Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-02-2021, 16:55   #3391
theka
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 05-02-2013
Skąd: Warszawa
Model: Jeszcze brak
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: szukam
Postów: 2
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Cześć wszystkim. Jestem Daniel, przesiadam się po 8 latach z Volvo na Forda, przygotujcie się na masę głupich pytań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam.

theka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2021, 17:08   #3392
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witamy w gronie FORDo maniaków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał theka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przygotujcie się na masę głupich pytań
Podobno nie ma głupich pytań... są tylko głupie odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2021, 19:37   #3393
Józef mkII
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2021
Skąd: Warszawa
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2019
Postów: 5
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Cześć wszystkim ! Jest Focus, za chwilę będzie Escape. Jest i wizyta na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Józef mkII jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2021, 20:31   #3394
Czarson12
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2021
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Cześć WszystkimGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czarson12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 16:43   #3395
Morda S-max
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 15-02-2021
Skąd: Bunschoten-Spakenburg
Model: S-max
Silnik: 2.3
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

witam wszystkich serdecznie, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

od kilku miesięcy rozglądam się za S-maxem z silnikiem benzynowym (bez turbo).
w końcu znalazłem cos godnego mojej uwagi, jest to nic specjalnego S-max 2009 2.3 titanium z automatyczna skrzynia biegów.
chciałbym podpytać na co zwrócić uwagę przy oględzinach.
wyszukiwałem tematu w wyszukiwarce lecz nie znalazłem podobnego tematu.
może ktoś pokieruje na właściwy temat?

pozdrawiam i przepraszam ze tu i tyle.
Morda S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2021, 10:48   #3396
Galus
ford::amateur
 
Imię: Beata
Zarejestrowany: 13-03-2021
Skąd: Kołobrzeg
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2000
Rocznik: 2003
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszytkich. Jestem tu nowa, i nie bardzo wiem jak sie tu poruszać , mam problem z dwumasa w moim Galaxy , była wymiana po roku i 2 mies przy odpalaniu strasznie głośno trzaskało-stukało , walneło i nic czasem przy odpalaniu musiałam z 6-7 razy przekrecac stacyjke zeby odpalił , mechanik mowil ze to rozrusznik ale okazało sie ze to ta nowa dwumasa wymienił na nową ta wysłął do reklamacji od grudnia czekam na ekspertyze i ponoc odeslali ponownie bo była odrzucona , nowa dwumasa założona ale mimo wielu prób odpowietrzannia sprzegła , pedał nadal zatrzymywał sie w połowie i trzeba było stopa go podciągac, a do tego kleszczyły sie biegi ,najczescie na wstecznym , czasem na jedynce, mechanik nie wie co jest i dał pod pedał jakos spręzyne , nie wiem czy to rozwiazanie jest ok , ale boje sie ze za rok bedzie powtórka . Uwazam że mechanik spartolił robote przy 1 dwumasie , wymieniał dwumase , sprzęgło i pompe paiwową koszt 4000 zł teraz koszt ponad 3 tysiące , a auto od grudnia do 12 marca na warsztacie , podczas naprawy zepsuli mechanizm wycieraczek za co mnie obciązyli 240zł , a wycieraczki działały nic im sie nie działo , teraz obawiam sie ze próbuje mnie zmęczyć z ta reklamacją dwumasy zeby nie pokazac ekspertyzy bo to koszt ok 3 tys . Co o tym mysicie co mam z tym zrobic? było tam wiele innych dziwnych sytuacji , ale to jest główne moje pytanie doradzcie coś
Galus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2021, 11:05   #3397
Pietia80
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-03-2021
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2016
Postów: 12
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich. A więc tak- pierwszy w życiu ford. Jak na razie bardzo pozytywne wrażenia. Jest kilka rzeczy, które chciałbym w nim zmienić i mam nadzieję, że tu znajdę odpowiedź 😁 jak to zrobić.
Mondeo MK5 2.0 TDCi 150km (póki co)
Pietia80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2021, 19:15   #3398
ryba998
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-03-2021
Skąd: Błonie
Model: Focus mk2
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich klubowiczów :-)
ryba998 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2021, 15:59   #3399
natmali
ford::amateur
 
Imię: Natalia
Zarejestrowany: 10-03-2021
Skąd: Polska
Model: mondeo
Silnik: 1.6
Rocznik: 2002
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Cześć wszystkim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mój nowy nabytek to Mondeo Mk4 2.0 Lift diesel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego dołączyłam na to forum. Mam nadzieje, że znajdę tu trochę informacji na jego temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
natmali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2021, 11:53   #3400
ggoogle
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 02-03-2014
Skąd: Słupsk
Model: Street Ka
Silnik: 1600
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkichGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szukam jakiegoś 9 osobowego auta w granicach 50 tyś interesuje mnie Ford Transit Custom lub Ford Tourneo Custom +- 2015 rok z silnikiem 2.2
Czy to dobry wybór?

Ostatnio edytowane przez ggoogle ; 30-03-2021 o 11:53 Powód: literówki
ggoogle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.