Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|warmińsko-mazurska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2011, 10:58   #21
Savage78
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2010
Skąd: Olsztyn - Ełk
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI 100KM
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

Widzę że do chwili kiedy ktoś nie rzuci konkretnego dnia i godziny to jest tylko przerzucanie odpowiedzialności na innych z pytaniem: no to kiedy? no to kiedy? , co proponujecie? itp ....

Savage78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2011, 13:33   #22
AdamGaL
ford::average
 
Avatar AdamGaL
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: NOL
Model: Mondeo
Silnik: DI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 173
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

Cytat:
Napisał Savage78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę że do chwili kiedy ktoś nie rzuci konkretnego dnia i godziny to jest tylko przerzucanie odpowiedzialności na innych z pytaniem: no to kiedy? no to kiedy? , co proponujecie? itp ....
dokładnie, a jak cos sie napisze że brak organizacji jest to odrazu wielkie halo :/
__________________
STRONGman
cztery osiemnastki....
AdamGaL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2011, 22:34   #23
Leszczu
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

Witam ponownie...
Nie wiem czemu ale nie mogłem się zalogowac na stare konto (greenbooy) to więc nowe konto trza było zrobic. Długo mnie tu nie było ale to przez pracę... tachografy taksometry i nic więcej ale już nie pracuje (na szczeście xD).
Czytam czytam i proponuję: przyszły tydzień niedziela (13go) godzina 18 parking carefur (czy jak to sie tam pisze). Można się z focusami umówic, moge popisac na forum i ustawic sie wiekszą ekipą. A ruszyc coś trzeba nie ma rady xD
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2011, 07:35   #24
tomek3105
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 20-01-2010
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: Diesel
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

nie lepiej w ta sroda?? ustalmy konkretny termin i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomek3105 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2011, 12:44   #25
Leszczu
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

Cytat:
Napisał tomek3105 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie lepiej w ta sroda?? ustalmy konkretny termin i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobrze więc. Ustalam termin. ŚRODA (9.02.2011) PARKING CAREFOUR GODZINA POWIEDZMY... 18:00

Proszę się zgłaszac na forum kto będzie chociaz na chwile. Kontakt do mnie: kom 505 134 337 lub GG 13656282 (zazwyczaj na niewidocznym siedze).


PANOWIE!!! Ruszmy wszyscy szanowne cztery litery i pokażmy innym jak to już było innym fanom (hondziarzom i innym) że potrafimy wykrzesac z siebie więcej niż inni!!!


DO DZIEŁA!!!!!!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.




PS. Proponuję aby ktoś wziął ze sobą jakiś aparat fotograficzny co by uwiecznic spot i tym samym zachęcic innych do zabawy. Sam bym wziął ale... zgubilem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Leszczu ; 05-02-2011 o 12:45 Powód: Słaba pamięc
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2011, 18:55   #26
AdamGaL
ford::average
 
Avatar AdamGaL
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: NOL
Model: Mondeo
Silnik: DI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 173
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

no to ja będę, i aparacik wezme Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
STRONGman
cztery osiemnastki....
AdamGaL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2011, 20:59   #27
tomek3105
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 20-01-2010
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: Diesel
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

to ja bede jak mi sprzeglo nie padnie do konca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomek3105 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2011, 00:03   #28
Leszczu
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

No i elegancko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to mi się podoba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam okropne kłopoty z zalogowaniem sie na forum nie wiem czemu. Różne przeglądarki a kłopot ten sam ;/ w razie czego prosze o kontakt GG 13656282 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam i do zobaczenia
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2011, 19:53   #29
greenbooy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 DI
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

Co za rzeczy się dzieją... znowu powracam na stare konto ;/
greenbooy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2011, 19:04   #30
AdamGaL
ford::average
 
Avatar AdamGaL
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: NOL
Model: Mondeo
Silnik: DI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 173
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

no i po spocie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do następnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
STRONGman
cztery osiemnastki....
AdamGaL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.