Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-05-2015, 00:33   #1
gregw
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-05-2011
Skąd: Dolny Śląsk
Model: VW Touran
Silnik: BKC
Rocznik: 2005
Postów: 1
Question (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

Witam!

Szukam używanego S-Maxa z poczatkow produkcji.
Chciałbym aby napedzał go diesel, najlepej bez DPF, o pojemnosci 2 litry, ze skrzynią manualną, nie był czarny, granatowy.
Dobrze aby nie był mocno szpachlowany i cały malowany oraz aby nie miał przelotu rzędu 400kkm, najlepiej z wykazaną troche historią w książce/serwisie.
Co do wypasu - aby miał klime automatyczną, reszta - jak Bóg daGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po prostu - szukam auta PEWNEGO dla mojej żony i 3 dzieci.

Mam na takie auto do wydania 30, max 32 kPLN.

Czy jest realna szansa na spełnienie moich oczekiwań, czy to fikcja i mam brac kredyt lub zmienić forumGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S.
szukam cos na ten styl
1) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

2) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ten fajny bo blisko

3) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
najbardziej mi sie widzi

jest tego niby multum, ale na co zwracac uwage w pierwszej kolejnosci, co odrzucac na wstepie, czy lepiej od prywatnego czy dealera/komisu?
Auta juz niemłode, a ich przebiegi troche male jak na diesla z DE, ale czy oni też kręcą?
Duzo tych niewiadomych.
A moze ktos czytając o co mi chodzi i co szukam podjąl by sie pomóc mi sprowadzic takie wozidło?

dzoekuje za cierpliwosc i prosze o porady

pozdr grzesiek, szukajacy pewnego "eSa"


Ostatnio edytowane przez gregw ; 11-05-2015 o 00:34 Powód: poprawka
gregw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 07:17   #2
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie

Pewnie wypowiedza się specjaliści, którzy na co dzień zajmują się ściąganiem aut itd ale jako osoba prywatna która szukała s-maxa dla siebie mogę Ci powiedzieć ze przy tych warunkach jakie postawiles wg mnie jest szansa. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość bo samochody które będziesz oglądał będą w większości zajezdzone. Pytasz czy Niemcy kręcą, wszyscy kręcą. Jak nie Niemiec to turas który od niego weźmie. Te które podales to faktycznie cos malo maja, może to jest przebieg z pierwszego przeglądu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja szukając zrezygnowalem ze sprowadzonego i szukalem w Polsce. Zajelo mi to kilka miesięcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 07:46   #3
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

Cytat:
Napisał gregw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam na takie auto do wydania 30, max 32 kPLN.
skoro tak piszesz, to jak chcesz kupić te auta ? Gdzie koszty sprowadzenia , gdzie koszty rejestracji auta i ubezpieczenia OC ?
Dodaj jeszcze pakiet startowy, czyli wymiana oleju, filtrów, rozrządu i być może wymiana czegoś np. w zawieszeniu.
Sama cena zakupu to Twój podany budżet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 10:20   #4
gregw
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-05-2011
Skąd: Dolny Śląsk
Model: VW Touran
Silnik: BKC
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
skoro tak piszesz, to jak chcesz kupić te auta ? Gdzie koszty sprowadzenia , gdzie koszty rejestracji auta i ubezpieczenia OC ?
Dodaj jeszcze pakiet startowy, czyli wymiana oleju, filtrów, rozrządu i być może wymiana czegoś np. w zawieszeniu.
Sama cena zakupu to Twój podany budżet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam nadzieje ze jak wszedzie i z Niemcem mozna sie potargowac i moze na opłaty celne by było
co do pakietu startowego, to wiem ze przy uzwyce zawsze jest, wiec finalnie do 35 kPLN, ksiegowy domowy wiecej nie daGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
podr i prosze o wiecej porad

Bump:
Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie wypowiedza się specjaliści, którzy na co dzień zajmują się ściąganiem aut itd ale jako osoba prywatna która szukała s-maxa dla siebie mogę Ci powiedzieć ze przy tych warunkach jakie postawiles wg mnie jest szansa. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość bo samochody które będziesz oglądał będą w większości zajezdzone. Pytasz czy Niemcy kręcą, wszyscy kręcą. Jak nie Niemiec to turas który od niego weźmie. Te które podales to faktycznie cos malo maja, może to jest przebieg z pierwszego przeglądu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja szukając zrezygnowalem ze sprowadzonego i szukalem w Polsce. Zajelo mi to kilka miesięcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki za pozytywną myśl
zacząłem poszukiwania od tych w PL, ale w rozsądnym promieniu odległości od domu jaki sobie załozylem nic nie ma, albo czarne
dlatego rzuciłem na forum wątek o imporcie i w sumie szukam uczciwego importera
pozdr
gregw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 11:51   #5
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Te które podales to faktycznie cos malo maja, może to jest przebieg z pierwszego przeglądu
i tak masz większe szansa na lepsze auto...
Cytat:
Napisał gregw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam nadzieje ze jak wszedzie i z Niemcem mozna sie potargowac i moze na opłaty celne by było
można nic nie urwać ale może udałoby się ok 300-500€ w tych autach
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 12:10   #6
erniio
ford::average
 
Avatar erniio
 
Imię: Ernest
Zarejestrowany: 16-01-2012
Skąd: Stargard
Model: VW GOLF
Silnik: 1.6 TDI (105KM)
Rocznik: 2011
Postów: 105
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

Może takie
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
erniio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 12:21   #7
gregw
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-05-2011
Skąd: Dolny Śląsk
Model: VW Touran
Silnik: BKC
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

dzieki chlopy
biorę sie za kalkulator kolegi Czeslawa i porac***e dokladnie co moge, na co mnie stac, czyli co szukac
podpowiadajcie jeszczeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gregw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 12:56   #8
przemas10m
ford::average
 
Avatar przemas10m
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-04-2010
Skąd: Łask
Model: Subaru Forester
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 51
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

Cytat:
Napisał gregw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam nadzieje ze jak wszedzie i z Niemcem mozna sie potargowac i moze na opłaty celne by było
nie liczył bym na to ze niemiec ci opusci wiecej niz 200-300 euro
zbyt wiele razy to przerabialem i to nie polska gdzie ludzie mysla ze utarguja na dziendobry rownowartosc 800 czy nawet 1000 euro
a jak z krakowa centusie dzwonia to potrafia sie targowac nawet o 10 tys na aucie za 20 tys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przemas10m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 13:28   #9
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

Dlatego kazdemu nabywcy mowie, ze max. 500€.
Tylko, ze jak nie ma sie do czego przyczepic to az wstyd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 14:06   #10
przemas10m
ford::average
 
Avatar przemas10m
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-04-2010
Skąd: Łask
Model: Subaru Forester
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 51
Domyślnie Odp: (Czy)Kupię S-Max do 30kPLN dobrego

no własnie, tylko ze w niemczech jesli auto jest w bdb stanie mimo ze cos bylo w nim malowane to niemiec moze opuscic co najwyzej 100 euro a zdazało sie juz ze nic nie opuszczał a w Polsce mimo ze nie ma do czego sie doczepic to polaczki sa nauczeni ze od tak trzeba urwa z 2 lub 3 tysie
przemas10m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.