Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-02-2024, 16:59   #3711
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 166
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Taki problem, może ktoś pomożeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zrobiłem aktualizacje synca pendrivem plikiem pobranym ze strony forda. Podczas wgrywania dziennika na serwer wystąpił błąd przesyłania pliku. Od tej pory wpisując vin, żeby sprawdzić aktualizację wywala błąd i że ford pracuje nad rozwiązaniem problemu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wysłałem maila do forda z dokładnym opisem i screenem a oni odpisali, żebym pobrał plik do weryfikacji, wgrał na pendrive, zrobił w aucie czary mary i spowrotem na stronę forda i wgrał plik ponownie. Sęk w tym, że dokładnie opisałem, że po wpisaniu vinu wyskakuje błąd i nie mam możliwości kliknięcia w aktualizację bazy forda. Może ktoś ma link którym mogłbym przesłać plik do bazy forda z pominięciem wpisywania vinu.

benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2024, 20:38   #3712
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,496
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał benykuleczka1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...] Może ktoś ma link którym mogłbym przesłać plik do bazy forda z pominięciem wpisywania vinu.
Zgaduję, że zaktualizowałeś system Sync i nie możesz zaktualizować map bez zgłoszenia aktualizacji Synca? => "obejdź" temat używając syncupdater - bez formatowania, tylko "zwykła" aktualizacja - było opisywane n razy

pozdrawiam
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2024, 21:49   #3713
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 166
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Może nie do końca jasne zatem wypunktuję.
1. Wpisałem vin na stronie forda,
2. Ściągnąłem aktualizacje i wrzuciłem na pendrive,
3. Zrobiłem aktualizacje w aucie z pendrive,
4. Wpisałem vin na stronie forda i chciałem wrzucić z pendrive dziennik aktualizacji. Wyskoczył błąd transmisji pliku i od tej pory wpisując vin wyskakuje komunikat o błędzie transmisji i że specjaliści forda zajmą się sprawą i usuną błądGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie mam możliwości ponownego wrzucenia dziennika, bo nie ma w co kliknąć pisząc najprościej. Nie robię aktualizacji pierwszy raz, ale pierwszy raz tak się stało. Jak uruchomię w aucie aktualizację po wifi to zaczyna ciągnąć następne pliki, które są już aktualizacją map, ale nie mam możliwości dokończenia w ten sposób aktualizacji. Twoja porada jest jakimś tam rozwiązaniem, ale ja chcę, żeby było wszystko poprawnie i zgodnie z baza forda. Nie chodzi mi nawet o mapy, bo i tak z nich nie korzystam. Pytam zatem, czy ktoś ma link który da mi możliwość aktualizacji bazy forda, bez wpisywania vinu na stronie forda. Myślałem nawet, czy nie zrobić podmiany, tzn innym vinem uzyskać dostęp do możliwości wywołania "klawisza", żeby móc zaciągnąć plik z pendrive jednocześnie zmieniając vin już na swój na stronie.
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2024, 06:35   #3714
pawes
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 29-02-2024
Model: Focus
Silnik: 1.5 TDI
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Problem z Sync3

Witajcie,
Od dwóch dni zaczęło się dziać coś dziwnego z Sync3, po każdym uruchomieniu auta Sync3 zmienia język Polski na Angielski i wyświetla komunikat z załączonego zdjęcia.
Resetowałem już go do ustawień fabrycznych, niestety nic to nie dało...
Czy spotkaliście się z podobnym problemem?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg foto.jpg (15.9 KB, 81 wyświetleń)
pawes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2024, 13:12   #3715
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Problem z Sync3

Cytat:
Napisał pawes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Czy spotkaliście się z podobnym problemem?
Hasło "na dziś" dla Kolegi do użycia w Google: "RWdata cleaner"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2024, 07:55   #3716
pawes
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 29-02-2024
Model: Focus
Silnik: 1.5 TDI
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Problem z Sync3

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hasło "na dziś" dla Kolegi do użycia w Google: "RWdata cleaner"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo dziękuje - Naprawione!
pawes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.