłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak byś miał jakieś info to daj znać.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez sewenpamp ; 04-12-2014 o 19:07 Powód: błąd :)
sewenpamp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2014, 19:12   #5
marecki.marekk
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 08-12-2013
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 93
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Interfejs warto mieć. Ten z pierwszego posta jest troszkę drogi w stosunku do tego, co można zrobić samemu. Ale nie każdy chce się bawić więc rozumiem. Ciekawe czy ktoś sprawdzał jak forscan gada z tym "programowym" przełącznikiem.
marecki.marekk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2014, 20:55   #6
dobo_28
ford::advanced
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 31-08-2012
Skąd: Żyrardów
Model: S-MAX, YARIS
Silnik: 2.0 FFV Pb + LPG, 1.0 Pb
Rocznik: 2009, 2006
Postów: 296
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Mi tam gada bez problemu.
dobo_28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 06:46   #7
fordfocuscmax
ford::beginner
 
Avatar fordfocuscmax
 
Zarejestrowany: 21-01-2014
Model: Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07
Silnik: 1.6L Duratorq TDCi (110PS) - DV6
Rocznik: 2004
Postów: 22
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Cytat:
Napisał sewenpamp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A Tobie chodzi o taki automatyczny, żeby nie trzeba było samemu przełączać .
No w tym pierwszym moim linku nie ma tego przełącznika. Kiedy kupujesz ten, który podałeś?
Cytat:
Napisał marecki.marekk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten z pierwszego posta jest troszkę drogi w stosunku do tego, co można zrobić samemu.
Nie do końca. Jak trzeba kupić cały sprzęt do zmiany + czas na robotę = to może wyjdzie podobnie.
Cytat:
Napisał dobo_28 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi tam gada bez problemu.
Ten pierwszy ode mnie czy od kolegi sewenpamp?
fordfocuscmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 08:04   #8
Ciupaska
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-09-2013
Skąd: Południe
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 23
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Ja właśnie czekam na przesyłkę tego interfejsu z pierwszego linka - od Viakena.
Ale kupowałem przez stronę Viakena - przesyłka gratis. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Viaken na swojej stronie ma tez info, że udziela rabatów dla klubów, ale fordclubpolska niestety nie współpracuje z nimi...

A sam interfejs jest polecany przez kol. tedi_k - to dla mnie rekomendacja wystarczająca. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciupaska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 08:14   #9
burczas
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 20-10-2014
Skąd: Sląsk
Model: mondeo KM4 combi FL
Silnik: 2.0 duratec 145 kucyków
Rocznik: 2011
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Cytat:
Napisał fordfocuscmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Czy warto kupić "STN1170 ELM327 v3 Diagnoza OBD2 MS-CAN Ford polski" z zintegrowanym programowo przełącznikiem? Chodzi mi o zakup [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Czy ktoś miał styczność z tym kablem i ma ew. uwagi co do jego działania?

Potwierdzam . Watro kupić . Kupiłem działa wszystko, pierwsza operacja tym sprzętem, to aktywacja tempomatu z powodzeniem. Elmconfig i Forscan działają bez zarzutu ...
polecam..
burczas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 09:38   #10
sewenpamp
ford::advanced
 
Avatar sewenpamp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-06-2014
Skąd: Okolice KRK
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI & 2.0 163 KM 1.8TDCi - było
Rocznik: 1999 & 2011 2006-było
Postów: 319
Domyślnie Odp: Czy warto kupić interfejs OBD2 z zintegrowanym MS-CAN?

Cytat:
Napisał fordfocuscmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No w tym pierwszym moim linku nie ma tego przełącznika. Kiedy kupujesz ten, który podałeś?
Teraz już nie wiem który kupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Z Viakena mam już jeden do vw i współpracuje z samochodami nie źle, byłem u nich osobiście po niego bo mam nie daleko.
Kolega "Ciupaska" pisze, że "t_edik" go poleca, a człowiek się zna na rzeczy, interfejs który ja myślałem kupić miałem u siebie już sprawdzony i to mnie do niego przekonało, ale z Viakemu znowu nie trzeba nic przełączać.
Może podjadę do nich żeby mi go podpięli na miejscu i zobaczę co i jak, kumpel tak oplem pojechał i pod sklepem mu połączyli.
Dajcie znać jak będziecie mieli więcej info w tym temacie.

Ostatnio edytowane przez sewenpamp ; 05-12-2014 o 09:48 Powód: błąd
sewenpamp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.