Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-01-2020, 22:23   #11
trzmi3lu
ford::beginner
 
Avatar trzmi3lu
 
Zarejestrowany: 20-08-2019
Skąd: Przemyśl
Model: Kuga Titanium Plus
Silnik: TDCI 2.0 180PS 4WD
Rocznik: 2016
Postów: 41
Domyślnie Odp: Konfiguracja SYNC 3 - czujniki parkowania vs kamera cofania

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Robota" na oślep.
Trudno jest analizować efekty jak robiący nie wie co robi.
Właśnie takie teksty różnią to forum od innych.

Pozdrawiam

trzmi3lu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2020, 22:59   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: Konfiguracja SYNC 3 - czujniki parkowania vs kamera cofania

Cytat:
Napisał trzmi3lu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie takie teksty różnią to forum od innych.
...
Na wielu forach można mnie spotkać.
Jak "pytający" się CHOĆ TROCHĘ przyłoży, to czasem chce mi się poświecić chwilę aby mu pomóc. Ze strony Kolegi jest dokładnie ZERO "przyłożenia" się.

Brak podstawowych info: "oto mój VIN a tu VIN auta, z którego zaczytałem .ab. Plik .ab zaczytałem do tego modułu i do tamtego."... itd. itp. Co w takiej sytuacji można napisać poza PRAWDĄ, że kompetencje "robiącego" generują efekt jaki się "udało uzyskać"???

UCDS potrafi po VIN zaczytać konfigurację i pokazać ją mnemonicznie. Wtedy można napisać coś bardziej konkretnego poza prawdą powyższą.
Ja mam Kolegę wypytywać co za guziki ponaciskał???
Powiem szczerze - NIE CHCE MI SIĘ.

Można sobie poanalizować wątki z "problemami" - czy jednak czasem mi się chce i w jakich warunkach... Aby nie było niejasności - tępię pytania równoważnikami zdań. Nie działają na mnie narzekania "na tym forum to beeee". Powyżej zauważono, ze Kolega zupełnie "niewylewny" w rozpisywaniu się o pozyskanej na rosyjskich forach wiedzy. Nie swojej przecież.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2020, 07:00   #13
trzmi3lu
ford::beginner
 
Avatar trzmi3lu
 
Zarejestrowany: 20-08-2019
Skąd: Przemyśl
Model: Kuga Titanium Plus
Silnik: TDCI 2.0 180PS 4WD
Rocznik: 2016
Postów: 41
Domyślnie Odp: Konfiguracja SYNC 3 - czujniki parkowania vs kamera cofania

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powyżej zauważono, ze Kolega zupełnie "niewylewny" w rozpisywaniu się o pozyskanej na rosyjskich forach wiedzy. Nie swojej przecież.
Wspomniany kolega bardzo chętnie odpowiedziałby na pytania kolegów o rozwiązanie problemów, ale został uprzedzony przez kolegę tedi_k, który to nagle postanowił pomóc. Nie chcąc nikogo obrazić, ale to co piszesz w wielu swoich postach to nie pomoc, a uszczypliwość wobec innych i pokazanie, że Ty wiesz wszystko, a reszta to zero. Może nie wszyscy użytkownicy tego forum są geniuszami i muszą się na wszystkim znać, a chcieliby z czyjąś pomocą ogarnąć jakiś temat. Może gdybyś napisał czasami: "kolego podaj mi to i to", "zrób tak i tak", "jak dam rade to sprawdzę i dam znać" to byłoby chyba lepiej. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam
trzmi3lu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2020, 19:46   #14
truszczu
ford::average
 
Avatar truszczu
 
Zarejestrowany: 07-11-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 154
Domyślnie Odp: Konfiguracja SYNC 3 - czujniki parkowania vs kamera cofania

Cytat:
Napisał trzmi3lu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kod odpowiadający za dzwięki z czujników parkowania?
Niestety nie wiem, ale możesz zrobić tak samo jak ja. Bierzesz as build auta który ma daną funkcję i porównujesz odpowiednie linie czy są różnice czy nie. Tak udało mi się znaleźć moje brakujące linie na kamerze cofania.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powyżej zauważono, ze Kolega zupełnie "niewylewny" w rozpisywaniu się o pozyskanej na rosyjskich forach wiedzy. Nie swojej przecież.
Nie do końca rozumiem, czy to o mnie chodzi ?
truszczu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.