Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-08-2011, 11:05   #91
jacekzom
ford::advanced
 
Avatar jacekzom
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Skąd: Gdańsk
Model: Ford S-Max
Silnik: Ecoboost 203KM
Rocznik: 2010
Postów: 221
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

''Stoję przed takim samym dylematem bo będę zamnawiał Maksia z opcją 3 rzędu a foteli będę szukał taniej'' -->

Zart, prawda?

jacekzom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 12:58   #92
anwod
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-07-2011
Skąd: W-wa
Model: s-max
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 168
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Nie rozumiem ?

Na dzień dzisijejszy 3 rząd nie jest mi potrzebny, a poza tym można kupić nowiutki fotelik 3 rzędu poniżej 1000 pln zamiast 4 -5 k pln (nie mam teraz przy sobie cennika). wolę teraz dołożyć sobie te kilka tysięcy różnicy do czegoś co mi bedzie przydatne już --> co w tym dziwnego
anwod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 13:21   #93
grizzly
ford::advanced
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Tarnobrzeg ale teraz W-wa
Model: S-max
Silnik: 2.0 klekot
Rocznik: 2011
Postów: 257
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Ja pytanie mam odnośnie homologacji - po zabiegu "domowego" dołożenia fotelików z allegro nie będziesz musiał coś zmieniać w papierach ? A moze wersja 5 osobowa z podłogą pod 7 ma juz wbite w papiery ze jest 7 osobowa ?
__________________
był Mondeo MK3 kombi 2.0 145 PS
był VW Passat B6 2.0 FSI Sportline
jest Ford S-max 2.0 TDCI titanium-platinium

Ostatnio edytowane przez grizzly ; 29-08-2011 o 13:34
grizzly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 13:32   #94
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Cytat:
Napisał grizzly Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A moze wersja 5 z podłogą ma juz wbite w papiery ze jest 7 osobowa ?
Na pewno nie...homo jest na tyle ile może usiąść z dniem opuszczenia fabryki...jest 5 foteli to będzie wbite 5,jak potem chcesz dołożyć 2 musisz przejść rozszerzony przegląd u diagnosty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - ja bym sie w to nie bawił,jak kupuje nowe auto za 100kzł to biore odrazu na 7 i tyle,śmieszne jest takie bawienie sie w przeróbki jak sie bierze nówke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 13:39   #95
grizzly
ford::advanced
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Tarnobrzeg ale teraz W-wa
Model: S-max
Silnik: 2.0 klekot
Rocznik: 2011
Postów: 257
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

No ale z drugiej strony jak kolega anwod chce zaoszczędzić 4-5 tysiecy to nie jest to do konca taki zły pomysł, za tyle moze kupic np. navi albo dermę/alcantarę na fotele - czyli rzeczy ktorych juz raczej nigdy w seryjnej odmianie dołożyć się nie da lub się nie opłaca dokładać.

albo dołożyć do innego silnika itp


sl
__________________
był Mondeo MK3 kombi 2.0 145 PS
był VW Passat B6 2.0 FSI Sportline
jest Ford S-max 2.0 TDCI titanium-platinium
grizzly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 14:04   #96
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Jego sprawa...niech dokłada co chce i za ile,ja tylko mówie że jak kupi 5-os to nie tak łatwo zrobić z niej później 7-os...bo same siedzenia to 1 sprawa,a prawo/przepisy w PL 2-gie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 14:48   #97
anwod
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-07-2011
Skąd: W-wa
Model: s-max
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 168
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Rozmawiałem z dilerem. Według niego zmiana homologacji z 5 na 7 w sytuacji gdy samochód jest fabrycznie przystosowany tzn ma mocowania foteli i zamontowane pasy bezpieczeństwa to formalność. Może mówi to co chcę usłyszeć .. :-) ale z drugiej strony sam rekomendował wersję 5+ niż 7 os bo to tylko 400 pln a sedzienia z ASO/fabryki są nieproporcjonalnie drogie.

...a swoją drogą te wszystkie komentarze "kupuje furę za 100 kpln a targuje się o 4 kpln" mnie śmieszą ...jakbym conajmniej kupował bentleya a kupuję samochód klasy średniej - trochę większe kombi w cenie średniego mondeo, passata, superba, insigni - oczywiście o niebo fajniejszy :-)
ciekawe czy osoby takie rzeczy piszące nie próbowały wycisnąć kilka % rabatu, albo jakieś gratisy itd - jeśli nie to gratuluję filantopi i może trochę zazdroszczę :-)
anwod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 15:12   #98
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Jeśli chodzi o mnie to jestem biedny i kupuje tylko używane autka... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A wracając do tematu to dealer na pewno "mówi to co chcesz usłyszeć" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 15:34   #99
grizzly
ford::advanced
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Tarnobrzeg ale teraz W-wa
Model: S-max
Silnik: 2.0 klekot
Rocznik: 2011
Postów: 257
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Cytat:
Napisał anwod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozmawiałem z dilerem. Według niego zmiana homologacji z 5 na 7 w sytuacji gdy samochód jest fabrycznie przystosowany tzn ma mocowania foteli i zamontowane pasy bezpieczeństwa to formalność. Może mówi to co chcę usłyszeć .. :-) ale z drugiej strony sam rekomendował wersję 5+ niż 7 os bo to tylko 400 pln a sedzienia z ASO/fabryki są nieproporcjonalnie drogie.

...a swoją drogą te wszystkie komentarze "kupuje furę za 100 kpln a targuje się o 4 kpln" mnie śmieszą ...jakbym conajmniej kupował bentleya a kupuję samochód klasy średniej - trochę większe kombi w cenie średniego mondeo, passata, superba, insigni - oczywiście o niebo fajniejszy :-)
ciekawe czy osoby takie rzeczy piszące nie próbowały wycisnąć kilka % rabatu, albo jakieś gratisy itd - jeśli nie to gratuluję filantopi i może trochę zazdroszczę :-)

wg mnie bardzo dobrze robisz - wszędzie gdzie można z głową wydać mniej za to samo należy tak wlasnie działać

a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na te sprawy ktorych potem dołożyć się już nie da, albo najzwyczajniej zapłacić mniej

oczywiście pod warunkiem że sprawdziłeś na 1000% że montaż tych foteli z allegro jest tożsamy z montażem fabrycznym - ale zakładam że bez weryfikacji "do spodu" nie będziesz pchał się w temat :-)



sl
__________________
był Mondeo MK3 kombi 2.0 145 PS
był VW Passat B6 2.0 FSI Sportline
jest Ford S-max 2.0 TDCI titanium-platinium
grizzly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 16:49   #100
jacekzom
ford::advanced
 
Avatar jacekzom
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Skąd: Gdańsk
Model: Ford S-Max
Silnik: Ecoboost 203KM
Rocznik: 2010
Postów: 221
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

"kupuje furę za 100 kpln a targuje się o 4 kpln"-> bo to jest prawda, fotel to podstawowy element konstrukcji bezpiecznego auta, nie gadżet do negocjacji.
Mnie np śmieszy szukanie foteli (!) na allegro do nowego Esia, widać co innego ludzi smieszy. Chcesz 5 masz, chcesz 7 też masz. Nie wierzę, że Ford sprzeda kientowi auto niekompletne...bez foteli. Jak nie planujesz 4 dzieci, to bierz na 5 osób dla oszczędności.
jacekzom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.