Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-06-2010, 09:50   #31
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

ja ci dam eee tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., to tak dostałem strefę mazowiecką i mi się tu mod pałęta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie no żartuje , spoko , pomoc ciupagi mile widziana i chętnie skorzystam a nawet się baaardzo przyda(jak to mówią mam jeszcze za mały skilla LVL ). A to widzę że Mazowsze się rozrasta.


Mam prośbę to nowo przybyłych jak możecie mi wysłać swój numer Tel na PW(private message ) to zawsze będzie was łatwiej znaleźć na nowych spotach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Mieliśmy ostatnio przykład z Bartkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 10:47   #32
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Cytat:
Mam prośbę to nowo przybyłych jak możecie mi wysłać swój numer Tel na PW(private message ) to zawsze będzie was łatwiej znaleźć na nowych spotach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Mieliśmy ostatnio przykład z Bartkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie tez Ciupaga kiedys szukal, a stalem kolo niego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 11:12   #33
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Cytat:
Napisał Skolmi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie tez Ciupaga kiedys szukal, a stalem kolo niego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak , pamiętam jak powiedziałem : poczekajmy jeszcze chwilę bo trochę się pewnie spózni...

Wstyd jak beret...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 20:46   #34
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Ja nic nie chce mówić ,ale najpierw myślał że to ja jestem Skolmi , więc wiesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Potem było że ja faraon a na końcu się nauczył że m_g Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Więc ciupażka zdolny jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Skolmi a ciebie to kiedy zobaczymy , swój tyłek mógłbyś gdzieś ruszyć , a nie straszyć zielonym nickiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S
a teraz pognębię moda ,ciupażka nie cytujemy poprzednich postów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 03-06-2010 o 20:48
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2010, 10:21   #35
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Zrob spota w Montevideo, to pomysle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tak serio, to jak cos sie trafi w sierpniu w strefie, to pewnie sie zjawie.
Ja generalnie zwyklem bylem rzadko sie pojawiac na takich imprezach.
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2010, 11:01   #36
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Panowie, może najbliższa niedziela?? np o 14 na Polach Mokotowskich? Zbiórka przy "Zielonej Gęsi"?
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2010, 11:15   #37
jedros1
ford::advanced
 
Avatar jedros1
 
Zarejestrowany: 02-01-2006
Skąd: Nowy Dwór Maz
Model: Mondeo MKII, Mondeo MK III Fuul Option RS pakiiet , MK V Titanium.
Silnik: 2.o Pb , 2.o TDCi , 2.0 TDCi( 180KM)
Rocznik: 1999 , 2004 , 2016
Postów: 224
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Chętnie się pierwszy raz pojawię i poznam osobiście kolegów forumowiczów z Mazowsza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jedros1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2010, 11:19   #38
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Ok, więc drogą sprawdzonych wzorców, poniżej lista którą kopiujcie i się dopisujcie:
Niedziela 20.06, godzina 14.00, Pola Mokotowskie, zbiórka przy Pubie "Zielona Gęś".
1. PAFFCIO
2. jedros1
...
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2010, 11:19   #39
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Paffcio jestem za a może jednak by zrobić tam gdzie wcześniej na parkingu przy polach mokotowskich ??
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2010, 11:27   #40
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

To ja mały edit proponuje , godzina zostaje dzień zostaje ale... , przy zielonej gęsi jest mały parking i może być problem. Ostatnio spotkaliśmy się na takim parkingu przy polach , zaznaczam go na mapceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
SPOT 20.06.10 GODZ: 14:00
lista
1. PAFFCIO
2. jedros1
3.m_g


MAPA:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p.s tam powinien być wjazd a nie wiazd xD
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
spot mazowiecki , spotkanie warszawa



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.