Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-06-2020, 23:44   #1771
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Ja montowałem. Wszystko działa jak należy.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez woro_woro ; 27-06-2020 o 23:49
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2020, 04:16   #1772
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Ja tez tak montowałem i kamerę i już 3 lata chodzi.

Ja wpiąłem złodziejkę w bezpiecznik na którym jest cały czas napięcie i mam teraz non stop zasilanie kamery, żeby ją wyłączać to sobie wstawiłem włącznik.
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2020, 07:21   #1773
krzysztof16
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-07-2020
Model: Grand C Max
Silnik: 1.6 dci
Rocznik: 2012
Postów: 11
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Słuchajcie jaki rodzaj bezpieczników idzie w skrzynce pod nogami pasażera w c-max ii? Obstawiam że są to micro ale potrzebuje się upewnić bo chce zamówić bypassa.

Wysłane z mojego HTC_U-3u przy użyciu Tapatalka
krzysztof16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2020, 08:11   #1774
maroD
ford::average
 
Avatar maroD
 
Zarejestrowany: 06-04-2017
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus MK2 FL
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 129
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Od dawna posiadam na przodzie i tyle Viofo A119S. Ostatnio przyciemniłem szyby. Zastanawiam się teraz nad sposobem montażu kamery na szybie z folią przyciemniającą. Do tej pory kamerka była na module GPS, który był montowany na taką taśmę/gumę chyba M3. Podczas zdejmowania przed przyciemnianiem musiałem się sporo namęczyć, żeby zdjąć. Jaka taśma lub coś innego będzie wystarczająco mocna, żeby utrzymać kamerkę, a jednocześnie nie sprawi, że uszkodzę folię, gdy kiedyś będę chciał zabrać kamerkę z tylnej szyby.
maroD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2020, 13:19   #1775
Pejotwroc
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-01-2011
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2008
Postów: 349
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Albo będzie słaba i w lecie w upale sama się odklei albo mocna i zerwie się że folia. Próbowałeś ją odkleić za pomocą cienkiej żyłki?
Pejotwroc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2020, 13:31   #1776
maroD
ford::average
 
Avatar maroD
 
Zarejestrowany: 06-04-2017
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus MK2 FL
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 129
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Kamerę odkleiłem wcześniej. Musiałem sobie pomóc nożem do tapet. O żyłce nie pomyślałem,a byłby to chyba lepszy pomysł. Teraz mam tylną szybę przyciemniona folią i szukam sposobu jak na nowo zamontować kamerę.
maroD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2020, 19:53   #1777
Masterjam
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Warszawa
Model: VW T-Cross
Silnik: 1.0 115KM
Rocznik: 2019
Postów: 215
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Ktoś praktykował zasilanie i masę z kostki do lampek od podświetlenia , tych przednich ?
Masterjam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2020, 21:03   #1778
Pejotwroc
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-01-2011
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2008
Postów: 349
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Ja mam zasilanie do kamerki podłączone do zasilania lampek koło lusterka. W Focusie MK2 i Mondeo MK4. Włącza się jak otwieram auto a gaśnie tak mniej więcej 30 minut po zamknięciu auta.
Pejotwroc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2020, 21:04   #1779
Ecoboostek
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2015
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 60
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Witam!

Po 5 latach czas podziękować za służbę Xblitz Night'owi i pora przesiąść się na nowszy sprzęt. Interesuje mnie wyłącznie kamerka w trybie dual (przód i tył). Jeśli chodzi o budżet - na razie nie mam konkretnych widełek cenowych, choć z góry uprzedzam, że nie bardzo ciągnie mnie do wydawania 2k zł, lub więcej.

Miło byłoby, gdyby sprzęt miał rozdzielczość 4K (mowa o przedniej kamerce oczywiście), jednakże 2.5K lub podobne parametry - również akceptuję. Dodatkowe punkty za WiFi, możliwość sterowania ze smartfona i solidne mocowanie.

Nie powiem nic szczególnego, że interesuje mnie sprzęt, który zapewni mi jak najlepszą jakość obrazu zarówno w dzień i w nocy. Nie mówię, że szukam sprzętu, który zawsze pozwoli mi odczytać tablice rejestracyjne innych pojazdów (jeszcze aż tak technika nie poszła do przodu), jednakże swoimi możliwościami jak najbardziej zbliży się do powszechnie znanych oczekiwań każdego użytkownika takiego urządzenia.

Wstępnie robiłem rozeznanie co jest na rynku i wytypowałem kilka zestawów:
I. BlackVue DR900S-2CH -> pod względem parametrów i funkcji wydaje się znakomitym wyborem, aczkolwiek cena jest horrendalna
II. Mio MiVue 798
III. Mio MiVue 752
Wydają się rozsądnym kompromisem w stosunku do ceny i możliwości, jednakże... gdzieniegdzie spotykam się z mieszanymi uczuciami użytkowników w stosunku do - zwłaszcza - tylnej kamerki, tj. poprawności jej działania, a w pojedynczych przypadkach - jakości nagrywanego obrazu (poniżej oczekiwań)
IV. ORLLO RAZOR 4K DUAL - oferta dość intrygująca (w dodatku najtańsza). Wydaje mi się, że jednak to jest wybitnie zrobione małymi żółtymi rączkami, do których nakleja się logo różnych producentów (vide ORLLO, Mikavi) i mam wątpliwości, co do jakości oraz ewentualnej realizacji gwarancji.

Proszę o Wasze opinie, czy z tej czwórki warto na coś postawić, a może macie jeszcze coś do polecenia, czego tutaj nie wymieniłem?

Pozdrawiam!
Ecoboostek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2020, 06:30   #1780
deltoro
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-05-2012
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo MK4 2013
Silnik: 2.0TDCI 163KM PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Przeczytaj o Viofo A129 PRO 4K DUAL GPS.
Mam wersję bez 4K i jestem zadowolony.
deltoro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.