Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-01-2019, 15:17   #1
Kazer
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-10-2016
Model: Focus
Silnik: 1.4
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Dobrze wyposażony samochód z Polskiego salonu

Witam !
Szukam sobie spokojnie samochodu ( ogłoszenia przeglądam tak z pół roku : D ), za bardzo mi się nie spieszy bo mam czym jeździć ale bym chętnie zmienił na coś nowszego. Szukam focus mk3 po lifcie z silnikiem 1.5 ecoboost 150KM lub diesel 2.0 150KM druga opcja to mondeo mk4 z końca produkcji 2.0 diesel 163KM. Problem jest taki że lubię "pierdoły", i chciałbym samochód który ma bardzo dobre wyposażenie (Czujniki BLIS, kamery, ACS, Lane keep, ACS, ksenony - z powodu doświetlania zakrętów, keyless) i przeglądając ogłoszenia nie ma takich samochodów z Polskich salonów. Od handlarza bym nie chciał - wiem że ceny w Niemczech są takie same jak w Polsce i samochód musiał być po jakimś uderzeniu/cofnięty aby opłacało mu się ściągnąć. Szukam samochodu z manualną skrzynią biegów - przy przebiegu 150k km+ jakoś boję się tych automatycznych(za drogie w naprawie), a dodatkowo będzie trudniej sprzedać go za 5 lat z przebiegiem pod 300k km. Obstawiam że nie tylko ja mam/miałem taką "rozkminę", co Wy zrobiliście? Może sprowadzaliście na zamówienie(w całości, płacąc tyle samo co by kosztował taki z Polskiego salonu + opłaty) ? Może stwierdziliście że nie ma sensu się tak z tym bawić i kupiliście to co było dostępne, sprawdzając tylko czy nie był skasowany i przymykaliście oko że czegoś Wam brakuje(przecież to tylko samochód, i zawsze można go zmienić) ? Zapraszam do dyskusji : ).

Kazer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2019, 15:39   #2
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Dobrze wyposażony samochód z Polskiego salonu

Dobre auto z dobrym wyposażeniem to i dobra cena. Cuda to w Płocku, Gnieźnie i wielu innych miejscach. Drogi są różne. Osobiście zawsze wolałem jechać po auto do DE. Sam szukałem, sam kupowałem i tylko do siebie mogę mieć pretensje / ale nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. / . Cenowo nie wychodzi, aż tak różowo, ale łatwiej o wyposażenie, rocznik , czasem kolor jeśli to dla kogoś jest ważne. Gdy kupowałem to podobne egzemplarze w PL z salonu używane/sprawdzone wychodziły około 15-17 tys drożej niż sprowadzony i opłacony z DE. Generalnie to zawsze jest dużo puzzli do poskładania na wymarzone auto i zawsze dwa problemy. Pieniądze i wygórowane oczekiwania. Czasem trzeba sobie zdać sprawę z faktu że się nie da ,lub skierować swoje oczy na Płock, Gniezno itd .
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2019, 18:02   #3
ravl1
ford::beginner
 
Avatar ravl1
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 24-02-2009
Skąd: Kielce
Model: Kuga St-Line
Silnik: 2.0 TDCI 180 PS AWD
Rocznik: 2019
Postów: 44
Domyślnie Odp: Dobrze wyposażony samochód z Polskiego salonu

Cześć Kazer
Być może będę miał dla ciebie idealne auto do zaoferowania. Mam C-maxa 1,6 Ecoboost z września 2014 w wersji Titanium. Kupiony w Krakowskim salonie. Oprócz nawigacji i tylnej klapy unoszonej elektrycznie ma chyba wszystko. Ma nawet ogrzewanie postojowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Aktualny przebieg to coś około 83000. Jak będziesz zainteresowany to prześlę ci link do zdjęć które robiłem w wakacje - lepiej się prezentuje. Teraz w zimę nie ma tego efektu. No i najważniejsza sprawa ewentualna sprzedaż to czerwiec tego roku.
Dołączam link do dropboxa, gdzie umieszczone są zdjęcia zrobione latem zeszłego roku. Może komuś się spodoba :-)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez ravl1 ; 23-01-2019 o 20:34 Powód: zdjęcia
ravl1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2019, 19:01   #4
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dobrze wyposażony samochód z Polskiego salonu

no i po temacie... chyba
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.