Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-06-2009, 14:39   #11
Thomas_81
ford::average
 
Avatar Thomas_81
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 31-12-2008
Skąd: wziąć na piwo
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCi 115KM 6-speed
Rocznik: 2004
Postów: 50
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

kiedyś widziałem program w tv na ten temat
kilku kolesi zrzuciło się i kupili .... ładę samarę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pojechali na hamownie pomierzyć co i jak, zalali jakiś ceramizer czy coś w tym stylu, postępowali oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta, po przejechaniu chyba kilku tyś pojechali ponownie na hamownie, i co ....... i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
więc postanowili pójść na całość, więc jak zapewniał producent po zastosowaniu tego specyfiku można jeździć bez oleju, więc go ... zlali, i pojechali niestety nie zajechali zbyt daleko, po ok 50 km silnik się zatarł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

nie była to żadna komercja (tak mi się wydaje) po prostu kilku ciekawych kolesi postanowiło przetestować specyfik, ale i tak wybór pozostawiam innym - ja nie leje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Thomas_81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2009, 14:55   #12
rad99
ford::advanced
 
Avatar rad99
 
Zarejestrowany: 14-10-2008
Skąd: kołobrzeg
Model: mondeo
Silnik: 2.0lpg 2.0tdci
Rocznik: 1995 2004 2009
Postów: 467
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

podawałem ten link w takim temacie ale podam ponownie, miłej lektury..[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
rad99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2009, 15:46   #13
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

przytoczę cytat

Cytat:
Jednym słowem preparat zastępuje wszystko, krawaty wiąze i usówa ciąże.
i wszystko jasneeee....

"co powie Ryybaaa" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2009, 14:59   #14
fordzik82
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-06-2009
Model: ford mondeo
Silnik: 1.8 TDI
Rocznik: 1997
Postów: 2
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

Witam,

Dzięki za odpowiedzi, ale mam pytanie do Cobretti i Rad99. Próbowaliście Modyfikatora, czy po prostu z natury jesteście sceptykami?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Są jednak na różnych forum posty ludzi zadowolonych po wlaniu Modyfikatora. A i nie wiem, czy widzieliście na utube relację z Rajdu ELmot? Nawet rajdowcy wlewają...[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam
fordzik82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2009, 15:17   #15
Thomas_81
ford::average
 
Avatar Thomas_81
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 31-12-2008
Skąd: wziąć na piwo
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCi 115KM 6-speed
Rocznik: 2004
Postów: 50
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

Cytat:
Napisał fordzik82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet rajdowcy wlewają.
jeśli można spytać jak doszedłeś do takiego wniosku, to że na samochodzie jest naklejka wcale nie znaczy że muszą go stosować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
generalnie w samochodach wyczynowych na pewno stosowane są różnego rodzaju "ulepszacze" ale daję głowę że nie takie za 50 zł na allegro
Thomas_81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2009, 15:27   #16
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
W zimę co tankowanie leję jak zalecają 50ml, teraz co drugie tankowanie. I silnik pracuje ciszej, nie jest to moje subiektywne odczucie, polecił go na forum Heko i tak zrobiłem, zakupiłem go i używam i jestem bardzo z niego zadowolony (oczywiście z dodatku).
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2009, 15:39   #17
rad99
ford::advanced
 
Avatar rad99
 
Zarejestrowany: 14-10-2008
Skąd: kołobrzeg
Model: mondeo
Silnik: 2.0lpg 2.0tdci
Rocznik: 1995 2004 2009
Postów: 467
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

są również posty tych którzy wycieli katalizator i twierdzą że auto lepiej jeździ, są koledzy którzy leją do ropy mixol, niektórzy polecają te sposoby inni nie chcą o tym słyszeć, chcesz lać to lej, czytałeś dokładnie temat do którego podałem odnośnik? wydaje mi się że chyba nie, bo wypowiada się tam facet który testował ten specyfik dla reklamy i nie podaje żadnej pozytywnej opinii, a na marginesie masz forda czy vw?
rad99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2009, 16:14   #18
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

Cytat:
Napisał 12345mario Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
W zimę co tankowanie leję jak zalecają 50ml, teraz co drugie tankowanie. I silnik pracuje ciszej, nie jest to moje subiektywne odczucie, polecił go na forum Heko i tak zrobiłem, zakupiłem go i używam i jestem bardzo z niego zadowolony (oczywiście z dodatku).
Czujesz jakaś różnice?
Koleś na allegro pisze "wzrost mocy do 17%" to jakiś żart chyba ^^?
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2009, 17:04   #19
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czujesz jakaś różnice?
Koleś na allegro pisze "wzrost mocy do 17%" to jakiś żart chyba ^^?
...no pewnie że żart...ale to i tak jeden z najlepszych dodatków do diesla...na hamowni wykazywał jakieś 3% przyrostu mocy...ale tak naprawdę ciężko sprawdzić
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2009, 17:11   #20
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Modyfikator plus

Na samochodzie również była reklama kondomów.Znaczy ,że co zatrzymują się po drodze na małe co nieco.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.