Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-04-2009, 22:45   #11
rufik
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Łódź
Model: S-Max MK II
Silnik: 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 353
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Myślicie, że na dzień dzisiejszy warto jechać do Niemiec i szukać Foki? Tutaj w okolicach Łodzi jest straszna posucha...

rufik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 01:49   #12
Pietron
ford::average
 
Avatar Pietron
 
Zarejestrowany: 10-03-2007
Skąd: Żary / Berlin
Model: Kia Pregio
Silnik: 2500TCI
Rocznik: 2003
Postów: 61
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Witaj! Mam siostrę w Berlinie wiec coś może mogę pomóc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Napisz na pw może w czymś pomogę.
Pozdrawiam!
Pietron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 07:52   #13
Cien77
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-02-2009
Model: Focus I i II; Fiesta; Mazda Tribute aka Ford Escape, Maveric
Silnik: 2,0 ZETEC; 1,6 ZETEC i 1,6 Ti-VCT; ecoboost 1.0 100KM
Rocznik: 2003, 2004, 2008 i 2014
Postów: 189
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Kolega kupił kilka samochodów tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Załatwiają wszystkie formalności.
ale za dużo Focusów to nie mają.
Cien77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 08:23   #14
Daro26
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-06-2008
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 499
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Powiem wam tak, że byłem szukać focus w Niemczech , a dokładnie w Hamburgu. I powiem tyle, że teraz jest bardzo trudno. Auta w Niemczech raczej się skończyły, komisy są najczęsciej poustawiane przez Polaków. Jak trafia się fajne auto to dają cynk i przyjeżdza ktoś po nie i tyle.

A po za tym jest masa Turków i innych z nowych karjów UE, biorą wszystko co ma 4 koła. Tam zostały tylko auta drogie, pasaty które ani Polacy, a ani Turcy nie kupuj bo ich nie stać.

Naprawdę warto dać pare zl więcej, ale zaoszczędzić sobie nerów i kosztów i kupic w polsce od dobrego źródła który te kontakty ma. Oczywiście jest mobile.de i tam można znaleść fajne oferty. Tylko uważajcie na kolesia, było o tym już głośno. Wyswiał bardzo tanie fury, i wysyłał jak się do niego wysalo maila, że jest żołniezem i musi sprzedać szybko auto, i żeby zaarezerować trzeba wpłacić mu zaliczkę. Podobno sporo osób dało się na to złapać.

JA byłem 4 dni w Hamburgu, naszczęscie mam tam znajomych, wiec koszty spania odeszły. Ale straciłem na paliwo i itp. A druga sprawa to, że przy takim koszcie euro jak teraz raczej się i tak nie opłaca kupować.
Daro26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 09:26   #15
rufik
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Łódź
Model: S-Max MK II
Silnik: 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 353
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

No właśnie, jest nieco słabiej. Głupio pojechać, wydać kasę na podróż i wrócić z niczym. Liczę na fokę II z 2005 rocznika, nawet nie chodzi mi o cenę okazyjną czy coś - raczej chcę zakupić auto, które nie było "robione" pod sprzedaż, chce wiedzieć po prostu co kupuje.

Może takie auta w granicach 6500E nie są tak masowo wykupowane, co? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
rufik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 16:01   #16
ciaptak
ford::average
 
Avatar ciaptak
 
Zarejestrowany: 06-08-2008
Skąd: Konin/Poznań
Model: [Mk1] Focus 3d
Silnik: 1.8tddi 90Km
Rocznik: 10.2003
Postów: 71
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Powiem ci tak, jak podliczysz wszystkie koszty dodatkowe, to wiele nie ugrasz. W Polsce też d a się znaleść dobre autko. Trzeba tylko trochę poszukać i nie odrzucać na dzień dobry samochodów które miało jakieś drobne przygody. Wolę autko od gościa który mi nie ściemnia że wszystko jest cacy a przy oględzinach wychodzi że bity ze wszystkich stron. Sam kupiłem w Polsce, samochód lekko puknięty w prawy przód. 5 lat temu zrobiony i jeździ bez problemu, po kupnie musiałem polakierować 3 elementy bo były przygody parkingowe. Teraz niedawno znowu ktoś mi przerysował prawy bokGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Przy sprzedaży nie mam zamiaru tego ukrywać, mam zdjęcia jak co wyglądało przed malowaniem. Mam nadzieję, że nie okaże się że byłem naiwny. Pozdrawiam
ciaptak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 21:49   #17
Craft12
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-08-2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Kilka Adresów w Berlinie.
Duże place aut ściąganych z calej UE. Auta sprzedawane przez Cyganów i Tórków wiec trzeba się znać.
Można trafić perełke a można sie nadziać. trzeba się targować wiekszość to analfabeci i nie ufać im bo jeśli chodzi o auta to cwaniaki. Znajomy często jest w Berlinie to czasem wyciągnie tam nieałe auto ale trzeba trafić.
Mieli pięknego VW Pasata kombi z 2000 niebieski roku, w skórze nawet obicia drzwi skórzane pod kolor karoserii częsciowo licowanej ma fotelach, wszystko lux na liczniku 102.000 km blacha ok, czyściutki , fotelik nie wytarty za mocno, no nie było sie do czego przyczepić poza silnikiem i wycieraczką pod nogami kierowcy, była mocno wytarta. Byłem z wójkiem stary wyga, zna się na autach i nie pasował mu silnik ogólnym zuzyciem zwnetrznym do reszty auta. Zaczeliśmy się przyglądać dokładniej, oczysiście nie było żadnych papierów poza standardową instrukcją obsługi po niemiecku. Ale ciołki nie zauważyli paragonu, takiego jak z kasy fiskalnej z serwisu, na nim były wymienione części i aktualny przebeg z 3 miesiecy wstecz. Auto miało 390000 przejechane a te ciołki cofneli na 100000...

Pierwsza jest ulica, potem dzielnica miasta, Miasto, poniżej współżędne geograficzne.
W takim formacie mam zapisane te adresy w nawigacji.

UllsteinstraBe, Mariendorf, Berlin - komis 1
52N27'09.86" 13E23'21.55"

Tempelhofer Weg, Britz, berlin - komis 2
52N27'27.72" 13E25'28.02"

TeilestraBe, Tempelhof, berlin - komis 3
52N27'32.32" 13E24'09.93"

Schoneberg, berlin - komis 4
52N29'33.64'' 13E22'16.10''
Craft12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.