Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-10-2015, 20:39   #1051
jacek-k-wawa
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-05-2015
Model: Mondeo MK V
Silnik: 2.0 EB 203KM
Rocznik: 2015
Postów: 146
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał ssakznadodry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla wersji touch z ekranem 8 cali, jest natomiast dostępny update, o nazwie jak z poprzednich postów, - Gen2v38build15128updatepackageNARev1 - waży 572MB
I właśnie ten jutro zapuszczę.
Daj znać jak to idzie, jestem ciekawy.

jacek-k-wawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2015, 21:50   #1052
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet dyskutowalismy w większym gronie czy producenci do nowych pojazdów nie dają jakis gum jakościowo mniej wytrzymujących
Kupisz następne to będzie jak już to tylko gorzej.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2015, 22:47   #1053
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Tylko z piórami wycieraczek tak jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 09:57   #1054
ssakznadodry
ford::amateur
 
Avatar ssakznadodry
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: Wrocław
Model: mondeo MK3,MK4,MK5
Silnik: 2.0TDCI, 180+ PS
Rocznik: 2008,2011,2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał jacek-k-wawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać jak to idzie, jestem ciekawy.
Update zrobiony. Trzeba być cierpliwym. U mnie trwał 35 minut a na jednym z ekranów stanął na prawie 13 minut, aż zacząłem się martwić o powodzenie.

Zadziałało. Jutro jadę do Florencji to przetestuję w drodze. Tak na szybko współpracuje z siri w Iphone

Pozdrawiam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ssakznadodry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 12:55   #1055
ITPro
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-09-2015
Model: MK5
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 51
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał ssakznadodry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_____
Dla wersji touch z ekranem 8 cali, jest natomiast dostępny update, o nazwie jak z poprzednich postów, - Gen2v38build15128updatepackageNARev1 - waży 572MB
I właśnie ten jutro zapuszczę.
Trzeba się mocno nagimnastykować żeby to pobrać? Bo próbowałem się zarejestrować na stronie Forda, ale nie przyjmuje VINu z Europy.
ITPro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 13:29   #1056
ssakznadodry
ford::amateur
 
Avatar ssakznadodry
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: Wrocław
Model: mondeo MK3,MK4,MK5
Silnik: 2.0TDCI, 180+ PS
Rocznik: 2008,2011,2015
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał ITPro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba się mocno nagimnastykować żeby to pobrać? Bo próbowałem się zarejestrować na stronie Forda, ale nie przyjmuje VINu z Europy.
W stanach jest sporo salonów sprzedających fusiony. Często na stronach salonów i komisów podają VIN - prawdziwy i amerykański. Wystarczy się zarejestrować na stronie forda i wpisać poprawny VIN i jakiś adres n.p. hotelu.

Jak ktoś będzie chciał to udostępnię na OneDrive

Cytat:
Napisał ITPro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba się mocno nagimnastykować żeby to pobrać? Bo próbowałem się zarejestrować na stronie Forda, ale nie przyjmuje VINu z Europy.
A proszę uprzejmie dla odważnych i znających się trochę na komputerach udostępniam pliki na OneDrive:Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Link do sprawdzenie możliwości update sync2 z pendrive - SYNCStatusChecker.zip
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Sam plik update - Gen2v38build15128updatepackageNARev1.zip
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

po priv na maila zaproszę do pobrania pliku.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez ssakznadodry ; 12-10-2015 o 05:29
ssakznadodry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 15:08   #1057
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Jakieś konkretne korzyści bo siri to działa bez aktualizacji
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 19:53   #1058
ITPro
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-09-2015
Model: MK5
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 51
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał ssakznadodry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A proszę uprzejmie dla odważnych i znających się trochę na komputerach udostępniam pliki na OneDrive:Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ściągnąłem, ale oba linki prowadzą do tego samego pliku - całes szczęcie że jesy nim plik z aktualizacją ;-)

Zrobiłem też dziś aktualizację, trwało to chyba krócej niż 30 min - wszystko działa OK, ale jest jedno ALE - po aktualizacji nie mam j. polskiego w SYNC - do wyboru są tylko 3: angielski, hiszpański, francuski

Dla mnie to nie problem, używam angielskiego, ale jeśli ktoś koniecznie musi mieć j. polski to radzę uważać. Chyba, że czegoś nie widzę i polski gdzieś można wybrać.
ITPro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 21:49   #1059
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie

Witam wszystkich

Jako że nadszedł czas na zmianę auta, wybór padł na następcę dotychczasowego, czyli MK5. Mam tylko jedną wątpliwość, a w zasadzie brak wiedzy w temacie. Chcę domówić wielokonturowe fotele z funkcją masażu. W związku z tym mam pytanie do osób, które coś takiego posiadają. Jakie są rozmiary siedziska na fotelach przednich przy tej opcji? Dealer idzie w zaparte, że są szersze i wygodniejsze od tych dostępnych w Titku. Czy ktoś mógłby mi to potwierdzić lub zanegować?
Inna sprawa, że to będzie Vignale, ale w tej kwestii to chyba nie ma znaczenia. Fotele w takiej opcji są chyba podobne gabarytowo.

Pozdrawiam
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2015, 05:34   #1060
ssakznadodry
ford::amateur
 
Avatar ssakznadodry
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: Wrocław
Model: mondeo MK3,MK4,MK5
Silnik: 2.0TDCI, 180+ PS
Rocznik: 2008,2011,2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał ITPro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ściągnąłem, ale oba linki prowadzą do tego samego pliku - całes szczęcie że jest nim plik z aktualizacją ;-).
Link poprawiony. Dzięki za info.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał ITPro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wszystko działa OK, ale jest jedno ALE - po aktualizacji nie mam j. polskiego w SYNC - do wyboru są tylko 3: angielski, hiszpański, francuski
Rzeczywiście, masz rację - po update brak języka polskiego !

W prawidłowej wersji w Europie powinno być:
There are 11 screen languages available:
UK English
Dutch
French
German
Italian
Polish
Portuguese
Russian
Spanish
Swedish
Turkis

Ostatnio edytowane przez ssakznadodry ; 12-10-2015 o 10:21
ssakznadodry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.