Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Puma
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-05-2021, 07:44   #41
Sethh
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-06-2014
Model: Puma
Silnik: 1
Rocznik: 22
Postów: 222
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Ok, sprawdziłem. Germaz mi nawet nie odpisał na prośbę o ofertę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy czym to jest grupa i mają jednego maila do sprzedaży. Nie mam pojęcia czy trafia do ZG czy Wrocławia.

Sethh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2021, 21:33   #42
spidi_2000
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 09-05-2021
Skąd: Gorlice
Model: puma
Silnik: 1,0
Rocznik: 2021
Postów: 3
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Mam i ja, biała wersja trend. Jestem zadowolony.
spidi_2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2021, 09:08   #43
gifter
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-09-2020
Model: TBD
Silnik: TBD
Rocznik: TBD
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Spidi jak się sprawuje ta Puma? Co masz w wersji trend?

Wady/zalety? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bardzo jestem ciekaw bo autko super ale ceny mnie przerażają
gifter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2021, 18:47   #44
spidi_2000
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 09-05-2021
Skąd: Gorlice
Model: puma
Silnik: 1,0
Rocznik: 2021
Postów: 3
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Mam wersję trend z pakietem komfort, wyposażenie jest ok, brakuje mi trochę podłokietnika. Jeździ bardzo fajnie, ale wymaga przyzwyczajenia.
spidi_2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2021, 07:35   #45
gifter
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-09-2020
Model: TBD
Silnik: TBD
Rocznik: TBD
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Cytat:
Napisał spidi_2000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam wersję trend z pakietem komfort, wyposażenie jest ok, brakuje mi trochę podłokietnika. Jeździ bardzo fajnie, ale wymaga przyzwyczajenia.
przyzwyczajenia do czego? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gifter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2021, 18:28   #46
spidi_2000
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 09-05-2021
Skąd: Gorlice
Model: puma
Silnik: 1,0
Rocznik: 2021
Postów: 3
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Cytat:
Napisał gifter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przyzwyczajenia do czego? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do charakteru silnika, jeździłem do tej pory 160 konnym dieslem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spidi_2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2021, 07:41   #47
gifter
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-09-2020
Model: TBD
Silnik: TBD
Rocznik: TBD
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

okay, i jak odczucia? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. fajny ten R3? Czy lipa?
gifter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2021, 19:56   #48
PRIMANUS
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 11-11-2012
Skąd: Poznań
Model: Transit 2.0 EcoBlue 170KM + Mondeo ST-LineX 2.0 EcoBlue 190KM A8 AWD + Puma ST 1.5 EcoBoost 200KM
Silnik: 2.0 EcoBlue + 1.5 EcoBoost
Rocznik: Transit 2016, Mondeo 2019, Puma 2021
Postów: 139
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Cytat:
Napisał kosmik.ajdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miesiąc temu żona odebrała Forda Puma ST Line X (...) Masakrycznie inne w prowadzeniu i "obyciu" od mojego Mondeo Vignale (...)
Co masz dokładnie na myśli? Na czym polega ta "inność"?
Jestem ciekaw bo mam Mondeo 190KM A8 AWD... i zamówiłem Pumę ST 200KM w manualu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję tylko na same lepsze i mocniejsze wrażenia niż w Mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez PRIMANUS ; 10-07-2021 o 19:59
PRIMANUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2021, 07:53   #49
gifter
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-09-2020
Model: TBD
Silnik: TBD
Rocznik: TBD
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Cytat:
Napisał kosmik.ajdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miesiąc temu żona odebrała Forda Puma ST Line X, produkcja 03/2021, wersja 1.0 EB 125KM z automatem 7-biegowym. Baaardzo fajne auto do miasta. Masakrycznie inne w prowadzeniu i "obyciu" od mojego Mondeo Vignale, ale ma w sobie to coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolego a jak ten automat się sprawuje? Bardzo mnie to ciekawi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gifter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2021, 10:44   #50
kosmik.ajdzi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-12-2010
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo Vignale MK5FL
Silnik: 2.0 Ecoblue 190 A8
Rocznik: 2020
Postów: 46
Domyślnie Odp: Czy ktoś już kupił? Jaki model, silnik? Jak wrażenia

Cytat:
Napisał PRIMANUS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co masz dokładnie na myśli? Na czym polega ta "inność"?
Jestem ciekaw bo mam Mondeo 190KM A8 AWD... i zamówiłem Pumę ST 200KM w manualu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję tylko na same lepsze i mocniejsze wrażenia niż w Mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mondeo jest ciche i "kanapowe", a w Pumie jest twardo i skacząco... no i ta pozycja za kierownicą, jak się przesiadam to muszę się za każdym razem przyzwyczajać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał gifter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolego a jak ten automat się sprawuje? Bardzo mnie to ciekawi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Automat jest dwusprzęgłowy, totalnie odmienny od skrzyni A8 z np. Mondeo.
Ma to swoje zalety - błyskawiczny start ze świateł i bardzo szybka i płynna zmiana kolejnych biegów. Wrażenie jest takie, że Puma 1.0 objedzie ze świateł Mondeo 2.0 w dieslu...

Ale ma też wady - w korkach nerwowo się zachowuje (nie lubi powolnego podjeżdżania, zwłaszcza pod górę) i czasami jak hill holder nie chwyci lubi się trochę stoczyć przy ruszaniu (co jest niefajne w sytuacji, gdy np. wyjeżdżamy do tyłu z miejsca parkingowego, które jest lekko pochylone i z przodu jest np. przeszkoda albo wysoki krawężnik). No i kickdown trwa dość długo, ta skrzynia nie lubi wymuszania zmiany biegów, A8 szybciej to robi i omija przełożenia co dodatkowo skraca ten czas. Da się to zniwelować korzystając z trybu sportowego (którego wrzucenie też sporo zajmuje, bo trzeba się przeklikać przez inne tryby na wyświetlaczu), wtedy jest nieco szybciej. Tryb normalny w tym aucie jest raczej do miasta albo na autostradę, jak chcemy powyprzedać to musi być sportowy.

To są szczegóły, na które i tak pewnie 80% użytkowników nie zwróci uwagi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na pytanie "i jak się jeździ?" odpowiedź brzmi "super, i ludzie się oglądają".
kosmik.ajdzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.