Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-07-2021, 22:55   #911
young81
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 07-11-2013
Skąd: Pomorze zachodnie
Model: KUGA MK3 Vignale / Focus MK2FL
Silnik: 2.0 Ecoblue 190km AWD A8 / 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2021/2010
Postów: 157
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Shraen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wygląda na to że wersje Kugi z konfiguratora do 2021.25 miały możliwość wyboru tych pakietów.
Wersje 2021.50 i wzwyż nie maja takiej możliwości.

Stara:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Nowa:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ja mam zamówienie full pakiet 2021.25, na umowie widnieje specyfikacja. W poniedziałek dzwonie do salonu pytać co tu się odkręca. Bo na moje skoro zmieniają specyfikacje produktu to coś jest nie halo w stosunku do klienta.
Wcześniej na umowie były też spryskiwacze reflektorów, ale stwierdzili ze nie będą ich zakładać i ich po prostu nie ma, szukasz auta porównujesz go z konkurencją, decydujesz się na Forda czekasz na niego jak na nowego Bentleya 14msc i na końcu okazuje się że dostajesz wydmuszkę okrojona z pakietów bo mają globalny problem....

young81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2021, 23:08   #912
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,380
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Straszycie i straszycie, wg konfiguracji dalej można wszystko zamawiać, z dealerem rozmawiałem w piatek i nic nie mówł o przesunięciach na przyszły rok
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2021, 23:18   #913
Sethh
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-06-2014
Model: Puma
Silnik: 1
Rocznik: 22
Postów: 222
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Shraen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W poniedziałek dzwonie do salonu pytać co tu się odkręca. Bo na moje skoro zmieniają specyfikacje produktu to coś jest nie halo w stosunku do klienta.
Nie wiem czy jest sens dzwonić do salonu. W Fordzie to co zamówiłeś nie ma znaczenia. Liczy się tylko to, co jest aktualne na moment produkcji. Jak stwierdzą, że warto coś usunąć to to zrobią i przyjedzie okrojony samochód.

Bump:
Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Straszycie i straszycie, wg konfiguracji dalej można wszystko zamawiać, z dealerem rozmawiałem w piatek i nic nie mówł o przesunięciach na przyszły rok
Jasne, wszyscy sobie przecież bajki piszą, że fabryki zamknięte, a dealer wcale nie ma interesu, żeby klienta nie przestraszyć odległymi terminami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sethh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2021, 23:26   #914
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,380
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Sethh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jasne, wszyscy sobie przecież bajki piszą, że fabryki zamknięte, a dealer wcale nie ma interesu, żeby klienta nie przestraszyć odległymi terminami
No nie do końca masz racje, klientów flotowych to sobie cenią...
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2021, 23:34   #915
Sethh
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-06-2014
Model: Puma
Silnik: 1
Rocznik: 22
Postów: 222
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie do końca masz racje, klientów flotowych to sobie cenią...
No widać właśnie jak cenią. Na chwilę obecną nikt nie ma pojęcia kiedy produkcja ruszy.
Sethh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2021, 06:31   #916
Shraen
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 03-07-2021
Skąd: Rzeszów
Model: Kuga
Silnik: 2,5 FHEV
Rocznik: 2021
Postów: 45
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Sethh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy jest sens dzwonić do salonu. W Fordzie to co zamówiłeś nie ma znaczenia. Liczy się tylko to, co jest aktualne na moment produkcji. Jak stwierdzą, że warto coś usunąć to to zrobią i przyjedzie okrojony samochód.

Bump:

Jasne, wszyscy sobie przecież bajki piszą, że fabryki zamknięte, a dealer wcale nie ma interesu, żeby klienta nie przestraszyć odległymi terminami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co w przypadku jak nie zamontują kupionego pakietu? Jak to później rozliczają? Zmienią finalnie cenę samochodu?

Ostatnio edytowane przez Shraen ; 11-07-2021 o 09:38 Powód: Poprawki
Shraen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2021, 08:21   #917
young81
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 07-11-2013
Skąd: Pomorze zachodnie
Model: KUGA MK3 Vignale / Focus MK2FL
Silnik: 2.0 Ecoblue 190km AWD A8 / 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2021/2010
Postów: 157
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Shraen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co w przypadku jak nie zamontują kupionego pakietu? Jak to później rozliczają? Zmni Jezusa finalnie cenę samochodu?
Tylko tyle pewnie mogą zrobić.... Chociaż ja mam informacje ze kuga idzie do góry 5tyspln i zaraz, będą się tłumaczyć wyższa ceną
young81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2021, 08:55   #918
Cardenal
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-07-2009
Model: Kuga Vignale
Silnik: 2.5 FHEV
Rocznik: 2021
Postów: 37
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Sethh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No widać właśnie jak cenią. Na chwilę obecną nikt nie ma pojęcia kiedy produkcja ruszy.
Produkcja ruszyła, Moja Kuga została wyprodukowana 1 lipca. Tyle że FHEV.
Wg specyfikacji na ETIS ma wszystko co zmawiałem (m.in. pakiety kierowcy).
Cardenal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2021, 09:38   #919
Sethh
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-06-2014
Model: Puma
Silnik: 1
Rocznik: 22
Postów: 222
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Shraen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co w przypadku jak nie zamontują kupionego pakietu? Jak to później rozliczają? Zmni Jezusa finalnie cenę samochodu?
Tak hardkorowych przypadków raczej do tej pory nie było. Myślę, że salony mogą być bezczelne. Ssanie na rynku jest takie, że wiedzą, że w razie rezygnacji sprzedadzą to auto na pniu i to za cenę wyższą niż zamówił to pierwotny klient.
Cytat:
Napisał Cardenal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Produkcja ruszyła, Moja Kuga została wyprodukowana 1 lipca. Tyle że FHEV.
To dobrze wiedzieć, że coś drgnęło.
Sethh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2021, 10:11   #920
Shraen
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 03-07-2021
Skąd: Rzeszów
Model: Kuga
Silnik: 2,5 FHEV
Rocznik: 2021
Postów: 45
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Gratulacje, szybkiego odbioru.
Ale to akurat mówili że hybrydy się produkują, większą obsuwę mają stricte spalinowe
Shraen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.