Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|lubelska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-11-2018, 18:22   #1
SaTToMI
ford::amateur
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 05-01-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Sierra Xr4i
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 5
Domyślnie Mój Kundel // pomoc

Witam,
Już niedługo odbieram swojego bolida którego wyglądem pochwalę się później Mam do Was kilka pytań bo szukam odpowiedzi a co forum, czy strona to inne opinie, doradźcie jako użytkownicy.
Wszczepiony jest w niego Silnik 2.5 D 98 Rok z Anglika na wzmocnionym tylnym wałem na 6 szpilek.
No i tu raz:
Jak to rozstaw szpilek? Wał pochodzi z anglika maxi duża buda, chce wrzucić tam inne felgi niż stalowe i nie wiem w jakim rozmiarze szukać czy to jest 6x139,7 jak z frontery czy 6x170 jak z bliźniaka ?
No i tu dwa:
Chce wymienić olej i filtr żeby mieć spokój z dalszą eksploatacją. Jeździł na GM 10w-40 do diesla, lać taki dalej ? Jaki Filtr do tego?
No i tu trzy:
Jakieś sprawdzone laki? Najlepiej wielosezon, ale nie mocno terenowe żeby nie huczał jak odrzutowiec.
No i tu cztery:
Jestem aktualnie w Lublinie, czy macie, lub ktoś z Was jest z tego rewiru i może do niego zajrzeć i porobić mi te wszystkie wymiany.
Pięć:
Chce zrobić jeszcze ręczny, amortyzatory tył - części mam nowe. sama wymiana.

Jeżeli to złe miejsce albo napisałem tu gdzie nie powinienem to proszę o przeniesienie tematu. pozdrawiam.
SaTToMI jest online Raportuj zły post Edytuj/Usuń wiadomość

SaTToMI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.