Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-03-2011, 20:22   #1
Iron Age
ford::beginner
 
Avatar Iron Age
 
Zarejestrowany: 06-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus II FL
Silnik: 1,6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Witam,

Chciałbym kupić felgi aluminiowe do Focus'a.
Mam już opony 15" więc nie mam za bardzo budżetu, by inwestować jeszcze większe opony by było bardziej efektownie.

Na Allegro znalazłem coś takiego: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy ktoś miał doświadczenia z tym sprzedawcą, ewentulanie zna inne miejsca gdzie można dostać felgi 15" do FF.

Dzięki z góry.

Kuba.

Iron Age jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2011, 23:10   #2
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Re: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

To nie będzie dobrze wyglądać w tak małym rozmiarze. Jak już musi być 15" to szukaj czegoś z maksymalnie masywnymi ramionami.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2011, 08:56   #3
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Te kołka wyglądają dobrze przy 18".
Na 16" jest znośnie ale balon zostaje, na 15" będzie porażka szczerze mówiąc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

polecam grupe oponeo i serwis [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2011, 13:21   #4
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

..jeśli zostajesz przy 15" to myślę że kółka będą fajne...(pomijając rozmiarGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2011, 14:11   #5
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Hahah...dokładnie chcę kupić te, od tego sprzedawcy do Mondeo, tylko 16, co myślicie??
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2011, 14:24   #6
WolfieKiel
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-11-2010
Skąd: LRA
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 44
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Te mi sie najbardziej podobały i tez szukałem 16". Widziałem Mondeo z takimi i jak dla mnie to wygladają super.

Sądząc po tematach wiosna idzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ignorancja jest błogosławieństwem.
WolfieKiel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2011, 14:28   #7
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Ano idzie ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W takim razie, chyba się zdecydowałem, skoro mówisz, że wygląda to super. Bałem się trochę o te 16, to małe koła, ale mam super opony na lato i nie zamierzam ich sprzedawać tylko dlatego, że lepsze byłby 17. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2011, 19:54   #8
Iron Age
ford::beginner
 
Avatar Iron Age
 
Zarejestrowany: 06-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus II FL
Silnik: 1,6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ano idzie ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W takim razie, chyba się zdecydowałem, skoro mówisz, że wygląda to super. Bałem się trochę o te 16, to małe koła, ale mam super opony na lato i nie zamierzam ich sprzedawać tylko dlatego, że lepsze byłby 17. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam podobnie, niezłe opony na lato i szkoda mi wywalać znowu sporej sumy na letnie. Kupiłem swojego Focus'a miesiąc temu i od razu kupiłem nowe zimówki. Do kompletu jeszcze OC + AC więc grubsza kasa.
Hmm ... może sobie dojeżdżę jeszcze z sezon na letnich i w następnym wymienię na alufelgi np. 16" lub 17" i wtedy odpowiednie opony.

A właśnie jestem też ciekaw czy ktoś może kupował w sklepie powyżej, bo cenowo to nieźle stoją i zastanawiam się nad ich jakością. Będę wdzięczny za info.

Tak, wiosna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Iron Age jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2011, 20:21   #9
Dinar
ford::professional
 
Avatar Dinar
 
Zarejestrowany: 28-11-2007
Skąd: Kudowa Zdr.
Model: FF1+S-Max-Fiesta
Silnik: 2,0TDCI 130 aut - 1,4 TDCI
Rocznik: 2008r titan.- 2002r
Postów: 1,964
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Cytat:
Napisał Iron Age Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo cenowo to nieźle stoją i zastanawiam się nad ich jakością.
Też przymierzam się to takiego wzoru,cena dobra ale to jest chyba ''chiny'' i nie wiadomo czy to można w razie czego prostować itd.słyszałem że to stop jakiś nietypowy.
Dinar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2011, 05:47   #10
Iwo
ford::professional
 
Avatar Iwo
 
Zarejestrowany: 26-09-2005
Model: ex Ka
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 1,231
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

To są chińskie felgi i moja dobra rada - trzymajcie się od tego z daleka. Nie raz i nie dwa czytałem jak po 2-3 miesiącach odchodzi z tego lakier a do tego jakość stopu jest na tyle słaba, że nie wytrzymuje to naszych dróg. Zdecydowanie lepiej kupić używane markowe felgi niż takie coś.
__________________
16" by F.A. Porsche, Clarion, Infinity Kappa, Infinity Ref, JBL GTO, HW Energetic... >1kW
mr_iwo DESIGN
Iwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.