Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-11-2020, 11:06   #641
Patryk725
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Katowice
Model: Fusion
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega ma lampy SE a nie Titanium. Po wymianie na Titanium będzie jak na filmie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czyli u mnie nic nie da rady "ulepszyć"? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Patryk725 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2020, 18:04   #642
Barixon
ford::advanced
 
Avatar Barixon
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion USA
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 250
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Patryk725 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chciałbym by świeciły jak na tym filmie
Można ewentualnie przerobić twoje lampy aby tak świeciły jest to do zrobienia. Czasem przerabiam tak lampy gdy sobie ktoś tego życzy, zostanę pewnie skrytykowany że lepiej wymienić lampy .
Barixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 08:52   #643
Mackford
ford::amateur
 
Imię: Wojtas
Zarejestrowany: 26-11-2020
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Witam wszystkich czy jest ktoś z mazur może i by przerobił mi płytkę z tylniej lampy albo pomógł w przeróbce mam juz wyjeta ja a druga lampa to Europejczyk juz kodowanie zrobię bo jest tu wsztstko opisane ale chciałbym jeszcze w tym roku pojeździć autem. Pozdrawiam
Mackford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2020, 14:16   #644
Damian9999
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 02-01-2020
Skąd: Lublin
Model: Ford
Silnik: Fusion
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Przeciwmgielne tył

Witam mam zakupione do przeciwmgielnego przelacznik od mondeo i lampki w zderzak z aliexpres napisal by ktos jak to podlaczyć bo nie moge nigdzie znalezac na necie. A musze przeglad zrobic a teraz kazdy po nowym roku dopiero moze podlaczyc mi to. Wielkie dzieki.
Ford fusion mk5 2014
Damian9999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2020, 19:28   #645
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,028
Domyślnie Odp: Przeciwmgielne tył

Cytat:
Napisał Damian9999 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... nie moge nigdzie znalezac na necie. ...
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Nigdzie na necie nie ma" a u nas na forum bez problemu... Trochę inwencji w używaniu szukajki...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2021, 18:17   #646
pastereczka
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Głogów
Model: Mondeo
Silnik: 1,6 Benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 40
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Witam Panowie wiem że stary temat ale dopiero nie dawno kupiłem forda fusiona se i ma lampy już przerobione europejskie ale chciałbym mieć jak w titanium i moje pytanie co lepiej się opłaca przerabiać te czy kupić oryginał .Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
pastereczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2021, 19:27   #647
JARO7007
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-06-2016
Skąd: Katowice, Czeladź
Model: Modeo Mk5 USA
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 128
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał pastereczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Panowie wiem że stary temat ale dopiero nie dawno kupiłem forda fusiona se i ma lampy już przerobione europejskie ale chciałbym mieć jak w titanium i moje pytanie co lepiej się opłaca przerabiać te czy kupić oryginał .Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Przecież pytałeś już o to w innym temacie!
Odpowiedzi otrzymałeś, teraz kwestia rozważyć na co się zdecydować.
Nikt za Ciebie tego nie zrobi!
__________________
Podstawową rolą FORUM jest niesienie bezinteresownej POMOCY, a nie reklamowanie swojej działalności KOMERCYJNEJ !!!
JARO7007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2021, 19:52   #648
pastereczka
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Głogów
Model: Mondeo
Silnik: 1,6 Benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 40
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Wiem że już pisałem o tym ,tylko właśnie chodzi o to że oryginalne lampy są kurde w ciul drogie i przymierzam się do przeróbki i chciałbym kogoś dobrego znaleźć kto by to zrobił ,może wiesz kto dobrze by to ogarnął gdzieś nie daleko gdzie mieszkam? Znalazłem Gościa za 400zl to zrobi ale właśnie czy dobrze to zrobi .Wiem że to ryzyko Moje i właśnie może ktoś z forum to robi.
pastereczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2021, 22:18   #649
JARO7007
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-06-2016
Skąd: Katowice, Czeladź
Model: Modeo Mk5 USA
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 128
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

W takim razie źle sformuowałeś pytanie.
Ja szukałem w necie. Tak jak pisałem robił mi to gość w okolicach Krakowa, jakaś mała mieścina. Nie pamiętam dokładnie gdzie to robiłem, bo to było 4 lata temu.
Ja jemu wysyłałem lampy i chyba po dwóch dniach były u mnie zrobione. Nawet wymienił żarówki na ledy w światłach cofania i przeciwmgielne. Choć ja tego nie potrzebowałem, bo miałem inny pomysł na przeciwmgielne. Więcej Ci niestety nie pomogę. Musisz poszukać w tych okolicach. On typowo zajmuje się przeróbką lamp.
__________________
Podstawową rolą FORUM jest niesienie bezinteresownej POMOCY, a nie reklamowanie swojej działalności KOMERCYJNEJ !!!
JARO7007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2021, 23:45   #650
Zaderek
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-12-2019
Model: Fusion 2017
Silnik: 2,0 EB+ KME nevo sky direct II
Rocznik: 2017
Postów: 62
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Panowie, czy ktoś z Was robił światła w klapie w polifcie(2017 długa blenda)? Mam wersję se i tam są tylko odblaski a chciałbym aby świeciły tam obrysy.
Zaderek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , przeciwmgielne



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.