Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-01-2017, 20:37   #4991
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Właśnie muszą być na "auto".
Chciałbym zobaczyć, jakim cudem ten pan z filmu osiąga spalanie 12.5 po mieście...

cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 20:55   #4992
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

aha ok, dzięki.

Gdzieś też było w jakimś temacie , że jak odejdę od samochodu z kluczykiem to drzwi się same zamkną, hmm coś to jakby nie działa u mnie.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:07   #4993
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Nie działa. Juz to gdzieś omawialiśmy.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:17   #4994
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Mam i ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
:
G R A T U L U J Ę
Kolor co prawda nie tak piękny jak Mica shadow balck ale też ładny nawet bardzo
bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:29   #4995
jark0
ford::beginner
 
Imię: Jark0
Zarejestrowany: 31-10-2016
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150 KM
Rocznik: 2016
Postów: 12
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

[QUOTE=jvc;2725202]Mam i ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gratulacje! Ruby Red i ciemne szyby rządzą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do audio to fakt, głośniki w MK4 grały znacznie lepiej.
jark0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:30   #4996
BiCAR
ford::beginner
 
Avatar BiCAR
 
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Białystok
Model: Mondeo Titanium mk5
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM->240KM
Rocznik: 2017
Postów: 10
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał anastazyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ładna konfiguracja - taki rabat rozumiem że na firmę udało się wyrwać czy na osobę prywatną
Dostałem rabat na firmę, co prawda ciężko było, musiałem mocno "poszperać" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale nie ma rzeczy niemożliwych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:

BiCAR jedynie bym nie zamawiał panoramy okropne w lato jest to zbędny gadżet jak dla mnie
Spotkałem się z różnymi opiniami, że warto, inni że nie. Wziąłem ze względu na dzieci i widoki dla nich, przecież w razie upałów można zasunąć roletę i zawsze jest trochę lżej, prawda. Poza tym w naszym super ciepłym klimacie, ile mamy upałów? A wrażenia z widoków, chyba warto....
Powiedzcie mi proszę, bo nie zwróciłem uwagi, w wersji 5d roleta na panoramę jest zasuwana elektrycznie czy ręcznie?
BiCAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:40   #4997
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Powiedzcie mi proszę, bo nie zwróciłem uwagi, w wersji 5d roleta na panoramę jest zasuwana elektrycznie czy ręcznie?[/QUOTE]
co mi wiadomo to tylko przy otwieraniu ale przy zamykaniu rękaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak u mnie byłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do panoramy to tylko blask księżyca super reszta szajs i niejeden znajomy potwierdzał
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:42   #4998
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Trzeba było odżałować 2100 na Sony premium. Ja przyznam zastanawiałem aż w końcu dealer zaprowadził mnie do zwykłego MK5 i do takiego z Sony Premium. Od razu wiedziałem co wybrać
bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:43   #4999
BiCAR
ford::beginner
 
Avatar BiCAR
 
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Białystok
Model: Mondeo Titanium mk5
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM->240KM
Rocznik: 2017
Postów: 10
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Mam i ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


hmm ale ACS nie występuje razem z pakietem panorama , jesteś pewien że go będziesz miał ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ACS nie występuje z pakietem titanium panorama, ponieważ jest w nim przednia szyba z filtrem przeciwsłonecznym IR, a wtedy nie może być ACS.
Natomiast ja wziąłem pakiet panorama (nie titanium panorama), tam nie ma tej szyby i ACS jest mozliwy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BiCAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 21:43   #5000
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie muszą być na "auto".
Chciałbym zobaczyć, jakim cudem ten pan z filmu osiąga spalanie 12.5 po mieście...
ja schodzę poniżej posty i zdjęcia wcześniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myślę że ...... samochód porywa CiebieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. fura nie ziemskaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.