Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-01-2019, 21:34   #21
gaco12
ford::advanced
 
Imię: Gaco12
Zarejestrowany: 09-09-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 145 km
Rocznik: 2007
Postów: 339
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

A nie chciałbys z xenonami ?
Ja jak szukałem mondka to własnie szukałem z xenonami bo nawigacja jest nie przydatna trzeba aktualizowac i słabo chodzi. Taki bajer
Obejrz sobie na youtube działanie tego ekranu dotykowego bardzo mozolonie działa i z tego co sie orientuje to sie psuja.
A z xenonów jestem bardzo zadowolony pieknie w nocy swieca i rozswietlają droge Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodam jak szukałęm auta to ten sprzedawca też miał we wrzesniu mondeo z nawigacja z holandi i w chatchbacku,
pamietam jak dzwoniłęm do niego i pytałem o szczegóły auta w jakim jest stanie i czy było cos malowane to powiedział ze auto ma swoje lata i nie wie czy cos było. Chociaż miał zaznaczone jak w tym ogłoszeniu wszystko to samo.
Ja wtedy zrezygnowałem bo był chamski. i nie pojechałem.
Ale Ty mozesz zobaczyc.


Ostatnio edytowane przez gaco12 ; 21-01-2019 o 21:39
gaco12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2019, 07:41   #22
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

jest MK4 w podobnym kolorze jak to z NL, w razie co pisać na priv
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2019, 12:58   #23
gzik
ford::amateur
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 27-12-2018
Model: Kuga 2, Kuga 3
Silnik: 1.5, PHEV
Rocznik: 2017, 2020
Postów: 7
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Byłem kiedyś u tego sprzedawcy oglądać Lagunę III 2.0T i coś tam jeszcze. Po 20 min powiedział że gdzieś jedzie zabrał mi kluczyki i powiedział że mogę z zewnątrz popatrzeć.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taka kurtura tego sprzedawcy.
gzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2019, 14:31   #24
Nitrouss
ford::beginner
 
Avatar Nitrouss
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 05-10-2014
Skąd: Garwolin
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 33
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Cytat:
Napisał gaco12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie chciałbys z xenonami ?
Ja jak szukałem mondka to własnie szukałem z xenonami bo nawigacja jest nie przydatna trzeba aktualizowac i słabo chodzi. Taki bajer
Obejrz sobie na youtube działanie tego ekranu dotykowego bardzo mozolonie działa i z tego co sie orientuje to sie psuja.
A z xenonów jestem bardzo zadowolony pieknie w nocy swieca i rozswietlają droge Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodam jak szukałęm auta to ten sprzedawca też miał we wrzesniu mondeo z nawigacja z holandi i w chatchbacku,
pamietam jak dzwoniłęm do niego i pytałem o szczegóły auta w jakim jest stanie i czy było cos malowane to powiedział ze auto ma swoje lata i nie wie czy cos było. Chociaż miał zaznaczone jak w tym ogłoszeniu wszystko to samo.
Ja wtedy zrezygnowałem bo był chamski. i nie pojechałem.
Ale Ty mozesz zobaczyc.
Oczywiście że chciał bym wersje reflektorów z soczewkami bo jest tam też doświetlanie zakrętów jak już wiesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i auto zupełnie inaczej według mnie wygląda przodem. Ale od września do tej pory z soczewkami nic się nie trafiało jak dla mnie. Szukam kolor ThunderGray, silnik 2.0Pb. Hatchback czy kombi bez różnicy aby nie sedan. Co do Blaupunkta Nx to miałem już okazję mieć styczność podczas oględzin Mk4. Nie pamiętam żeby jakąś trudność mi sprawiał dotyk i działanie aczkolwiek trzeba pamiętać że napewno dotyk nie będzie taki sam jak w naszych smartfonach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na obecną chwilę mój budżet to max 27k jeśli auto nie będzie wymagało żadnego wkładu. Z miesiąca na miesiąc budżet się zwiększa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przykład:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Nitrouss ; 23-01-2019 o 14:41
Nitrouss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2019, 16:38   #25
Bangus
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Witam Panowie. Czy ktoś już oglądał to autko? https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...ID6BCO18.html?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2019, 17:25   #26
gaco12
ford::advanced
 
Imię: Gaco12
Zarejestrowany: 09-09-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 145 km
Rocznik: 2007
Postów: 339
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Nitrouss ja swojego kupiłem wlasnie w radomiu we wrzesniu i z xenonami kolor ThunderGray w chatchbacku, Tez troche szukałem jak osoba go wystawiła to od razu do niego dzwoniłem i okazał sie bezwypadkowy i przebieg oryginalny. Spodobał mi sie on i kupiłem
i jetem zadowolony.
To jest bardzo ładny kolor on pod róznym kątem sie mieni

