Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-11-2020, 17:15   #841
iqwan
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 24-10-2020
Skąd: mazury
Model: MK3
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 61
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał dzwiedziu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam, pasują p&p do wersji z halogenem.
Co to za lampy i gdzie takich szukać !?

iqwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 10:46   #842
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Jeżeli chodzi o Osram LEDriving XENARC Ford Focus 3 LEDHL105-BK to najlepiej szukać na Amazon. Ostatnio zakupiłem i nie żałuję.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 11:25   #843
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,649
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli chodzi o Osram LEDriving XENARC Ford Focus 3 LEDHL105-BK to najlepiej szukać na Amazon. Ostatnio zakupiłem i nie żałuję.
żęby tak do polifta były Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 16:49   #844
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,977
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnio zakupiłem i nie żałuję.
A skad miales dostep do UCDS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zeby ustawienia zmienic
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 19:29   #845
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

A mam swojego UCDS-a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 19:41   #846
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,977
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mam swojego UCDS-a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I co zadowolony z lamp. Jedyne nie udogodnienie to takie, że jeżeli masz potrzebę zrobić coś i musisz zdemontować lampy. To tą koło aku się nie bardzo się da bez demontażu okablowania.

Ostatnio edytowane przez krzys1968 ; 26-11-2020 o 19:47
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 19:45   #847
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Bardzo jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 19:52   #848
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,977
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo
Czyli po obejrzeniu filmiku sie zdecydowales dlatego nagralem krotka prezentacje jak one swieca . To jestes 3 forumowiczem ktory posiada je Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Niech dlugo sluza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 20:49   #849
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Dziękuję bardzo . Pozdrawiam.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2020, 10:57   #850
shimanko
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 22-09-2020
Skąd: Łódź
Model: FOCUS MK3
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 10
Wink Proste upgrade'y focus mk3 1.6 tdci trend kombi

Cześć!
Z racji tego, że od września jestem posiadaczem Focusa MK3 1.6 TDCI 115 PS KOMBI TREND, 2012 rok , chciałbym go trochę upiększyć / usprawnić.
Idą święta, czas więc złożyć najbliższym zamówienia na prezenty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co już zrobiłem:
- dołożony tempomat
- aktywacja autoryglowania
- aktywacja hill-holdera
- aktywacja DDS ( monitor sflaczałej opony ).

Co zamierzam:
1. Mam najsłabsze radio z 6 przyciskami i dwuliniowym wyświetlaczem, bez bluetooth i AUX, wyłącznie z USB w podłokietniku.
Zamówiłem radio z 9 przyciskami i o rozmiar większym wyświetlaczem bez navi. ( niepotrzeba mi ona do niczego ).
Zamówiłem komplet radia tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Moduł bluetooth tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
W poniedziałek zamówię wiązkę tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
gdyż po wertowaniu forum wiem już, że jej nie mam na bank.
Oczywiście wszystko złożę po świętach.
Nie potrzebuję mikrofonu bluetooth, chcę tylko słuchać muzyki przez BT, bo transmiter mnie rozwala na łopatki.
Pytanie 1: a może do tego radia podejdzie panel Sony bez wymiany tego większego wyświetlacza?
Pytanie 2: Czy wiązka od Komorowskich jest prosta do założenia czy trzeba pół deski rozebrać?
2.
Pokrętła klimatyzacji manualnej zamówiłem takie: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

3. Pytania:
Moja wersja to bieda, w związku z czym nie mam świateł przeciwmgłowych z przodu. Nie chce mi się ich dokładać. Nie mam też niestety regulacji natężenia oświetlenia w aucie. W każdym poprzednim miałem i trochę mnie to wpienia podczas jazdy w nocy.
Czy jeżeli mam przełącznik świateł bez włącznika świateł przeciwmgłowych przednich oraz regulacji natężenia wewnątrz, to kupując przełącznik z regulacją świateł i przyciskiem przewigmłowych przednich, będzie on działać? Da się go normalnie wpiąć czy kostki są jakieś inne? Niestety nie ma takich przełączników bez przeciwmgłowych przednich, ale z regulacją natężenia.
4.
Moja bieda wersja w nocy wygląda dość słabawo. Przyzwyczajony do Audi, VW, czy choćby Opla Astry H, jest mi tu po prostu ciemno.
Widziałem dużo sprzecznych informacji odnośnie oświetlenia na nogi.
Czy to możliwe, że jest w Trendzie wiązka pod deską do założenia lampek?
Patrzyłem przy bezpiecznikach i nie zauważyłem, może źle patrzyłem.
Widziałem też u niektórych oświetlenie klamek, ale to chyba jest już wyższa szkoła jazdy przy tak biednym wyposażeniu.

5.
Jeszcze mnie kusi wymiana ekranu w liczniku, ale musiałbym mieć pewność, że nie trzeba całego licznika przekładać. Trochę się cykam, że nie umiałbym przebiegu prawidłowo wpisać i licznik by stanął na 999999999.
No i nie chciałbym, żeby przy ewentualnej odsprzedaży, ktoś po zdekodowaniu VINu doszedł do wniosku, że licznik przełożony, czyli cofany.
Co o tym sądzicie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

6.
Opadająca podsufitka przy tylnej klapie..
Wygląda mi tak, jakby była za krótka i wylazła spod uszczelki.
Próbowałem to wepchnąć z powrotem, ale no nie da się, bo jest jakby za krótka.
Macie na to patenty?

7.
Macie jeszcze pomysły na tanie upgrade'y bez rozbierania połowy auta?
Coś plug&play, ewentualnie aktywacja Focccusem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Dajcie znać, podsyłajcie zdjęcia swoich wnętrz MK3, zupgradeowanych z trendów, może coś nam wspólnie wpadnie w oko, co warto jeszcze zmienić.

See you!

PS.
Dosyć mocno mnie dziwi, jak mało na forach jest o upgrade'ach MK3 w stostunku do innych marek. Może te auta są jeszcze za młode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20201107_071104.jpg (88.1 KB, 93 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20201107_154855.jpg (93.8 KB, 76 wyświetleń)
shimanko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , focus , mk3 , oświetlenie , wyposażenie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.