Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podlaska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-10-2019, 09:28   #1
Istvan
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 17-01-2017
Skąd: Białystok
Model: C-max
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 178
Domyślnie Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)

Szukam mechanika (jak w tytule) znającego silnik DW10 BTED4 2,0 TDCI 136 KM.Chodzi mi o układ recyrkulacji spalin (EGR,doloty etc..etc...).
Auto nie ma żadnych problemów z wtryskami,turbiną,pompą,uszczelniaczami zaworów,pierścieniami,sprężaniami itd. Tak więc chodzi mi o mechanika pracowitego,łebskiego i ambitnego ,który uda sie pod wskazany adres -- UKŁAD DOLOTOWY I RECYRKULACJI SPALIN i zrobi tam porządek.Zdaje sobie sprawę ,że to "brudna robota" i nie dająca satysfakcji z narzuconych marż na drogie części.Nie szukam absolutnie po taniości.Za fachowe działanie zapłacę jak należy.
Macie koledzy takiego kogoś? Czy wszyscy to czarodzieje od turbin i wtrysków???

Istvan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 07:42   #2
Istvan
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 17-01-2017
Skąd: Białystok
Model: C-max
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 178
Domyślnie Odp: Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)

Ciekawostka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Od mojego posta minie za chwilę 1/2 roku.Nikt z Was nie ma dobrego mechanika od diesli? No to jest tak jak myslałem.Największym dla nich (mechaników) wyzwaniem jest sonda lambda i tarcze hamulcowe.
Istvan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 17:12   #3
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)

Jak masz zawalony dolot i egr to na bank układ zasilania nie jest w porządku tylko nie widzisz tego jeszcze... dobrych mechaników masz w autohobby...

Jak chcesz niezależnego wnikającego mechanika to masz w olmontach, jaworowa 6a... ale będzie drogo... bardzo drogo...

Jest jak piszesz bo dłubanie tym bez wymiany kosztownych części nie daje gwarancji skuteczności a pacjent wróci z pretensjami. A płacić dużo tez nie chce... to po co w ogole się podejmować takich napraw... potem tylko same pretensje...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu

Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 06-03-2020 o 17:15
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2020, 17:47   #4
Istvan
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 17-01-2017
Skąd: Białystok
Model: C-max
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 178
Domyślnie Odp: Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)

Dziekuję za odpowiedż.Kiedyś tu na Forum mignęło mi coś o Autohobby i mechaniku o pseudo Docento.Ten temat jednak nie pociągnął dalej.Może kolega wie kto to Docento i czy w ogóle tam jeszcze pracuje.A może ktoś inny?
Mechanik w Olmontach drogi.No ale pewnie gdybym tam trafił wcześniej zostawiłbym mniej kasy niż na tej "odkrywkowej archeologicznej" ciągłej dłubaninie już u trzech mechaników.W poprzednim poście napisałem że to było 5 tys .To jednak było już trochę wiecej.
Istvan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.