Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-04-2020, 19:54   #501
FUSION 2014
ford::average
 
Avatar FUSION 2014
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 22-10-2016
Skąd: LB/WLS
Model: Fusion SE
Silnik: 1.5 ecoboost 130KW
Rocznik: 2014
Postów: 127
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Niestety kolego nie miałem takiego problemu jak twój i ciężko jest mi coś więcej w tej kwestii doradzić. Może ktoś z kolegów z czymś takim się spotkał i tobie pomoże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

FUSION 2014 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 10:24   #502
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Mialem tak kiedyś przy zabawach na stole. Z tego co pamiętam pomogło cofnięcie softu i ponowna instalacja 3.10.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:00   #503
sychie
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2019
Model: Fusion
Silnik: PHEV
Rocznik: 2016
Postów: 43
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

hmmm tylko żeby cofnąć się softem potrzebuje przerobiony plik autoinstall również? ma ktoś może kopie takiego pliku i może udostępnić?

bo link z początku tematu odnośnie cofnięcia aktualizacji wygasł, a gdy chce wrzucić aktualizację teraz mam coś takiego jak w poście poniżej:

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
macie taki komunikat ?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez sychie ; 11-04-2020 o 11:07
sychie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:12   #504
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mialem tak kiedyś przy zabawach na stole. ...
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Z tego co ja pamiętam na podobny przypadek, to wystarczy wykonać ponowną kalibrację dotyku. Jedyny problem to prawidłowe "trafianie palcem po przekątnej"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tzn. trzeba ocenić gdzie może być "wirtualny" klawisz do naciśnięcia w stosunku do tego, co widać na ekranie. Ze 2 razy w historii mi się to udało...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:16   #505
sychie
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2019
Model: Fusion
Silnik: PHEV
Rocznik: 2016
Postów: 43
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

hmmm no ok, tylko że i tak jak klikne np. tam gdzie sa ustawienia to mi wyskakuje : search for sync... wiec soft i tak się rozjechał... cofnięcie softem i wgranie nowego nie naprawi tego?

Ostatnio edytowane przez sychie ; 11-04-2020 o 16:32
sychie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:37   #506
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Cytat:
Napisał sychie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...search for sync... .
.. nie mogłem trafić na tą kalibrację ekranu.
1) Pierwsze słyszę o takim komunikacie...
2) Nic nie poradzę - trzeba mieć trochę wyobraźni przestrzennej i cierpliwości. Nic więcej.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:44   #507
sychie
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2019
Model: Fusion
Silnik: PHEV
Rocznik: 2016
Postów: 43
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

zgadza się, taki komunikat jest jak gdzieś kliknę w ekran... to wyskakuje search for sync i prosi o kontakt z dealerem. więc dlatego myślałem aby cofnąć się do starszej wersji i później wgrać jeszcze raz z linku od Ciebie.

to wiem że muszę trafić w odpowiednią pozycje, i ok ale bardziej mi chodzi czy pamiętasz pod którym parametrem kryję się kalibracja ekranu.
sychie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:47   #508
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Z tego co ja pamiętam na podobny przypadek, to wystarczy wykonać ponowną kalibrację dotyku. Jedyny problem to prawidłowe "trafianie palcem po przekątnej"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tzn. trzeba ocenić gdzie może być "wirtualny" klawisz do naciśnięcia w stosunku do tego, co widać na ekranie. Ze 2 razy w historii mi się to udało...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No widzisz, niby lat masz więcej ale pamięć lepsza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2020, 17:58   #509
JARASMAN
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-10-2013
Model: Ford Fusion
Silnik: Hybrid Energy Plug in
Rocznik: 2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Cześć
Mam Fusiona 2015 z SYNC2 3.10 16180 wersja usa.
Jak próbuję instalować pakiet językowy Europejski: EA5T-14F497-CF_64704 lub cały SYNC:

Gen2v310build16180updatepackageEULangpack3

dostaję taką informację zaraz po uruchomieniu instalatora:

"Invalid or Unsignet File
Your package may have corrupted, the package signature may have failed or the signature may have been revoked."

Ktoś miał coś podobnego?
pendrive 32gb, fat32

Dzięki
JARASMAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2020, 18:30   #510
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Cytat:
Napisał JARASMAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Ktoś miał coś podobnego?...
Ze 150 Twoich poprzedników, którzy już o to pytali na forum...
Co prawda żaden z nich nie był aż tak pomysłowy by mieć nadzieję, że zdoła jakoś wgrać pojedynczy pakiet...
Sync2 dość dokładnie Ci wytłumaczył powód, dla którego jest to niemądry pomysł.
Co do reszty - cofnąć się w temacie i poczytać. Chyba, że kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] będzie bardziej litościwy i n-ty raz napisze to samo...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie się nie chce.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.