Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-07-2020, 21:59   #711
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Zobaczcie sobie na konfigurator Fiesty na stronie Forda. Titanium zawsze felgi 16" w standardzie, w 2020 zmienili na 15". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Cena w górę, wyposażenie w dół. Brawo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba że to jakiś błąd (cennika jak zwykle brak), ale w niemieckim cenniku jest to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2020, 11:22   #712
rydzadam
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 09-11-2014
Skąd: Kaszuby
Model: Fiesta Active
Silnik: 1,0 Ecoboost 140 KM
Rocznik: 2019
Postów: 67
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobaczcie sobie na konfigurator Fiesty na stronie Forda. Titanium zawsze felgi 16" w standardzie, w 2020 zmienili na 15". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Cena w górę, wyposażenie w dół. Brawo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba że to jakiś błąd (cennika jak zwykle brak), ale w niemieckim cenniku jest to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może downsizing dotyczy także felg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rydzadam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2020, 12:13   #713
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

I pewnie jakies opony eco. W sumie to musza sobie odbic koszty nowych reflektorow z ledami w mijania

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2020, 16:37   #714
bartek1013
ford::amateur
 
Imię: bart
Zarejestrowany: 18-08-2020
Skąd: nysa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 2
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Witam,
na wstępie dodam że przewertowałem wątek. Jestem na etapie rekonesansu, jeżeli chodzi o wybór samochodu. Po wielu miesiącach i oglądania "rodzynków" z otomo... stwierdziłem że wezmę salonówkę więc wybór padł na Fiestę. Mam do Was kilka pytań, za każdą merytoryczną odpowiedź będę wdzięczny.

1. Jaką wybralibyście wersję mając do wyboru Active/St Line? Poza zwiększonym prześwitem i kilka kg więcej na rzecz Activa większej różnicy chyba między nimi nie ma? Dodam tylko, że auto użytkowane będzie użytkowane na co dzień w dużym mieście.
2. Jeden ze znajomych mi ziomków, twierdzi że w przypadku EB warto Skrócić interwał wymiany oleju do 8000/9000 km, nie uważacie że to trochę szybko? Oczywiście nie jestem pazerny, tylko zastanawiam się czy zbyt częste wymiany też nie będą miały jakiegoś ujemnego wpływu. Auto docelowo będzie docelowo robić między 11 a 14 tysiaków rocznie.
3. Skonfigurowałem sobie auto, dodałem lampy, lakier, lotkę i system automatycznego zamykania lusterek. Do tej pory najniższa, telefoniczna oferta jednego z salonów to 71300, zastanawiam się na ile jest to atrakcyjna cena. Macie jakieś doświadczenia, jeżeli chodzi o negocjacje? Koniec roku chyba nie ma zbyt wielkiego przełożenia na upusty w przypadku aut na zamówienie?

to póki co tyle, za każda odpowiedź dzięki wielkie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartek1013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2020, 16:45   #715
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

ST-Line jest sztywniejsza od Active i niżej się siedzi. To są dwa różne auta.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2020, 21:02   #716
jacky-x
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 13-03-2018
Skąd: Piekary Śl
Model: Fiesta Active2
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2019
Postów: 6
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Tak jak napisał @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (ma ST-line a ja Active2) to sa jakby nie patrzeć na podobieństwa jednak inne autka.
Tak z pamięci kilka różnic Activa:
- Rozstaw kół +1cm
- Wyższy prześwit
- Przełącznik na śliska nawierzchnię
- Dodatkowa osłona układu napędowego
- Dodatkowe osłony nadwozia
- Osłona aluminiowa progu
- Inne zawieszenie (miększe)
- HYDRAULICZNE TŁUMIKI ODBICIA !
- Róznice designierskie itd
Obie sa kierowane do innej grupy odbiorców. St-lainowcy raczej stronia od Activa i odwrotnie. Ja wstępnie przymierzałem sie do titanium, ale czekałem specjalnie na Activa bo wg zapowiedzi to była raczej moja bajka i jak się okazało zapowiedzi mnie nie zawiodły i od ponad roku jestem szczęsliwym jej posiadaczem, ale nikomu bym nie sugerował co wybrać bo jak podkresliłem to zależy od preferencji i powiem oba sa bardzo fajne, ale wybrac trzeba jedna dla siebie i swoich preferencji. Pozdr
jacky-x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2020, 13:54   #717
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

A co do rabatu, jak dostaniesz w granicach 18% na auto pod zamówienie lub 20% na auto z placu to bierz. Więcej raczej będzie ciężko.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2020, 16:42   #718
bartek1013
ford::amateur
 
Imię: bart
Zarejestrowany: 18-08-2020
Skąd: nysa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 2
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Mimo wszystko bardziej podoba mi się ST i chyba zdecyduje się na tą wersję. W opcjach widziałem, że można zamówić felgi 18-stki, które trochę mnie kuszą ale przy usztywnionym zawieszeniu i dużym kole obawiam się o swoje uzębienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartek1013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2020, 16:49   #719
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

17 od st-line są ładne i naprawdę wystarczające. I tak gumy za wiele nie zostaje.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2020, 19:07   #720
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał bartek1013 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mimo wszystko bardziej podoba mi się ST i chyba zdecyduje się na tą wersję. W opcjach widziałem, że można zamówić felgi 18-stki, które trochę mnie kuszą ale przy usztywnionym zawieszeniu i dużym kole obawiam się o swoje uzębienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ST czy ST-Line?
18" to już plomby będą wypadać. 17" wystarcza.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.