Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-12-2017, 18:55   #321
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

Niektórzy lubią to co oryginalne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 19:10   #322
jadja
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 2011 Trend
Silnik: benzyna 1,6 105 KM
Rocznik: 2011
Postów: 303
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

Zależy co zamieniamy. Też po zastosowaniu jakiegoś podłokietnika, przerabiałem na oryginalny. Ale tu mamy do czynienia z ofertami tak dalece nieporównywalnymi, że oryginał nie ma ŻADNYCH szans, a w sumie z wszelkimi przystawkami wychodzi drożej. A chińczyk jest "plug&play".
jadja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 19:17   #323
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

No ten chińczyk wygląda zacnie , jedynie widzę gdzieś trzeba będzie schować antene do radia i navi , do tego nie wiadomo czy ten windows współgra z androidem , ciekawe czy kabel zasilania z samochodu ( wtyczka ) będzie pasował do tego radia , ciekawe również gdzie jest wejście usb

Wychodzi 836 zł i DHL 23 dolary więc 900 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobra cena w sumie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 19-12-2017 o 19:22
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 19:23   #324
jadja
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 2011 Trend
Silnik: benzyna 1,6 105 KM
Rocznik: 2011
Postów: 303
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

Wpisz w Aliexpress że szukasz DVD Ford. Wyskoczy Ci mnóstwo propozycji, z lepszą rozdzielczością, 2 GB RAM, internetem (na dongle) 4G no i na Androidzie. I takich, które naśladują wyglądem radio poliftowe (np [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), ale i takie, droższe, które mają olbrzymi ekran dotykowy w stylu TESLA. Nieszczęśliwie wkleiłem ten link akurat na Windowsie
Np [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Chociaż ja uważam, że to juz przesada...
Antenę samochodową, tą co dotychczas po prostu się podłącza przez dołączoną przejściówkę. Antenę navi "wrzuciłem" za radio na rzep. Działa dobrze mimo ogrzewanej szyby. Wejście do USB jest z tyłu radia. Gdyby było mało, to u mnie np działa zwykły, komputerowy HUB, a więc podłączyłem także dodatkowe pamięci, dongle DAB+, dodatkową kamerę i co tylko się chce.

Ostatnio edytowane przez jadja ; 19-12-2017 o 19:51
jadja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 20:02   #325
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,549
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ... kupiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli 4.2 nie mają
4,2 ma wejście do kamery, ja mam taki z końcówką Cx
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 20:09   #326
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

No a ja mam GC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Narazie mi wystarczy kolorowy tylko.
Po zimie albo wymienię zegary albo ten sprzedam a kupię 5 cali pod kamerkę , albo się skuszę na jakiego chinola bo kuszące to.
Faktycznie z każdym zestawem jest masa końcówek , kabli , nawet kamerki wsteczne czasem...
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 21:15   #327
Shreq
ford::average
 
Imię: Z
Zarejestrowany: 19-04-2015
Skąd: Y
Model: F
Silnik: 1
Rocznik: 2
Postów: 111
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No a ja mam GC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Narazie mi wystarczy kolorowy tylko.
Po zimie albo wymienię zegary albo ten sprzedam a kupię 5 cali pod kamerkę , albo się skuszę na jakiego chinola bo kuszące to.
Faktycznie z każdym zestawem jest masa końcówek , kabli , nawet kamerki wsteczne czasem...
Zmieniaj zegary, ja nie wytrzymałem i po ok 2 miesiącach od ekranu radia zmieniłem zegary. Środek zupełnie inaczej wygląda...
Shreq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 21:34   #328
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

jadja powiem Ci tak. W smartfonach, it, nawi, androidach itp siedzę od tak wielu lat i tak w miarę głęboko że ja już dobrze wiem co by się u mnie by działo gdybym miał kombajn w aucie. Wiesz co? Custom ROMy leciałyby na to codziennie i w kółko bym się wnerwial że w takim a nie innym sofcie są np. ładne przyciski ale wkurzające dźwięki albo źle rozwiązane menu a w innym sofcie jest więcej opcji personalizacji i więcej dodatków ale jest brzydki interfejs itp itd. Uwierz mi, siedziałem długo w takich rzeczach i jak już raz wejdziesz i zobaczysz te wątki, fora, pliki, customy, biny, flashe to okazuje się że codziennie masz coś innego w kombajnie, codziennie odkrywasz bugi i niedorobki, codziennie siedzisz na forach, piszesz z developerami o poprawki i codziennie się wnerwiasz. Ja uznałem, że teraz w aucie mam "genuine" i mam święty spokój. Jest przestarzałe, ma swoje błędy, wiem że na szczęście nie mam komu tego zgłosić, wiem że jak włączę nawi to mam tylko 2 opcje wyboru palety kolorów i mam święty spokój. Jak się zestarzejesz to docenisz prostotę takich "okrojonych" oryginalnych rzeczy :-P
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 01:43   #329
jadja
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 2011 Trend
Silnik: benzyna 1,6 105 KM
Rocznik: 2011
Postów: 303
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

Ja już jestem stary. 63. To o czym piszesz, przechodzi. Też rootowałem to urządzenie w samochodzie, wczytałem ROM od Malaysk'a. Póki co nic lepszego nie ma i w zasadzie mam spokój, bo to co mam jest znacznie lepsze niż oryginał Forda. Jak widać, mój Ford nie jest specjalnie mechanicznie wypasiony, i dlatego cieszy mnie to co we wnętrzu. Również własne udoskonalenia, jak np wbudowanie pilota do garażu na stałe do samochodu, przed lusterko wsteczne, a elegancki podświetlany przycisk koła hamulca ręcznego. To drobny, ale naprawdę chyba najlepszy mój(?) wynalazek.

Ostatnio edytowane przez jadja ; 20-12-2017 o 02:13
jadja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 08:59   #330
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Wymiana wyświetlacza 2 liniowego na 4,2"/5"

No sama wymiana bardzo prosta i szybka. Dosłownie 10 śrubek na torx 25 . Najgorsze to dociecie tego plastiku nozem pod blokiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Docinalem, docinalem , a na końcu została mała ramka 2 na 2 cm . Mogłem tak od razu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszystko śmiga.
Więc teraz czekam na premię świąteczną i będę szukał wyświetlacza. O dziwo bardzo mało ich jest od benzynowych Kug. No i nie są zbytnio tanie. Trzeba polować na coś.

PS jakby ktoś chciał wymienić swój 2 liniowy z końcówką Ax na taki 3.5 cala z końcówką Bx ( posiada wizualizację oryginalnych czujników Parkowania) to mam na opchniecieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 20-12-2017 o 09:02
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.