Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-06-2009, 14:24   #991
Bien11
ford::average
 
Avatar Bien11
 
Zarejestrowany: 19-12-2007
Model: Mondeo Ghia HTB
Silnik: 2.0 TDCI 130/6
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał wacekdagama Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tam sie nie znam dokladnie czy pasuja ale ja tu widze 2010.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Moze to do innej navi ale gdzies wyczytalem, ze wlasnie dwu plytowe sa te jaguara i to by sie zgadzalo. Na 1 jest West a na drugiej East. Dzwoniac do goscia z allegro, mowil, ze ma tez dwuplytowe (czyli jag). Nie znalazlem jednak tej wrsji 2008-2009 nigdzie.
kolega Juwe posiada orginaly jaga 2008/2009 i opisal wszystko dokladnie pare stron wczesniej. Nowszych map nie ma

Bien11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 16:55   #992
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał wacekdagama Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W dedykowanej do forda nie ma Polski. Sprawdzal ktos navi z jaguara 2008-2009 lub 2010?
jak nie ma jak jest, ja mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i poprzednią 2007-2008 także mam. Tą 2009 przetestuję dopiero w sierpniu, kiedy wyruszę na urlop.Poprzedniczka spokojnie nawigował mnie nawet po leśnych duktach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
DENSO Part NO: 364210-9961
Aha jeżeli chodzi o mapy do Jaguara to są identyczne.
I jeszcze odpowiem od razu na pytania odnośnie innych map Nvteq-Denso.
Do Forda nie pasują mapy od Saab-a i Rovera. Te dostępne na torrentach i innych p2p nie mają Polski, stąd być może (a może jednak mylę się co do kolegi) opinia, że dedykowane nie posiadają Polski.Nic bardziej mylnego.

Ostatnio edytowane przez siteman ; 23-06-2009 o 17:06
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:02   #993
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Może jakieś fotki z navi - jak działa/wygląda?
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:13   #994
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał barrth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Potrzebuję pomocy przy aktualizacji nawigacji - wczoraj próbowałem wyplić kilkanaście płyt z updatem w różnych układach , żadnej płytki napęd "nie widział". Nie wyłączałem trybu serwisowego nawigacji a międzyczasie mój syn wlazł do samochdu i coś nacisnął (dotknął) -> w tej chwili wyświetla mi sie "CANNOT LOAD SYSTEM SOFTWARE DISK TYPE INCORRECT ....." - czy może to być problem uszkodzonego napędu - samochód posiadam od 2 tygodni. Czy ewentualnie podłączenie innego napędu pomogło by uruchomić przynajmniej panel+radio? i czy ew. ktoś z Warszawy lub okolic mógłby mi w tym pomóc? Z góry dziękuje ża wszelką pomoc.
kolego wypal update na płycie cd-rw!!! wielokrotnego zapisu, ewentualnie uzbroi się w cierpliwość, w czwartek rano będę wracał z Chełma do Gdańska, to mogę Ci ten update zrobićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....o ile czegoś nie uwaliłeśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:23   #995
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może jakieś fotki z navi - jak działa/wygląda?
w wyglądzie nic się nie zmieniło (takie pierwsze wrażenie) działa także podobnie. Te duże miasta są jednak opisane bardzo szczegółowo.Jeżeli chodzi o Gdańsk, to na nowej mapie jest już trasa W-Z, której nie było w poprzedniczce(to, co pierwsze rzuciło mi się w oczy).Teraz nawiguje z nią mój kolega, pojechał w Polskę na urlop, więc mogę tylko jego podpytać.Ja wyruszam dopiero na początku sierpnia i dopiero wtedy będę mógł dokładniej określić różnice w stosunku do poprzedniczki.Z pewnością nie ma rewolucji. Aha cena, ja załapałem się za 150 zł na Allegro.
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:24   #996
wacekdagama
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-06-2009
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 47
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał siteman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak nie ma jak jest, ja mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i poprzednią 2007-2008 także mam. Tą 2009 przetestuję dopiero w sierpniu, kiedy wyruszę na urlop.Poprzedniczka spokojnie nawigował mnie nawet po leśnych duktach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
DENSO Part NO: 364210-9961
Aha jeżeli chodzi o mapy do Jaguara to są identyczne.
I jeszcze odpowiem od razu na pytania odnośnie innych map Nvteq-Denso.
Do Forda nie pasują mapy od Saab-a i Rovera. Te dostępne na torrentach i innych p2p nie mają Polski, stąd być może (a może jednak mylę się co do kolegi) opinia, że dedykowane nie posiadają Polski.Nic bardziej mylnego.
Posiadasz mape forda 2008/2009 NO: 86271-70V985 i masz na niej Polske?

Lesne dukty czyli chyba autostrady. Mam 2007/2008 i nie widzi drog zaraz obok krakowa(skawina i okolice) nie mowiac juz o jakis wsiach.
wacekdagama jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:36   #997
samuelk1
ford::amateur
 
Avatar samuelk1
 
Zarejestrowany: 23-06-2009
Skąd: Moszczenica
Model: Mk3 Mondeo Sedan
Silnik: Tdci 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 4
Question Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Witam
Dzisiaj kupiłem Mondeo mk3 2002
Posiadam vnr 9000 Radio+Cd I Chcę dokupić płytę z mapą.
Poprzedni właściciel dał mi płytę Navtech'a ['teq'a] ale z 2003 roku z mapami Belgia itp.
Powiedzcie mi jaką płytę mam kupić np. [Denso] ?
Skąd mam ją kupić?


Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez samuelk1 ; 23-06-2009 o 17:47
samuelk1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:37   #998
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Wersja z lat 2007/2008, jak zauważyłem "wędrując" po swoich okolicach, ma znakomicie opracowaną siatkę drogową (są nawet "leśne" dukty/trakty) jednak nie są one widziane przez "system". Mam nadzieję że w kolejnych wersjach poprawili te błędy.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:38   #999
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Po co... i tak brak jest map z RP.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2009, 17:43   #1000
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

86271-70V985...ta Polski nie ma!!! to są właśnie mapy "ogólnodostępne" na torrentach, mają z naszego regionu tylko Czechy. Posiadam mapę z końcówką 9961.
Kolego wacekdagama w okolicach Wdzydz Kiszewskich, Olpucha , Starej Kiszewy czyli jednych z bardziej znanych miejscowości turystycznych na Kaszubach nawiguję po leśnych duktach!!!
Dokładnie :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ale nie od tego sprzedawcy.

Ostatnio edytowane przez siteman ; 23-06-2009 o 17:48
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.