Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-05-2009, 15:16   #1
Darid
 
Postów: n/a
Domyślnie "Niepełnosprawni!"

Inni kierowcy ?????

Witam !!!!!! Zwracam się do Admina forum o przychylne potraktowanie tematu !
Przygotowuję materiał na prace dyplomową z dziennikarstwa , umieściłem na kilku forach ten oto temat, proszac o dyskusje. Jak są odbierani kierowcy niepełnosprawni-ruchowo przez innych użytkowników aut?
Miedzy innymi trafiłem na taki oto reportaż TVN
http://uwaga.onet.pl/11664,foto,,,,n...,reportaz.htm
chciałbym nie tylko uwrażliwić na ''koperty'' ale też na mentalność ludzką.
Czy Wy zdrowi ruchowo kierowcy, macie ograniczone zaufanie w stosunku do niepełnosprawnych współużytkowników dróg ?
Czy niepełnosprawny kierowca nie stwarza żadnego zagrożenia i jest równoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego?
Licze na wypowiedzi również osób niepełnosparwnych ,może owe takie tutaj są ????

Z góry dziękuje ,pozdrawiam Darek

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2009, 00:35   #2
Karlito
ford::advanced
 
Avatar Karlito
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Skąd: Lublin
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 461
Domyślnie Odp: "Niepełnosprawni!"

Niestety nie widze to prowadzi samochod widze tylko jak prowadzi, tłumoków i zawalidróg u nas dostatek, na drodze nie ufam nikomu jade tak jakby kazdy chciał mnie zabic.
Samochod to maszyna i jakotaka moze byc dostosowana do kazdego człowieka jezeli chodzi o niepełnosprawnych to jezeli posiadaja pełną katrole psycho-fizyczno-ruchową czy jak to nazwac to ja nie widze problemu np, osobie ktorej urwało noge jezdzi automatem ok.
Na kopiertach nie staje dla zasady ale nie wiem czy to znowu tak dobrze bo takie zachowanie powinno byc u nas w kulturze, a nie nakazane zasadami, jeszcze sie znajdzie od czasu do czasu jakis młody(ale zazwyczaj stary) gniewny co bedzie wysyłał zdjecia takich samochodów i jeszcze rysował po zawiści.
Najlepszym sposobem nadal pozostaje naklejka typu "stoisz na moim miejscu to obetnij sobie ręke noge itp." wykonana tak ze tylko szpachelka odejdzie od szyby.
__________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Karlito jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.