Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-08-2022, 23:51   #141
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jak tam te miliony dla bombelków wygrane od centrali Forda ?
dla kolegi pytam.
Bombelki szczęśliwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., że już tym chłamem nie jeżdżą.

A mój prawie 8-mio latek widząc Forda na ulicy, stwierdził, że to bardzo dobry samochód, bo żaden złodziej go nie ukradnie, bo wie, że daleko nie pojedzie, bo zaraz mu się zepsuje.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2022, 11:21   #142
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,533
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał tessa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mój prawie 8-mio latek widząc Forda na ulicy, stwierdził, że to bardzo dobry samochód, bo żaden złodziej go nie ukradnie, bo wie, że daleko nie pojedzie, bo zaraz mu się zepsuje.
Ale my to wiemy, nie musisz nas przekonywać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2022, 00:20   #143
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Żałosne jak bardzo roszczeniowi są nie rozumiejący świata i jak bardzo potrafią być śmieszni oraz tracić czas i parę.Ale poczekamy na wyrok po wszystkich instancjach.

Ostatnio edytowane przez Matych ; 06-08-2022 o 14:53
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2022, 09:33   #144
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Czyli rozpoczął się proces, wyroku nie ma a już się chwalimy?
Cytat:
Napisał tessa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to bardzo dobry samochód, bo żaden złodziej go nie ukradnie, bo wie, że daleko nie pojedzie, bo zaraz mu się zepsuje.
Dlatego kupiłem Focusa bo kto by tam kradł taki chłam z 1litrowym silnikiem?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2022, 02:09   #145
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żałosne jak bardzo roszczeniowi są nie rozumiejący świata i jak bardzo potrafią być śmieszni oraz tracić czas i parę.Ale poczekamy na wyrok po wszystkich instancjach.
Dużo czasu minęło, a Pan nadal epatuje mało błyskotliwymi uwagami pozbawionymi jakiejkolwiek merytoryki. Też mogę napisać, ze jest Pan żałosny i prowadzić dyskusje na Pana poziomie pt."jesteś głupia i masz wszy".
A jednak:

Art. 415 k.c. brzmi: ”Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia”.
Bez wątpliwości Ford wyprodukował wadliwy silnik.
Bez wątpliwości Ford Polska wadliwe pojazdy sprzedawał.
Bez wątpliwości Ford Polska już w 2017r posiadał wiedzę o wadzie.
Bez wątpliwości zwlekał co najmniej 3 lata z powiadomieniem UOKiK, czym ewidentnie naruszył prawo polskie i europejskie.
Bez wątpliwości miał prawny obowiązek powiadomienia mnie o akcji serwisowej, czego nie uczynił.
Bez wątpliwości wadliwy układ chłodzenia zniszczył silnik.

Gdzie tu roszczeniowość?
Wyłącznie czysta logika.
tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2022, 10:35   #146
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,513
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał tessa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Art. 415 k.c. brzmi: ”Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia”.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
muszę pozwać Polskę za inflację, bo wyrządza mi - i mojemu portfelowi - szkody i krzywdę !!!
Pani poczucie humoru jest lepsze niż standuperów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2022, 12:32   #147
Slawko
ford::professional
 
Avatar Slawko
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3 kombi
Silnik: 1.6 TDCi DV6C
Rocznik: 2012
Postów: 1,357
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

A ja czegoś nie rozumiem. Tak co niektórym żal, że ktoś walczy o swoje? Zamiast pomóc, wesprzeć albo zamilknąć, to nie, szpile w d... wbić.
Slawko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2022, 09:34   #148
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,533
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Syndrom sztokholmski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2022, 11:45   #149
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Jak dla mnie, warto też wstawić informację o postępie sytuacji, a wszelkie uwagi typu, o kradzieży są zbędne. To równie słabe.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2022, 20:37   #150
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
muszę pozwać Polskę za inflację, bo wyrządza mi - i mojemu portfelowi - szkody i krzywdę !!!
Pani poczucie humoru jest lepsze niż standuperów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że w tej kwestii potrafi Pan powołać się na przepisy prawa.
Ja się w mojej kwestii powołałam.
Brak logicznego myślenia w bezskutecznych próbach ośmieszenia mnie w celu bronienia Ford'a świadczy jedynie o Pana mocy intelektualnej.
tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ecoboost


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.