Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-09-2017, 17:26   #11
wmisiuk
ford::average
 
Avatar wmisiuk
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 23-08-2016
Skąd: Łódź
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci 163kM
Rocznik: 2011
Postów: 74
Domyślnie Odp: Szukam kogoś kto ogarnie radio z androidem

Cytat:
Napisał rufik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to dla mnie 100% funkcji, lewy joystick kierownicy działa :-)
Muszę zobaczyć, ile kosztuje takie radio, bo android auto mnie korci...
a mnie korci pełny c+ którego nie obsługuje moje pudło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał wmisiuk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki ... skontaktowałem sie już ... działamy .. zobaczymy co z tego wyjdzie
najlepsza propozycja i taką chyba wybiorę, okazała się powrót do ustawień fabrycznych.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli android przypisany do sztuki zostaje tylko na świeżo poleci i będzie cacy ...


Ostatnio edytowane przez wmisiuk ; 28-09-2017 o 17:34
wmisiuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2017, 13:48   #12
wmisiuk
ford::average
 
Avatar wmisiuk
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 23-08-2016
Skąd: Łódź
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci 163kM
Rocznik: 2011
Postów: 74
Domyślnie Odp: Szukam kogoś kto ogarnie radio z androidem

no i radio wyczyszczone ze zbędnych rzeczy chodzi o wiele szybciej, klawisze z lewej strony na kierownicy chodzą prawidłowo jak chodziły. Wszystko ok ..
Jedynie do czego jeszcze muszę dojść to pewnie poprzez ustawienia włączyć kamerkę cofania bo po tym resecie radio chyba jej w ogóle nie widzi.
Jedynie do czego udało mi się dojść to ustawienia przyciszania dźwięku w chwili włączenia biegu wstecznego i możliwość wyświetlania pasków kontrolnych na ekranie w czasie cofania .. ale kamerka nadal sie nie odpaliła jest wykrzyknik.
Może ktoś podrzuci szybkie wyjaśnienie gdzie ewidentnie włącza sie funkcję załączania kamery cofania , byłbym wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Choć dziwi mnie to że po resecie wiele ustawień zostało tak jak było a kamerka zniknęła hmm
Poprawka : już się odpaliła i chodzi. Czas pokaże na ile pomógł reset.

Ostatnio edytowane przez wmisiuk ; 30-09-2017 o 13:21
wmisiuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2017, 15:48   #13
wmisiuk
ford::average
 
Avatar wmisiuk
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 23-08-2016
Skąd: Łódź
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci 163kM
Rocznik: 2011
Postów: 74
Domyślnie Odp: Szukam kogoś kto ogarnie radio z androidem

głupie pytanie ... po tym resecie za chuk nie mogę przestawić godziny na stałe żeby była prawidłowa. Jak ustawię samemu na prawidłową to po wyłączeniu i ponownym włączeniu wskakuje ciągle 15:00 , jak znowu ustawię żeby sie sama stroiła kiedy jest w zasiegu sieci wifi to nie przestawia sie wcale .. ehhh... wcześniej jakoś nie było takie problemu
Ktoś wie może gdzie jest problem ? Co robię nie tak ? Gdzieś nie przestawiłem czegoś prawidłowo ?
wmisiuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2017, 21:24   #14
Przema
ford::average
 
Avatar Przema
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 04-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Fiesta mk6 van/Courier Turneo
Silnik: 1,4 68KM/1,0B 100KM
Rocznik: 2008/2017
Postów: 87
Domyślnie Odp: Szukam kogoś kto ogarnie radio z androidem

Cytat:
Napisał wmisiuk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
głupie pytanie ... po tym resecie za chuk nie mogę przestawić godziny na stałe żeby była prawidłowa. Jak ustawię samemu na prawidłową to po wyłączeniu i ponownym włączeniu wskakuje ciągle 15:00 , jak znowu ustawię żeby sie sama stroiła kiedy jest w zasiegu sieci wifi to nie przestawia sie wcale .. ehhh... wcześniej jakoś nie było takie problemu
Ktoś wie może gdzie jest problem ? Co robię nie tak ? Gdzieś nie przestawiłem czegoś prawidłowo ?
może zadzwoń do Zbyszka z Mar-Car z Jystynowa 508 363 660

zajmuje się między innymi CA

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
było: polo mk1/106 mk2/stilo/st220/... jest: courier tourneo i doblo mk2
klinikablasku.pl
Przema jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2017, 12:02   #15
bednar1970
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szukam kogoś kto ogarnie radio z androidem

Witam,co do tego radyjka to mam podobne i prosze o kontakt 669 800 603
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2017, 15:14   #16
wmisiuk
ford::average
 
Avatar wmisiuk
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 23-08-2016
Skąd: Łódź
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci 163kM
Rocznik: 2011
Postów: 74
Domyślnie Odp: Szukam kogoś kto ogarnie radio z androidem

Ogarnąłem juz radio . Działa całkiem ok . Wiec narazie odpusciłem temat .... ps. Chyba ze ktoś byłby chętny na zamianę to mogę rozważyć propozycje. Z chęcią bym pojeździł po prostu z pełnym c+.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
wmisiuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.