Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-10-2019, 13:48   #581
jacky-x
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 13-03-2018
Skąd: Piekary Śl
Model: Fiesta Active2
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2019
Postów: 6
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Chciałem ci odpisać już wczoraj, ale specjalnie poczekałem, aby jako użytkownik Active 2 cos uzupełnić w pojawiających sie postach, a nie doradzic co kupic, bo to zawsze jednak zależy od indywidualnych preferencji i odczuć a te i tak zawsze da sie zweryfikować tylko jazdą, ale zwrócic uwagę na pewne sprawy zawsze warto. Titanium, bardzo fajne, ale jakos to nie było do konca to, a Active2 to znowu od razu ... to jest to i jazdy próbne to potwierdziły, co nie znaczy że któraś jest lepsza gorsza, jest po prostu inna i tu nie tylko chodzi o te prawie 2cm, ale o tym pózniej. Ogólnie napisałbym dokładniutko to co @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , więc może o tych kilku dośc istotnych (lub mniej) róznicach, bo te jednak są a wielu o nich nawet nie wie.
-wyższa o prawie 2cm, szersza o 1cm, inna stylizacja- gril, dodatkowe osłony plastikowe, podwozie z dodatkowymi osłonami, znaczek active z boku, na progu listwa ochronna, przełącznik na śliską nawierzchnię, inna charakterystyka sprężyn, wspomagania,hydrauliczny tłumik odbicia itd można by jeszcze parę rzeczy wymienić, a z wyposażenia podstawowego bogatszego jak w titanium, min. koła 17-stki, bardzo fajne felgi, B&O czy pakiet comfort 5. Jest niestety też droższa na starcie. Teoretycznie Active sprzedaje się najgorzej, tylko pojedyncze sztuki, ale jak juz do kogoś trafi swiadomie z przemyślanego wyboru, to ... nie odda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zwróc też uwagę czy nie przeszkadzają ci druciki z ogrzewanej szyby (mnie akurat nie). Pozdr

jacky-x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2019, 07:27   #582
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

A moja pierwsze co wyłączyła to aktywny tempomat. Strasznie ją wkurzał podobnie jak i mnie. Ledy must be bo zwykłe soczewki o dupę rozbić. Navi niekoniecznie bo jak jej kupisz porządny uchwyt np z ładowaniem indukcyjnym to będzie używać AA. Kamera może i mało przydatna ale jak jej nie będzie to ona będzie marudzić. Silnik 1.0 EB wystarczający nawet w 100KM (zawsze boxa za kilka stówek możesz założyć), ale i tak oczywiście najważniejszy jest kolor...
Jak moja weszła do salonu to z Active, Titanium i ST-Line od razu wybrała te ostatnią, na Active'a nawet nie chciała spojrzeć a titek taki "nijaki", jak stwierdziła...
Wyposażenie dla kobity jest zawsze na dalszym miejscu niż wygląd!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez Fiesta Mk8 ST Line ; 18-10-2019 o 11:19
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2019, 14:29   #583
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... ale i tak oczywiście najważniejszy jest kolor...
...
Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Nie koniecznie kolor, moja chciala wersje z "tym srebrnym wokol szyb", choc nad kolorami tez myslala (desert island blue, ruby red) a reszta to powiedziala ze jej obojetnie. Co do mocy to zalezy z czego sie przesiada.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2019, 21:16   #584
B4Bci4 z Bydzi
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 16-04-2019
Skąd: Bydgoszcz
Model: focus mk4
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 121
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Wszedł nowy cennik z 21-10 o nr 4/2019 czy ktoś się może orientuje czy dotyczy tylko wyprzedaży czy można na nim też konfigurować nowe auto? Salon jakoś nie określił mi się w zapytaniu ofertowym
B4Bci4 z Bydzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2019, 14:48   #585
WooYeeK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-09-2019
Skąd: B-B
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 13
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Ktoś wie jaki jest interwał wymiany rozrządu w 1,5 Ecoboost? W 4 cylindrowym był pasek i wymiana była co 240kkm lub 10 lat :o to pewnie w 3 cylindrowym skoro jest łańcuch to pewnie jest dożywotni znając Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W 1,0 Ecoboost też jest łańcuch? Ile tam macie kkm?

Ostatnio edytowane przez WooYeeK ; 28-10-2019 o 14:50
WooYeeK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2019, 10:28   #586
pmis
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: Zetec-S 1.6 16V & Ecoboost 1.0
Rocznik: 2004 & 2019
Postów: 53
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał B4Bci4 z Bydzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszedł nowy cennik z 21-10 o nr 4/2019 czy ktoś się może orientuje czy dotyczy tylko wyprzedaży czy można na nim też konfigurować nowe auto? Salon jakoś nie określił mi się w zapytaniu ofertowym
Na dzień dzisiejszy żaden salon z którym rozmawiałem nie przyjmuje zamówień na produkcję (a rozmawiałem z kilkunastoma).
Wychodzi, że cały ten cennik to taki trochę pic na wodę fotomontaż - obowiązuje tylko na wyprodukowane samochody. Równie dobrze zamiast całego cennika mogli po prostu ogłosić, że wyprodukowane samochodu dostaję x% rabatu - mniej zamieszania by było.
pmis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2019, 10:44   #587
B4Bci4 z Bydzi
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 16-04-2019
Skąd: Bydgoszcz
Model: focus mk4
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 121
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał pmis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na dzień dzisiejszy żaden salon z którym rozmawiałem nie przyjmuje zamówień na produkcję (a rozmawiałem z kilkunastoma).
Wychodzi, że cały ten cennik to taki trochę pic na wodę fotomontaż - obowiązuje tylko na wyprodukowane samochody. Równie dobrze zamiast całego cennika mogli po prostu ogłosić, że wyprodukowane samochodu dostaję x% rabatu - mniej zamieszania by było.
wczoraj rozmawiałem z handlowcem, zanosi się iż będą zmiany w wyposażenia standardowego co poszczególnych rodzajów, pewnie cennik niedługo się pojawi już na nowe auta, u mnie akurat facet chciał przyjąć zamówienie, ale zrezygnowałem cena mi nie odpowiadała, /zero upustu/ czyli wychodzi iż nie chcą teraz przyjmować zamówień
B4Bci4 z Bydzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2019, 17:44   #588
AleksChuck
ford::beginner
 
Imię: Aleks
Zarejestrowany: 02-10-2019
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2019
Postów: 20
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Moja Fiesta jest wyprodukowana od miesiąca i stoi na fabryce cały czas bo nie mogą jej sprowadzić, dlatego nie dziwne że nie chcą przyjmować zamówień.
AleksChuck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2019, 09:48   #589
rydzadam
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 09-11-2014
Skąd: Kaszuby
Model: Fiesta Active
Silnik: 1,0 Ecoboost 140 KM
Rocznik: 2019
Postów: 67
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał AleksChuck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja Fiesta jest wyprodukowana od miesiąca i stoi na fabryce cały czas bo nie mogą jej sprowadzić, dlatego nie dziwne że nie chcą przyjmować zamówień.
To chyba norma. Moja opuściła fabrykę 23.03, a do salonu przyjechała dopiero 10.05.
rydzadam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2019, 13:26   #590
AleksChuck
ford::beginner
 
Imię: Aleks
Zarejestrowany: 02-10-2019
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2019
Postów: 20
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Ale to transport miałeś ponad miesiąc czasu, a moja nawet nie wiadomo kiedy będzie transportowana i czy w ogóle w tym roku bo ma silnik 1.5
AleksChuck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.