Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-10-2022, 15:25   #1
m3ssi94
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 24-09-2021
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 6
Domyślnie Diagnostyka turbosprężarki Kraków

Witam, w moich Fordzie Focus Mk3 z 2011 1,6 150 KM (benzyna) po odpuszczeniu gazu słychać świst wydobywający się najprawdopodobniej z turbo. Po przeczytaniu forum wszystko wskazuje że jest to wina zaworu, który można wymienić. Mam ogromną prośbę aby ktoś polecił fachowca w okolicach Krakowa, który wykona diagnozę i w razie czego wymieni zawór w turbo. Być może ktoś z Państwa się zajmuje naprawą. Bo wiadomo że jak oddam do standardowego warsztatu to stwierdzą że albo trzeba kupić nową albo oddać do regeneracji po dużych kosztach. Być może regeneracja będzie potrzebna ale zależy mi na opinii uczciwego fachowca. Będę bardzo wdzięczny za polecenie.
Pozdrawiam serdecznie

Bump:

m3ssi94 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2022, 07:50   #2
damianisko5
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: małopolska/Kraków
Model: Focus MKI, Fiesta MK5
Silnik: 1,6/1,25
Rocznik: 2004/2000
Postów: 1,223
Domyślnie Odp: Diagnostyka turbosprężarki Kraków

W mojej okolicy jest warsztat zajmujący się naprawą turbo. Nie znam firmy i jej opinii. podaję adres, możesz o nich poczytać w necie, jeśli cokolwiek jest. Panmet, ul Podedworze, Piaski Wielkie, 100 metrów od kościoła przy ul. Cechowej, Kraków.

Ostatnio edytowane przez damianisko5 ; 09-10-2022 o 07:54
damianisko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2022, 08:40   #3
m3ssi94
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 24-09-2021
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 6
Domyślnie Odp: Diagnostyka turbosprężarki Kraków

Dzięki wielkie za pierwsze polecenie. Poczekam jeszcze na więcej propozycji od innych forumowiczów i będę działał.
m3ssi94 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2022, 08:10   #4
damianisko5
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: małopolska/Kraków
Model: Focus MKI, Fiesta MK5
Silnik: 1,6/1,25
Rocznik: 2004/2000
Postów: 1,223
Domyślnie Odp: Diagnostyka turbosprężarki Kraków

I daj znać co ustaliłeś/znalazłeś i czy Firma zajmuje się tym, czym się reklamuje.
damianisko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2023, 19:44   #5
m3ssi94
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 24-09-2021
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 6
Domyślnie Odp: Diagnostyka turbosprężarki Kraków

Cytat:
Napisał damianisko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I daj znać co ustaliłeś/znalazłeś i czy Firma zajmuje się tym, czym się reklamuje.
Bardzo przepraszam że nie odpisałem, wszystko przez fakt że turbo po sprawdzeniu okazało się w dobrym stanie a winny był jedynie zawór. Przez swoją głupotę zapomniałem o tym temacie

Bump:
Cytat:
Napisał damianisko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I daj znać co ustaliłeś/znalazłeś i czy Firma zajmuje się tym, czym się reklamuje.
Ostatecznie nie byłem w tym serwisie
m3ssi94 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.