Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-02-2018, 09:15   #131
Bartek_GDA
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 06-02-2018
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Ok, dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziś spróbuje chałupniczo potestować.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Bartek_GDA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2018, 09:26   #132
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Cytat:
Napisał Bartek_GDA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziś spróbuje chałupniczo potestować.
ja się nie uda to wpadnij wieczorem na chełm, sprawdzimy kompem czy są błędy i czy moduły odpowiadają.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2018, 11:48   #133
Bartek_GDA
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 06-02-2018
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Dzięki! będę próbował, pewnie dziś nie dałbym rady podjechać, ale w miarę Twojego wolnego czasu skorzystałbym z propozycji w razie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bartek_GDA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2018, 08:16   #134
Bartek_GDA
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 06-02-2018
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Diagnoza dotycząca drzwi wykazała to co poniżej, będę szukał opisu tych błędów, ale może Wy już wiecie co one oznaczają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Bartek_GDA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2018, 08:31   #135
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Oznacza to prawdopodobnie, że powinieneś zrobić to, co Ci radził wcześniej @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Czyli sprawdź stan kabli w gumowym przepuście pomiędzy kabiną a drzwiami.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2018, 09:27   #136
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

mój eSio ostatnio nabawił się takiej choroby: nie działa przednia prawa szyba (wcześniej bywały momenty że raz nie działa, a po kilku minutach było ok), a jak naciskam przyciski to słychać tylko "cykanie" z prawych drzwi - interpretuję, że dochodzi sterowanie (no bo cyka), ale wydaje mi się, że umarł sam silnik poruszający szybą
czy ktoś tak miał? cały moduł drzwiowy do wymiany czy jakoś da się to 'leczyć'?
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2018, 00:29   #137
krzykor
ford::beginner
 
Imię: Miguel
Zarejestrowany: 23-12-2013
Skąd: Łódź
Model: S-max
Silnik: 2.0TDCI 163KM Power Shift
Rocznik: 2011
Postów: 37
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oznacza to prawdopodobnie, że powinieneś zrobić to, co Ci radził wcześniej @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Czyli sprawdź stan kabli w gumowym przepuście pomiędzy kabiną a drzwiami.
U mnie przy podobnych objawach okazało się, że ułamany był przewód masowy we wtyczce drzwiowej, którą się spina z gniazdem w słupku. Tak jak koledzy piszą sprawdź czy jest napięcie na module drzwiowym, a jak nie będzie to sprawdź w gnieździe w słupku (podważasz zaczepy od góry i dołu i wyciągniesz).

Bump:
Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mój eSio ostatnio nabawił się takiej choroby: nie działa przednia prawa szyba (wcześniej bywały momenty że raz nie działa, a po kilku minutach było ok), a jak naciskam przyciski to słychać tylko "cykanie" z prawych drzwi - interpretuję, że dochodzi sterowanie (no bo cyka), ale wydaje mi się, że umarł sam silnik poruszający szybą
czy ktoś tak miał? cały moduł drzwiowy do wymiany czy jakoś da się to 'leczyć'?
Cykanie - to objaw prawidłowego działania mini przekaźnika w module drzwiowym. Najprościej będzie jak rozbierzesz drzwi i sprawdzisz miernikiem czy silniczek podnośnika dostaje napięcie jak chcesz podnieść/opuścić szybę.

Ostatnio edytowane przez krzykor ; 10-02-2018 o 00:36
krzykor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 06:26   #138
koligen13
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

s-max 2009 2.2 titanium individual
wszystko dzialało bez zarzutu do puki auto bylo w serwisie Ford

wyszlo z serwisu i lusterko lewa strona robi co chce i nie rygluja sie dzwi tylne prawa strona!!!! prosze o propozycje jak tu z nimi pojechac!?
doskonale wiem ze łajzy mi cos na mieszały bo miałem za duzo błedów
prosze pomóżcie
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 09:10   #139
krzykor
ford::beginner
 
Imię: Miguel
Zarejestrowany: 23-12-2013
Skąd: Łódź
Model: S-max
Silnik: 2.0TDCI 163KM Power Shift
Rocznik: 2011
Postów: 37
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Cytat:
Napisał koligen13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
s-max 2009 2.2 titanium individual
wszystko dzialało bez zarzutu do puki auto bylo w serwisie Ford

wyszlo z serwisu i lusterko lewa strona robi co chce i nie rygluja sie dzwi tylne prawa strona!!!! prosze o propozycje jak tu z nimi pojechac!?
doskonale wiem ze łajzy mi cos na mieszały bo miałem za duzo błedów
prosze pomóżcie
Ale jakiej pomocy z forum potrzebujesz, z jakimi roszczeniami wystąpić do serwisu, czy chcesz sam sobie to naprawić?
Mogę mówić jedynie za siebie, że bardziej w tym drugim możemy pomóc. I żeby naprawić poczytaj ten wątek i pytaj jak czegoś nie będziesz wiedzieć. Pozdro.
krzykor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 09:30   #140
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje

Cytat:
Napisał krzykor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i pytaj jak czegoś nie będziesz wiedzieć. Pozdro.
Z tymi pytaniami, to może być ciężko, bo @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] aktualnie jest "zbanowany".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.