Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2018, 11:20   #1
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie AndroidAuto + SPOTIFY

Witam.Ktoś ogarnia temat?Android Auto sparowany z Sync3.Telefon podpiety po USB.Goole Mapy smigaja jak miło , Spotify jest widoczne ale nie ma mozliwości wyszukania wykonawcy.Tylko biblioteki i playlisty z fona.Naciskam mikrofon w prawym górnym rogu wypowiadam wykonawce a samochód mnie informuje przemiłym damskim głosem że nie rozpoznano komendy...Opcji wpisywania nie zauważyłem.Ktoś ma rozpiskę komend głosowych?Pzdr!

Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 16:39   #2
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: AndroidAuto + SPOTIFY

Witam.Może kogoś zaciekawi.Pobawiłem sie troche telefonem i fordem i doszedłem do wniosków , że AndroidAuto i Sync3 to dwie różne rzeczy - ameryki pewnie nie odkryłem /Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum./.Zależało mi na mapach Googla i Spotify. Telefon S8 podłączam przez USB i odpala sie ładnie AA na którym bezbłędnie działa GM ale Spotify niestety nie. Brak możliwości wyboru artysty,utworu itp. Mam tylko wgląd do proponowanych , radia, bibliotek itp. Rozwiązaniem jest dodanie albumu lub ulubionego kawałka do swojej playlisty i wtedy jest on widoczny w AA. Nie działa wogóle wybieranie głosowe. Dziwi mnie to bo na 'jutubie' sa filmiki , gdzie kierowca wypowiada komende Spotify i podaje utwór lub artystę i wszystko działa. Spotify mam na razie jako wersja 30 dniową...
Z poziomu SYNC 3 telefon paruje poprzez 'blututa'.Mam pełen wglad w kontakty , smsy wybieranie głosowe itp. Nie działaja wogóle aplikacje mobilne , których nie wykrywa w telefonie. Gra radio , dziala nawigacja fordowska , cd itp. Odpalam na fonie Spotyfi i w SYNC'u w opcji audio daje źródło telefon /tu działa wyszukanie głosowe jako :żródło - nazwa źródła/.Obrazek albumu , nazwa wykonawcy pieknie sie wyswietla na konsoli centralnej. Niestety wszystkie zmiany odtwarzania , wybór nowego wykonawcy odbywa się z poziomu telefonu ale w aplikacji Spotify. Mozna wyszukać dowolny kawałek muzyczny i automatycznie SYNC zagra w samochodzie.Tylko prowadząc samochód niezbyt bezpiecznie jest zabawiać sie fonem... SYNC 3 , wersja 2.2 , kompilacja 16280 , Galaxy S8...Pzdr!
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 19:22   #3
GustoB
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-03-2018
Skąd: Opole
Model: Fusion/Mondeo
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 24
Domyślnie Odp: AndroidAuto + SPOTIFY

Nie wiem, ale może to pomoże [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
GustoB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 20:41   #4
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: AndroidAuto + SPOTIFY

Dzieki. Czyli pełna lipa...Albo Spotify sprzed stycznia 2018r i po blutucie albo okrojona wersja przez Android Auto... Też mi udogodnienieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.