Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-07-2020, 13:12   #1781
fido920
ford::average
 
Imię: Poluś
Zarejestrowany: 20-10-2019
Skąd: Wawa-Skarlandia
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.2 200KM
Rocznik: 2011
Postów: 146
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Hej koledzy.
Czy polecicie coś do Mondka mk4 tył+przód do 500 zł. Szczególnie interesuje mnie tryb parkingowy, auto stoi pod blokiem i paru gamoni poprzednią furę pokiereszowało...POproszę o około 5 propozycji...Może jakieś promocje macie ciekawe? W X-komie jest teraz jakiś kod rabatowy na wideorejestratory...
Teraz jest taka promocja:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
z kodem rabatowym kamerka jest za 419zł i dają kartę 32GB za 1 gr.
Tylną kamerkę i moduł zasilania trybu parkingowego trzeba dokupić...


Ostatnio edytowane przez fido920 ; 23-07-2020 o 15:11
fido920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2020, 16:24   #1782
Masterjam
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Warszawa
Model: VW T-Cross
Silnik: 1.0 115KM
Rocznik: 2019
Postów: 215
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Pytanie do posiadaczy 70mai pro bez moduły gps, czy przy zakładaniu do uchwytu nie ma takiego klasycznego "klik" ? Wydaje mi się że po całym dniu jakby "wyszła" o milimetry z uchwytu, normalne to ?
Masterjam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2020, 10:18   #1783
KugAR
ford::average
 
Avatar KugAR
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 20-03-2020
Skąd: Szczecin
Model: Fiesta mk7
Silnik: 1,4 ON
Rocznik: 2009
Postów: 66
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Jest kliknięcie i zaskakuje na swoje miejsce. Nie zauważyłem żeby się wysuwała. Do góry się wyjmuje to grawitacja też robi swoje żeby siedziała w uchwycie.
KugAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2020, 12:30   #1784
Fidel_2006
ford::amateur
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 30-09-2019
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 Ti-VCT 105KM
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Siema! Od jakiegoś czasu myślę o kupnie rejestratora do swojego Forda. Przejrzałem wątek i sporo osób poleca Viofo. Przeglądałem ich ofertę na wideorejestratory24 (bo chyba tylko tam to można kupić poza Allegro) i w sumie wszystko ok, ale nie do końca podoba mi się opcja klejenia tego do szyby i kondensator zamiast baterii.

Na stronie wpadłem jednak na coś takiego: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Miał ktoś jakieś doświadczenia? Zastanawiam się tym bardziej, że ostatnio kanał na YT, który czasem oglądam wrzucił jakąś recenzję i dał kod na 15% do użycia na ich stronie (krejzole15), więc wychodzi trochę ponad 4 stówki. Strona - prido.pl, sprawdzałem w koszyku działa. Zastanawiam się, ale na podstawie samej recki z YT to wiadomo... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Będę wdzięczny za jakiekolwiek info.
Fidel_2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2020, 15:14   #1785
kocur
ford::average
 
Avatar kocur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-10-2013
Skąd: Kraków
Model: RAV4 Hybrid
Silnik: 2.5
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

A to co wkleiłeś to chcesz tą przyssawką przykleić do podsufitki ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

99% kamerek jest przyklejana do szyby a jak nie chcesz na stałe to zawsze można kombinować z przejściówką na przyssawkę.

Kondensator jest dużo trwalszy więc jak masz w planie używać kamerkę kilka lat to na plus.
Zwykła bateria dłużej wytrzyma bez prądu ale też po jakimś czasie jej wydajność spadnie tak że bez kabla wytrzyma 10 sekund.

ps. Co to za różnica czy na krajowym portalu kupisz czy na chińskim? W sumie tylko czas oczekiwania obecnie może wkurzać.
__________________
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2020, 20:27   #1786
Pejotwroc
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-01-2011
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2008
Postów: 349
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Klejenie do szyby ma ten plus że nie masz takiego dużego dzyndzla z przyssawką. Plus za estetykę i trwałość. A przyssawka prędzej czy później ci się odklei. Miałem kamerkę z baterią. Po 2 latach trzyma tylko kilka sekund. I to bliżej 3 niż dziewięciu
Pejotwroc jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2020, 16:06   #1787
Fidel_2006
ford::amateur
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 30-09-2019
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 Ti-VCT 105KM
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Dzięki za odpowiedzi. Ostatecznie się zdecydowałem i kupiłem to i7pro. Głównie dlatego, że po prostu siadło mi wizualnie. Jakby ktoś miał jakieś pytania, to zapraszam na priv, bo na głównym wątku nie będę robił pierdzielniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fidel_2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2020, 16:31   #1788
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Ale o to tu chodzi właśnie, zamontuj, zrób foto jak siedzi, wrzuć - przyda się dla potomnych :-)
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2020, 11:43   #1789
TTrex
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-05-2020
Skąd: Mazowieckie
Model: Foka
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 190
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Hej trochę rozważałem 798 ale ostatecznie jakoś chyba jednak wybór padnie na Xblitz Dual.

Parametry to jedno ale ładować tyle kasy hmmm większość elektroniki dziś i tak składają Chiny. Kwestia by nie kupować wynalazków. Mio jest uznane ale płacić 3x więcej a xblitz już robi całkiem używalne rzeczy zapewne deko gorsze, dosłownie deko.

Różnice wydaj na choćby podpore części lędźwiowej kręgosłupa. A nie na coś co jeszcze kusi wybić szybę i ukraść.

Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 30-08-2020 o 04:53 Powód: Nie cytujemy całych postów.
TTrex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2020, 13:04   #1790
Ecoboostek
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2015
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 60
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Jestem posiadaczem od nieco ponad tygodnia zestawu ORLLO Dual 4K. Na razie kamerka jest w fazie testów. Póki co obsługa i ergonomia nie nastręcza większych problemów. Tylna kamerka na razie leży - niestety tył samochodu nie jest zbyt przyjazny dla montażu, improwizacje z kablem, zagłówkiem zakończyły się klapą, być może zawiozę auto do serwisu i wykorzystam ją jako kamerkę cofania (ma taką opcję).
Zdążyła się 3 razy zwiesić (trochę to budzi wątpliwości), ale szybkie resety pomagały.
Przyssawka bardzo dobrej jakości - liczba funkcji imponująca.
Kupiłem za nieco ponad 500 zł i uważam, że wystarczy - jakość obrazu uważam jest bardzo dobra, ale to subiektywna opinia, jeszcze będzie długo testowana, zanim wydam ostateczny werdykt.
Na marginesie - są liczne promocje, więc można wyrwać w cenie niższej niż sugerowana, więc dodatkowo zachęca to do zakupu.
Ecoboostek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.