Bump: Bangus ktos tym autem sie juz interesował bo było jedno wykupienie na autodna i pisze ze ma 2 uszkodzenia

Ostatnio edytowane przez gaco12 ; 23-01-2019 o 17:48
gaco12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2019, 11:16   #27
Mik3
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 26-06-2017
Model: Focus Mk2 Turnier FX Gold
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Cytat:
Napisał Nitrouss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)Szukam kolor ThunderGray (...)
Ten z drugiego zdjęcia to Avalon.
Mik3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2019, 22:23   #28
Nitrouss
ford::beginner
 
Avatar Nitrouss
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 05-10-2014
Skąd: Garwolin
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 33
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Witam. Nie chcę tworzyć nowego tematu więc będę pisał tutaj. Auta jeszcze nie kupiłem z racji tego że nie miałem wielkiego parcia aczkolwiek cały czas obserwuję internet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w związku z tym zauważyłem pewną rzecz. W większości ogłoszeń mondeo mk4 z gazem właściciele sprzedają auto z max. 2 lub 3 letnia instalacją gazową (nawet był przypadek z roczną instalacją). Czyli przypuśćmy może to być przebieg zrobiony w granicach ok 30-60 tys. km. I stąd moje pytanie. Czyżby właściciele nie wiedzieli o regulacji luzów zaworowych i być może pojawiają się już pierwsze objawy wypalania gniazd zaworowych ? Czy ktoś może też zwrócił na to uwagę? Ogólnie chcę kupić 2.0Pb i w zasadzie wszystko o tym silniku juz wiem i pierwszą rzeczą po zakupie skontroluję luz zaworowy tymbardziej bo będę miał w planach założyć gaz.

Ostatnio edytowane przez Nitrouss ; 18-10-2019 o 22:27
Nitrouss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2019, 21:35   #29
Usefull
FCP member
 
Avatar Usefull
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2013
Skąd: K-G , ZKL
Model: Mondeo mk5 , Fiesta mk6 - do spółki z córką, Focus mk2
Silnik: 2,0 EcoBlue 150 KM , 1,25 75 KM FX Gold, 1,6 100 KM Gold X
Rocznik: 2020, 2004, 2010
Postów: 526
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Cytat:
Napisał Nitrouss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
być może pojawiają się już pierwsze objawy wypalania gniazd zaworowych
być może tak , być może nie ale coś w tym może być z prawdy - ewentualnie zaczyna żłopać olej na potęgę ?
ci co mają gaz w mondeo zaraz mnie zakrzyczą że się nie znam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - być może ale ja nie jestem akurat zwolennikiem gazu w mondeo - ja bym szukał na Twoim miejscu TDCI

w sumie coś w tym jest - dla mnie zakładać gaz i po roku lub 2 sprzedawać auto - to wyrzucone w błoto pieniądze - no chyba że w rok zrobił ktoś 100 kkm na gazie i mu się zwróciło - bo tak to wątpię
__________________
Ford Mondeo Mk5 2,0 EcoBlue 150 KM 2020 w kombi

Ford Fiesta mk6 1,25 benzyna 75 KM 2004 FX Gold

Ford Focus Mk2 1,6 benzyna 100 KM 2010 Gold X
Usefull jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2019, 16:00   #30
Nitrouss
ford::beginner
 
Avatar Nitrouss
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 05-10-2014
Skąd: Garwolin
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 33
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Witam Panowie. Prosił bym o pomoc w sprawdzeniu auta. Wczoraj pojawiło się ogłoszenie z takim egzemplarzem jakiego szukam od dłuższego czasu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Z suchych informacji po vinie który jest dostepny na stronie dowiedzialem sie ze auto było w leasingu u pierwszego wlasciciela. Kraj Holandia a tablice na ogloszeniu niemieckie. Sprzedaz na vat marża. Mimo tego ze to 2007 to cena nie jest zbyt niska jak na Titanium X ? Natomiast zastanawia mnie jeden fakt: Z tego co sie orientuje to reflektory soczewkowe miały chyba tylko automatyczne poziomowanie a tutaj jest ręczna regulacja przy kolumnie kierownicy.

VIN: WF0GXXGBBG7J05241

Ostatnio edytowane przez Nitrouss ; 10-11-2019 o 16:06
Nitrouss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.