Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2017, 16:59   #4941
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

miałem biały srebrny obecnie granatowy i tak każdy się brudziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale tak na poważnie mk5 nie podoba mi się w kolorze szarym no i srebrnym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 17:05   #4942
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Ja wybrałem Magnetic Grey, bo:
- czarny to dramat jeśli chodzi o brud i ew. ryski, odpryski, itp. (wiem, bo miałem wcześniej czarnego Focusa).
- Ruby Red - mój faworyt dla Mondeo, ale żona stwierdziła, że za bardzo rzuca się w oczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- srebrny - dla mnie zbyt pospolity.
- biały - podobne obawy jak przy czarnym.
- reszta jakoś mniej nam podeszła niż Magnetic.

Pzdr
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 19:30   #4943
jark0
ford::beginner
 
Imię: Jark0
Zarejestrowany: 31-10-2016
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150 KM
Rocznik: 2016
Postów: 12
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Zastanawiałem się nad Deep Blue, jednak wygrał Ruby Red - wg mnie idealnie pasuje do sylwetki auta, zwłaszcza przy ciemnych szybach i chromowanych dodatkach wersji titatnium. Bardzo podobał mi się kolor mojego poprzedniego mk4 - lunar sky, który doskonale maskował nawet 3-tygodniowy brak myjni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jark0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 20:20   #4944
hagrzesiek
ford::amateur
 
Avatar hagrzesiek
 
Zarejestrowany: 13-07-2016
Model: Mondeo
Silnik: benzyna
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał dobo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko Deeper Impact Blue (deeper, bo dodatkowo pociągnięty ceramiką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Mam przez to niepowtarzalny samochód, bo rzadko widuje mk5 właśnie w takim kolorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Widzisz, u mnie na wsi są już takie dwa!!! Małżonka powiedziała pas...stąd jest "strażnik"...elegancki i jedyny w Szczecinie...;-)
hagrzesiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 20:31   #4945
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , a no to czar prysł, chociaż sam dopiero widziałem raz takiego na światłach w Krk, więc żyję na razie w swoim świecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 21:25   #4946
hagrzesiek
ford::amateur
 
Avatar hagrzesiek
 
Zarejestrowany: 13-07-2016
Model: Mondeo
Silnik: benzyna
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał dobo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , a no to czar prysł, chociaż sam dopiero widziałem raz takiego na światłach w Krk, więc żyję na razie w swoim świecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Żył, bo kolor jest bardzo OK ;-)
hagrzesiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2017, 07:05   #4947
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał leszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem biały srebrny obecnie granatowy i tak każdy się brudziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale tak na poważnie mk5 nie podoba mi się w kolorze szarym no i srebrnym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja odwrotnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mk3 było srebrne, Mk4 było granatowe, więc Mk5 jest białe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak na poważnie to kolor biały wybierałem specjalnie, bo było bardzo mało białych aut, a mondeo białych w ogóle. Tylko nie przewidziałem, że biały będzie w tym roku hitem sprzedaży i nagle wysypało białych merców, beemek i audi na drogach. W moim regionie białe mondeo widziałem przez rok raz - przejazdem pewnie bo rejestracje wrocławskie, więc i tak jest nieźle.
A że trzeba częściej myć? Taki los. Chociaż po ostatniej wyprawie do Dusznik Zdroju w taką pogodę miałem kolor magnetic brud - taka kawa z mlekiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2017, 07:27   #4948
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Voldemord Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem kolor magnetic brud - taka kawa z mlekiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... ten kolor to "magic brud" ... można go położyć szybciej niż przemalować auto. Szybciej się kładzie niz zmywa ...
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2017, 08:45   #4949
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... ten kolor to "magic brud" ... można go położyć szybciej niż przemalować auto. Szybciej się kładzie niz zmywa ...
i zacieków nie maGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2017, 11:30   #4950
feniu
ford::advanced
 
Avatar feniu
 
Zarejestrowany: 14-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 411
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Panowie,
Pytanie o webasto - jak się u Was to sprawdza?

Jak działa, kiedy się włącza, do kiedy grzeje, jak szybko się nagrzewa wnętrze / silnik ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
feniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.