Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-03-2020, 20:33   #11
Kamykkamil16
ford::average
 
Avatar Kamykkamil16
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-04-2016
Skąd: Kołobrzeg
Model: Tourneo connect , Transit Mk7
Silnik: C-1.8tdci 90km Powerbox 130, T-2.2 TDCI 130kW GLX
Rocznik: Connect 2005, Transit 2006->
Postów: 86
Domyślnie Odp: Motaż komputera pokładowego

piszę tyle razy że do przeróbki komputera pokładowego w MK7 są potrzebne zegary z nich jest całe oprogramowanie komputera pokładowego posiadam dwie wersje zegarów z komputerem jeśli ktoś potrzebuje przedliftowe i poliftowe dodatkowo manetka oraz kierownica z przyciskami lub same przyciski i czasem wyżłobić miejsce na przyciski dodatkowo psi powyżej ca

Bump: MK7 każdą jedną da radę przerobić a komputer pokładowy jak ktoś ma problem to SMS 660 102 253 lub dzwonić tylko rozsądnych godzinach to podpowiem i pomogę

Kamykkamil16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2020, 14:43   #12
malinll0033
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 24-10-2019
Skąd: Poznań
Model: Transit Connect + Camper Transit
Silnik: 1,6T EB 150 KM+ 2,2 TDCI 110KM + 20%LPG
Rocznik: 2015 +2008(buda 1988)
Postów: 17
Domyślnie Odp: Motaż komputera pokładowego

Cytat:
Napisał Kamykkamil16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piszę tyle razy że do przeróbki komputera pokładowego w MK7 są potrzebne zegary z nich jest całe oprogramowanie komputera pokładowego posiadam dwie wersje zegarów z komputerem jeśli ktoś potrzebuje przedliftowe i poliftowe dodatkowo manetka oraz kierownica z przyciskami lub same przyciski i czasem wyżłobić miejsce na przyciski dodatkowo psi powyżej ca

Bump: MK7 każdą jedną da radę przerobić a komputer pokładowy jak ktoś ma problem to SMS 660 102 253 lub dzwonić tylko rozsądnych godzinach to podpowiem i pomogę
Witam próbowałem się kontaktować sms lub dzwoniąc na ww numer, aby kupić zegary i manetkę mam z 2008 roku i nie mogę się dodzwonić numer nie aktywny. Proszę o kontakt.
malinll0033 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2020, 00:58   #13
wiza
ford::amateur
 
Imię: WIESIEK
Zarejestrowany: 22-05-2020
Skąd: PIOTRKOW TRYBUNALSKI
Model: FORD
Silnik: 2400
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: Motaż komputera pokładowego

Cześć!
Mam Transita 2011 z tempomatem, sterowaniem radiem, prostą manetką migaczy i dwoma przyciskami pręcikowymi w tablicy zegarów - komu i ile muszę zapłacić za wersję z interaktywną manetką i deską z komputerem?

Przy okazji kto się podejmie instalacji dwóch ustawień silnika - na wersję otwartą i na taką maksymalnie 120km/h? Przełączaną na ukryty przycisk - samochód jest czasami
pożyczany.

No i ostatnie drobiazgi, szukam uszczelek do drzwi kierowcy, pasażera i bocznych suwanych. Miło by było dopaść gdzieś pokrętło klimatyzacji tył na panelu tylnym.

Ostatnio edytowane przez wiza ; 22-05-2020 o 01:05
wiza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2020, 19:29   #14
Kamykkamil16
ford::average
 
Avatar Kamykkamil16
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-04-2016
Skąd: Kołobrzeg
Model: Tourneo connect , Transit Mk7
Silnik: C-1.8tdci 90km Powerbox 130, T-2.2 TDCI 130kW GLX
Rocznik: Connect 2005, Transit 2006->
Postów: 86
Domyślnie Odp: Motaż komputera pokładowego

Witam
Jak coś chcecie ode mnie to proszę o SMS o treści cześć jestem z forum bla bla bla to ja wtedy jak nie odpiszę to dzwonię na dany numer bo tak naprawdę prowadzę firmę w całkiem innym kierunku a Ford jako auto i automatyka związana z nim to jest bardziej pasja.

Bump: A teraz po kolei numer jest aktywny tylko jak dobrze wiecie nie zawsze człowiek jest pod telefonem lub w zasięgu taka praca. Dlatego forma SMS jest tutaj jak najbardziej wskazana oddzwonię w wolnej chwili.
zegary posiadam i liftowe i przedliftowe tak ale muszę wiedzieć jakie macie bsi oraz czy to wersja przednionapędowe czy tylnia.
A jeśli ktoś coś potrzebuje typowo do transita do wersja MK7 to od razu w SMS proszę o konkretne informacje czego potrzebujecie i co chcecie zrobić.
Kamykkamil16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.