Forum Ford Club Polska

Sprawdzenie Numeru VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Sklep z częściami do Forda -  iParts.pl

Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-04-2019, 08:09   #891
pike
ford::average

Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesc, czy moge dolozyc do tego jakis alarm uderzeniowy, wstrzasowy z sygnałem? Bo co postawie pod domem, to ktos zarysuje lub lekko puknie, już mam dość...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak wspominałem wcześniej ja złożyłem alarm z expero. Na początku rzeczywiście nie działał jak bym sobie tego życzył. Ale po upgrade firmware sprawuje się znakomicie. Miałem sytuację że odkleil mi się rejestrator w środku. Momentalnie miałem powiadomienie na telefon zarówno o aktywacji czujników ruchu jak i o uderzeniu. W sytuacji kryzysowej mam też możliwość blokady silnika przez telefon. Wiem że rozwiązanie nie jest tanie, ale wydaje się że w miarę skuteczne. Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2019, 22:46   #892
suchy484
ford::amateur

Imię: Paweł
Model: MK4
Silnik: 2.0 145 km
Rocznik: 2007
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Hej mam mondeo mk4 sedan 2007. nie mam instalacji do syreny w bagażniku ani do czujek i zamka maski. proszę o pomoc w dołożeniu instalacji chociaż żeby był alarm obwodowy. gdy włączyłem alarm w elm config po otwarciu migaja kierunki ale caly czas mam komunikat o otwartej masce. kupiłem już syrene bez podtrzymania zamek maski i czujniki w podsufitke.
suchy484 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2019, 22:59   #893
Parch
ford::professional

Imię: Rafał
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010

Cytat:
Napisał suchy484 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
proszę o pomoc w dołożeniu instalacji chociaż żeby był alarm obwodowy.
Mogę specjalnie dla Ciebie przeszukać ten temat (tu naprawdę wszystko jest), ale potrzebuję jakiejś zachęty. Może być 50 zł? Jeśli tak to pisz na PW, to podam nr konta.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2019, 18:20   #894
robert5785

Imię: Robert
Model: Mondeo Titanium X, Ford KA
Silnik: 2.0 TDCI 136KM - >163KM, 1.2 za maly

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, tylko niektóre BCMy nie obsługują np. czujnika otwarcia maski i tylnej syrenki.
jesteś chyba pierwszą osobą, która ma taką wiedzę - mam lampkę z alarmem, instalację i syrenę w bagażniku ale ona milczy - działają tylko kierunki. czy mój BCM obsługuje syrenę?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robert5785 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2019, 18:38   #895
SRS
Moderator

Model: Fiesta , Ka
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI , 1.2MPI
Rocznik: 3/2012 , 9/2012

Cytat:
Napisał robert5785 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesteś chyba pierwszą osobą, która ma taką wiedzę
jest to ogólnodostępna wiedza , nie jednokrotnie było już to pisane na forum , w tych tematach było już poruszane https://forum.fordclubpolska.org/sea...rchid=15759251
a ten BCM jest z wersji najbogatszej
  • Od: 15-03-2010 Do: 11-06-2010 Mondeo 2007-2014
  • Od: 15-03-2010 Do: 11-06-2010 Wszystkie Lynx Diesel 1,8 TC
  • Od: 15-03-2010 Do: 11-06-2010 (-)"RU"
  • Od: 15-03-2010 Do: 11-06-2010 Z czujn. ciśn. powietrza w oponach

SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2019, 15:47   #896
robert5785

Model: Mondeo Titanium X, Ford KA
Silnik: 2.0 TDCI 136KM - >163KM, 1.2 za maly

hmm. ciekawe to. pytałem jednego z "ogarniętych" forumowiczów o możliwość dołożenia czujników ciśnienia i coś tam jeszcze i dowiedziałem się, że mam bardzo słabą wersję BCM więc muszę kupić nowy - lepszy. wynika z powyższego, że to próba naciągnięcia mnie
robert5785 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 12:10   #897
Rocky_wrc
ford::amateur

Model: S-Max
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2009

Witam, Panowie podobnie jak inni nie odnalazłem instalacji do syrenki w bagażniku oraz pod maską do syrenki z podtrzymaniem. Założyłem lampkę z czujnikami ruchu i zamek maski z czujnikiem. Alarm aktywowany. Wszystko działa. Miga. Niestety bez sygnału dźwiękowego. W forscanie mam taki błąd:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powiedzcie proszę gdzie mam się podpiąć z przewodem do gem aby uruchomic syrenke w bagażniku (jeden przewód). Do której wtyczki?

S-max 2009 - 2.0 pb
Rocky_wrc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
alarm , mondeo mk4 , s-max

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania