Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-08-2015, 17:12   #1
Adas095
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 03-02-2015
Skąd: Chorzów
Model: focus mk2
Silnik: 1.4
Rocznik: 2006
Postów: 1
Question Wejście AUX - brak kabla

Witam. To mój pierwszy post tak więc traktujcie mnie ulgowo jak napisze jakieś bzdury Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam Focusa z 2006 roku w wersji SILVER. Na radiu 6000CD mam przycisk AUX. Znalazłem już na forum instrukcję, gdzie wyjmując schowek widzimy dwa zlepione kabelki. Pogrzebałem trochę przy mojej Foczce i znalazłem tam tylko jeden kabelek 8-pinowy, a 4-pinowego, którego da się podłączyć do wtyczki AUX w schowku brak. Jakieś rady? Jest szansa, że znajduje się on w innym miejscu? Albo chociaż jak nazywa się te 4-pinowe gniazdo żebym sam mógł zrobić ten kabelek. Wielkie dzięki za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Adas095 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2015, 22:06   #2
yogibp
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-05-2013
Model: S-Max MK2 | Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCi biturbo | 2.0TDCi
Rocznik: 2015 XI 2009 X
Postów: 62
Domyślnie Odp: Wejście AUX - brak kabla

Hej,
U mnie jest podobnie. Ja znalazłem obok tej zalepionej kostki kolejne 3 kable które są jakby obcięte z kostki. Drut nie zakończony niczym.
W weekend wyjmę radio i zobaczę czy mam wiązkę kabli wpiętą w radio. Jeśli tak to sam dolutuje gniazdo, jeśli nie to kupie cały kabel.
U mnie dodatkowo jest zestaw głośno mówiący Noki - możliwe, że coś jest tam podpięte.
Sprawdź u siebie czy też nie masz trzech kabli bez kostki.
yogibp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aux , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.