Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-11-2014, 18:57   #1
van81
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-09-2004
Skąd: Warszawa Wesoła
Model: Fiesta mk1
Silnik: S 1300
Rocznik: 1980
Postów: 11
Thumbs down www.sklepopon.com - NIE POLECAM

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a także [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czyli ta sama firma Point S Nowakowski & Szymański

NIE POLECAM
Niestety ale firma mająca klienta daleko za zyskiem. Wolą wydać pieniądze na zwodzenie klienta niż podejść do sprawy rzetelnie bo przecież każdy grosz nawet za towar wadliwy się liczy.

Krótka charakterystyka problemu dotyczącego reklamacji, pewnie gdyby nie ona nie było by całego zamieszania.
Towar wybrany, zamówiony, dostarczony. Opony NEXEN WG2 235/45/17
Opony założone w dwóch różnych serwisach gumiarskich, felgi dodatkowo na wszelki wypadek dane do prostowania. Niestety opony są tak kwadratowe że nie da się na nich jechać więcej jak 80km/h.
Formularze, odesłanie(nie poinformowali oczywiście na czyj koszt)i ich werdykt że jedna jest rzeczywiście uszkodzona a trzy pozostałe dobre. Niestety trzeba być slepym żeby nie zauważyć "siadnięcia" opony na normalnej wyważarce, ich natomiast maszyna(podobno Hunter GSP9300) stwierdza że się nadają. Mogą wymienić ferelną na nową i odesłać albo odesłać do producenta(made in Korea) ale do Niemiec na eksperyzę i jak się okaże że reklamacja nie zasadna to : kolejne kłamstwo odsyłają na mój koszt(bardzo wysoki) oraz mam czekać parę tygodni(jakby ich żadne terminy nie obowiązywały)
Niestety kupiłem na firmę co utrudnia mi dochodzenie swoich praw.

Jeszcze ich ten wpis na stronie: Nam możesz zaufać

__________________
Sporo było fordów i są nadal
van81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2014, 17:23   #2
p_suchy
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2014
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: Ford Focus Titanium Kombi
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 0
Domyślnie Odp: www.sklepopon.com - NIE POLECAM

Potwierdzam negatywną opinię!!! Przyłączam się!!!

Nie dla takich sklepów, takiej obsługi (braku jej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
p_suchy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
opony



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.